Zimní kombinéza/overal (a zákaz prodeje věcí kvůli Covidu). Kde koupit?

zrzeckas
6. led 2021

Ahoj holky,
už nevím, kam se podívat. Děti porostly a zima je čím dál větší. Kde teď koupit zimní kombinézu /overal (velikost 104 a 116)? Na netu jsem našla pár, ale buď drahé nebo vyprodané (případně, jak to bývá, úplně něco jiného než hledám). Moc nevěřím, že vláda otevře obchody toho 10.1. Na netu jsem ohledne prodloužení nebo otevření ani nic nenašla 😃 nevím, ale nejak ten covid nemuzu najit, jen staré zákazy 🙈 to se mi děje už od začátku 🙈🙈🙈

jakreb
6. led 2021

@zrzeckas Lidl,

riavais
6. led 2021

@zrzeckas Žiaľ jedine objednať alebo sa s nejakým predajcom dohodnúť na výdajnom okienku. U nás v meste si pani, ktorá má obchod s detským oblečením, do sortimentu pridala detskú kozmetiku a rúšky a môže mať otvorené 😊 Narazila som na ňu náhodou, tak skúste vaše miestne obchody 😊

misamisenka
6. led 2021

tady v bazaru

zuzkasim
6. led 2021

A bazary jsi prošla? Protože část zimy už je pryč, myslím, že starší poslouží stejně dobře, navíc se s prodávajícím můžeš domluvit, aby ti ji poměřil, což ti žádný obchod obvykle neudělá (rozměry mívají málokde). Největší bazar je asi mimibazar, pak tady, různé lokální FB skupinky, kde si pro to můžeš i zajít a máš to i bez poštovného, i mimibazar umí filtrovat dle místa bydliště.

zrzeckas
autor
6. led 2021

@jakreb vyprodano bohužel

zrzeckas
autor
6. led 2021

@riavais tady nic není aspon, co jsem prohledala, tak zavřené a snad toho 10..... Pokud to neprodlouzi, tak to vydrzi a nejak se to udela. Jako vzdy vse 🙂 ale nesmi to prodlouzit na nejak dlouho 😃

hasara33
6. led 2021

@zrzeckas nevím v jaké cenové relaci si to představuješ, ale já třeba docela často nakupuju na zalandu a teď zrovna tam měli na vše zlevněné ještě 15% slevu (nevím teda jestli to ještě platí) a tam mají pěkný výběr a i velikosti, kupovala jsem tam na konci listopadu kombinézu pro malou 🙂

zrzeckas
autor
6. led 2021

@misamisenka
@zuzkasim
Vidite, tady jsem na to zapomnela 😃
Na bazaru nic moc vetsinou, aspon co jsem, zatim v okoli, na netu nasla.... Zkusim jeste jak pujde maly spat pohledat lip

zrzeckas
autor
6. led 2021

@hasara33 🤔 zelando mi ani nevyskocil... Podivam se

ploutvicka59
6. led 2021

Lidl má teď super ceny.Za necelou pětistovku jsem objednala zimní bundu a oteplovaky🙏😂

martaskaaa
6. led 2021

Obnošené - Vinted, FB Marketplace či FB bazarky
Nové na Zalando (ta sleva platí, zrovna jsem objednávala pro sebe), H&M, Bonprix... Nemám představu jakou cenu si představuješ, ale klidně bych šla do použitých, za 2 měsíce bude po zimě a další zimu jim to už bude malé

zrzeckas
autor
6. led 2021

@ploutvicka59 nejlevnejsi jsem našla tam no 😃 bohužel velikosti pryč 😃

riavais
6. led 2021

@zrzeckas Tak snáď dostanú rozum a otvoria, pre prcka tiež potrebujem kopu vecí 😁 kombinézu sme museli kúpiť drahú, nič iné nebolo ☹️ budem držať palce 😊

mamikry
6. led 2021

@zrzeckas Kupujeme zimni veci na Cocodrillo nebo v Decathlonu. Pripadne Lindex, drazsi pak Skibi.

zrzeckas
autor
6. led 2021

@riavais nevim, ale kdyz omezili pocet lidi na prodejne, tak si myslim, ze by to stacilo.... Mohli omezit oteviraci dobu.... My podcenili akorat tu kombinezu, jinak jsem dostala kopu hader od segry na malou a na maleho jsem nastesti nakoupit stihla (kupuji o cislo vetsi, takze to ma dobre 😃)

martiniquest
6. led 2021

Vinted. Krasne veci, klidne i nove, za par kacek.ekologicke a ekonomicke ;)

zelenaesmolda
6. led 2021

@zrzeckas bazar

g_m
6. led 2021

Mrkněte na Vinted, Marketplace na FB příp. Tchibo bazar na FB - tam běhá pořád něco...

ajja87
6. led 2021

@riavais ale správně by měla prodávat jen tu kosmetiku ne? Všechno ostatní je zakázaný..

@zrzeckas pidilidi, sportisimo, my měli vloni s dechtalonu a byla senzační a cenová relace taky dobrá, kdybych nečekala druhou dceru, tak i prodám, je jak nová, ale bude se hodit....

kattyd
6. led 2021

Decathlon má taky fajn a za rozumné ceny, objednáš na netu a buď vyzvedneš na prodejně, nebo doručení domů

riavais
6. led 2021

@ajja87 nemala, ale určite predáva 😁

ploutvicka59
6. led 2021

Já teda měla dneska z prd..kliku🤦‍♀️😂😂Za pade rukavice a za pade oteplovaky 🤦‍♀️😂😂 Pohotovostní na zítra.Na ceste mám Lidl a Zasilkovnu,ale radši jsem si to pojistila😂