V čem chodí prvňáčci kluci?

fyii
5. zář 2023

ahoj, tak se jdu poradit. Kluk mi ted nastoupil do prvni tridy a za boha nechce nosit dziny. Kdyz jsem zminila pred svagrovyma, ze ucitelka rekla at nosi hlavne co jim je pohodlny, tzn. u nas teplaky s dinosaurama atd. tak me skoro sezraly, ze jsem se zblaznila teplaky do skoly. Ma krasny, siju mu je takze i originalni.. Jako ja mu klidne usiju i kalhoty, ale nevim z ceho. Dzinovinu nechce tlaci ho, skrti ci co. Mam v planu koupit kdyztak teplakovinu co vypada jako dzinovina, ale furt je to teplakovina. Co mi poradite, v cem chodi Vasi prvnaci? Diky

veronikav31
5. zář 2023

@martinka_33 brzdicka z galanterie problém s uzlem u nás vyřešila, syn podobných kalhot,kratasu má hodně,je žížala a už jsem mu všude dala brzdicky a pohoda,utáhne a povolí sám(5,5r)

nat
5. zář 2023

@fyii v dnesni dobe je takovy vyber kalhot,ze teplaky se daji krasne nahradit..At plataky,nebo hodne mekka dzinovina....Teplaky za me patri na hriste a na telocvik,do skoly neco lepsejsiho 🙂

prejeta_zaba
5. zář 2023

Cargo kalhoty (plátěné kalhoty dole do gumy), džegíny (pružné rifle), při nejhorším nechat ušít u někoho kalhoty z teplákoviny s riflovinovým vzorem. Teď když je ještě teplo, plátěné kraťasy. Z tepláků a "lepších tepláků" mě jímá hrůza. Fakt jako nebuďme burani a začněme každý u sebe a u své rodiny. 🫣Tepláky nemají nikde na veřejnosti co dělat.

veronikav31
5. zář 2023

Chodim denně okolo školy a tepláky kupodivu nemají děti v první,ve druhé třídě,ale sedmá,osmá a devátá třída.v červnu,při přijímacích zkouškách a vyřazení ze školy ti samí kluci měli kalhoty, košili,saka a to byl teda pohled-opravdu to těm klukům seklo.holky co nosí odrbane rifle s dírami měly šaty, sukně.konecne jsem po těch měsících co chodili na na dětské hřiště nebo zahradu jsem mohla říct,klobouk dolů rodiče 👏

ada22
5. zář 2023

Menší holky nosí legíny i bez sukýnky. Dcera má ráda laclace, nikde nic neškrti. Kluci mají často volné kalhoty do gumy.

fyii
autor
5. zář 2023

@prejeta_zaba objednala jsem teplakovinu s jeans vzorem uvidim jak to bude vypadat. Jedny rifle tady ma, takze kdyz bude nejhur jde v nich. Ale ted je hezky tak chodi v kratasech a triku je otuzily. Nema rad kalhoty s kapsama na bokach a v platakach mu bude v zime zima.. jo a lepsi teplaky mame taky, ale pro me jsou to furt prave teplaky. no nekde kouknu co by se dalo.. diky

martinka_33
5. zář 2023

@veronikav31 že mě to nenapadlo 🤔 takhle to nosí rozvázané a občas mu lezou půlky, kdyz se ohne (jako většině chlapům) 😂 Nasadim brzdičky a bude po problému 👍

fyii
autor
5. zář 2023

holky vsem dekuji za rady co se tyce kalhot. Objednala jsem dzinovou teplakovinu a zebrovany naplet do pasu. Mluvila jsem s kamaradkou ucitelkou, poslala mi teplako-kalhoty 13 letyho syna, ze jiny nechce. Maji stepovani okrasnou niti jako rifle a moc rozdil oproti kalhotam neni... takze mu je usiju a uvidime. Pokud to nebude ono vyrazim pri nejake plataky do C&A, M&S nebo nekam.