Co dávat 8měsíčnímu dítěti na večeři místo kaše?

gabrieka
14. čer 2016

Ahoj holky, malý (8měsíců) mi na večeři začal bojkotovat kaše. Ale když mu namažu půlku chleba máslem, tak to slupne raz dva. Ale nechci mu to dávat každý večer. Co dáváte na večeři vy? Díky za rady.

pajita
14. čer 2016

Stale davam na noc mleko, na kasi nikdy nebyla...

85jana85
14. čer 2016

Můžeš dávat husté zeleninové polévky nebo to co zbylo od oběda.

zuzikuzlik
14. čer 2016

moje mala taky kase moc pozdeji nechtela ale jogurt hollandia jedla každ den a na noc sunar 😃😉

gabrieka
autor
14. čer 2016

Ty polévky nejsou vůbec špatný nápad 🙂. Dávám to před koupáním a po koupání pořád ještě kojím. Jogurt mu taky jede 🙂...ale přece jen každý večer mu to dávat nechci, ať mu to ještě nezprotivím 😀...

kolibrik007
15. čer 2016

Terezka to mela stejne od cca 13ti mesicu. Tak jsem zacla delat huste zeleninove polevky, nekdy chleba ci rohlik se zerve ci platkovym se zeleninkou, jindy zase zeleninove placicky a nekdy i jogurt. To zbastila vzdy vse a chtela pridat. Pak jsem nektery den zase zkusila kasi a kdyz ji nema kazdy den,tak si ji zase s chuti obcas da🙂

verunka_korunka
15. čer 2016

A co zkusit jiné kaše než ty dětské... Třeba jahlovou nebo pohankovou. Právě jsem se na ně informovala, taky je budu dávat, protože mi malá nechce jist přesnídávky, takže jako odpolední svačinku... A nechci ji ladovat jen rýžovou... Takže jsem zjistila, že nominal má instantní kaše. Nejsou uvedeny pro kojence, protože si nedělali atest, ale nebojím se toho 😉 určitě půjdu koupit a od ukončeného 6m je budu dávat

gabrieka
autor
16. čer 2016

No ty jsem právě dávala, jáhlová, pohanková, rýžová....měnila jsem to, aby neměl furt to stejné. Ale spíš mi přijde, že jak má zuby, tak už by tak něco ukusoval 😀...

lenkas1982
9. črc 2016

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli dáváte od Nominalu i tu špaldovou kaši. Koupila jsem ji kvůli lepku, abych ho zavedla, ale pak jsem koukala, že píšou, že je celozrnná, což není pro děti vhodný, ne? Kromě špaldové jsem od nich s lepkem našla už jen ovesnou s kukuřicí, tak ji už mám doma.

gabrieka
autor
9. črc 2016

Já jsem dávala i tu špaldovou. Myslím, že pokud je to tak pomleté, tak by to neměl být zas až takový problém, spíš zrníčka se dětem blbě tráví.

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz