icon

Jak daleko byste nechaly zajít chování manžela?

avatar
jana5382
Včera v 20:12

Jak moc daleko byste nechali zajít chování manžela?
Chování, urážky, ponižování. Když je v tom dítě

avatar
suzanna123
Včera v 20:17

Nikam - nenechala bych se od manžela ponižovat a urážet. Pokud už je pozdě na to ho stopnout, začala bych se připravovat na rozvod (a to i tak, že bych si tohle chování nahrávala)

avatar
sparkles9
Dnes ve 02:41

Rozumím tomu, že každý má jiné možnosti (i ty finanční). Ale já nikam, ty hranice máme každý jinde, chápu. Já tak, že jak rychle by on začal, tak rychle bych to já skončila. Od urážek a křiku je, podle mě, blízko i k fyzickému násilí. O psychickém nemluvě 🤷🏼‍♀️