Věci po dětech. Jak a kde prodáváte?

klarushas
30. dub 2020

ahoj,nemohly byste mi prosím poradit,kde mám prodat oblečení po holce? dala jsem si práci a nafotila a vystavila na vinted
https://www.vinted.cz/member/921506-klarushaa
ale nic se neprodává. mám to drahé? nebo jak mám sestavit sety abych zaujala? jak uspesně prodáváte vy oblečeni po dětech? děkuji
pár korun z prodeje by se mi hodilo, nechci to jen tak hodit do kontejneru na oblečení nebo na charitu

e7
30. dub 2020

Musíte chvíli vydržet, drahé mi to nepřijde. Můžete zkusit nasdilet takhle odkaz do různých skupinek a on se někdo chytne.

olga_
30. dub 2020

Smazala bych info o tom, že věci nevypadají dobře, protože nejsou vyžehlené. Buď to vyžehlím, nebo na to neupozorňuju. Na kvalitu zboží to vliv nemá a zbytečně to upozorní na "nedostatek".

ahyt
30. dub 2020

Darovali jsme vse do Klokanku.Zatim 0-12 mesicu a bylo toho 5 tech nejvetsich vakuovych pytlu.A vse neskutecne zachovalé a spousta veci i nenosenych.Pri tom obrovském mnozstvi to ani neslo stihnout.A byli rádi.Nemame nervy to vse nafotit a dat na bazarek, byla by to neskutecna prace.A v darovani budem pokračovat i s dalsim oblečením. Mame dobry pocit, ze se veci budou hodit.Ake chapu, ze kazdy takto nemuze, kazda koruna se hodi

jjasmina
30. dub 2020

já prodávám na marketplace a stejně tak i kupuju.

klarushas
autor
1. kvě 2020

@ahyt ja jsem ted samozivitelka a kazda koruna se mi hodi. taky mi nikdo nic neda zadarmo. ale stoji to opravdu hodne casu vse nafotit a nandat na internet. a pak domluva s lidmi a jejich jednani je hrozny, jak jsem zjistila. takze mozna to tak dopadne ze taky daruji nekam. dekuji

jjasmina
1. kvě 2020

@klarushas jj ono pokud nejste nijak náročná, tak na marketplace se dá sehnat i levně, já třeba koupila oblečení na holčičku komplet body, dupajdy, halenky, trika, overaly ... paní se to nechtělo fotit tak tašku prodávala za 250 třeba. používáme na doma a mám třeba pár pěkných kousku na návštěvy, dr apod Když si vezmu kolik věcí vyloženě malá prosrala a zůstali tam fleky, tak mi ani nijak nevadí, že oblečení kupuji zalevno 🙂Jinak já třeba kupuji , když někdo prodavá komplety po celé tašce

ahyt
1. kvě 2020

@klarushas ja to NAPROSTO chapu, tolik radi bychom venovali veci maminkam v nouzi, ale nevime o zadne, shanet nemame silu, tak alespoň takhle trosku pomuzem .