Jakou kašičku v 9 měsících?

misamisamar
13. zář 2018

Dobrý den, maminky jakou kašičku (značku) kupujete a vaříte dětem? Máme 9 měsíců 🙂 Děkuji

bartakova_veronika
29. zář 2018

@hanih jenomze ja dceri kasi davam a ne ze ji nedavam a fascinuje me ze resite rozdil mezi dospelym a rocnim ditetem. V tom je dost zasadni rozdil nemyslite?

yvarp
29. zář 2018

Teda taková důvěra matek v prodejce prumyslove zpracovaných potravin, přece když to výrobce píše, tak to pro ty děti vhodné je😂 no kdo nerozumí základům zdravé výživy, tomu těžko vysvětlovat... Koho to trochu zajímá, doporučuju třeba Margit Slimakovou https://www.margit.cz

kittyy17
29. zář 2018

@bekyc zelenina má nízký obsah sacharidů, a dítě potřebuje ve spánku spoustu energie, na samotné spaní, a také hlavně na růst, ten je také hodně energeticky náročný. Zeleninová polévka je v podstatě voda s vlákninou, a já mám po ní za hodinu hlad...

hanih
29. zář 2018

@bartakova_veronika Však já vím, že kaši dáváte, o to tu celou dobu jde, ne? A že je rozdíl mezi dospělým a dítětem samozřejmě vím. Kde to řeším?

alcar
29. zář 2018

@yvarp no, nic se nema prehanet a Margit Slimáková je taky nekdy az prilis pritazena za vlasy. Staci si precist jeji nazor, ze UM neni vhodnou nahrazkou materskeho mleka. ???? Jakoze coze? A co mam tedy davat, kdyz MM nemam? 😂 Odvar z ponozek?

yvarp
29. zář 2018

@alcar já s ní především souhlasím s tím, že zdravá strava = jíst a vařit ze základních surovin, jinak co se týče toho UM, to vychází především z názoru, že každá žena může kojit a proto tedy nenahrazovat MM UM (já jsem s kojením problém neměla, ani nejsem laktační poradce, takže netvrdím, že to tak je, nemám vlastní zkušenost...)

bayt
29. zář 2018

@
@kittyy17 Záleží jaká zeleninová polévka. Například malýmu dávám opravdu hustej zeleninovej krém, má v tom i trochu masa, a to fakt zasytí úplně normálně. Prostě něco vyváženýho směrem k bílkovině a k sacharidům. Kaši chci dávat od těch cca devíti až desíti měsíců.

bartakova_veronika
29. zář 2018

@hanih psala jste že jí nedávám tak jsem vás jenom opravila. ..

bartakova_veronika
29. zář 2018

@yvarp a to já zase vlastní zkušenost mám, že jsem se bohužel nerozkojila .... napřed to šlo, ale malá se narodila tak malinká že nedokázala sát a usnula vždy hned u toho, ta psychika 3 týdny v porodnici po porodu a 14 dní před porodem takže dohromady 5 týdnů bylo na mě moc a po třech měsících jsem bohužel o mléko přišla úplně a než aby jsme se obě trápili tak jsem prostě přešla na UM ... už v porodnici malé podávali UM já podávala potom při kojení UM nestačilo jí to a ani jsem nedokázala nic odstříkat takže jsem prostě raději přešla na UM ... ne proto že bych kojit nechtěla, ba naopak a dost mě to mrzelo ale ani laktační poradkyně nepomohla ....

hanih
30. zář 2018

@bartakova_veronika Ne, nepsala. Pokud myslíte to v uvozovkách, tak to je citace z vašeho příspěvku.