Jídelníček 7měsíčního dítěte, jak vypadá u vás?

handula83
19. srp 2014

Ahoj,holky malé je 7 měsíců,podotýkám,že je na UM bohužel od začátkuJejí jídelníček je ráno: UM, dopoledne: UM, Odpoledne :masozeleninový příkrm, na večer: UM a před spaním kaše.Když jí dám mezi tím přesnídávku,nebo ovoce a potom jí dám UM tak zvarací.Moc mléka mi přes den nevypije.A v noci se mi třeba dvakrát vzbudí.Co jí mám začít dávat aby se trošku zasytila,Jediný její nemléčný příkrm je odpoledne.Jak u vás vypadá jídelníček.Dr,říkal že by měla mít alespon ještě 5 denních dávek mléka,což u nás nehrozí,protože papá 5 x denně víc nehrozí a to by musela být pořád na mléku.

naomi6
19. srp 2014

@handula83 Ahoj, já mám také 7 měsíčního kluka a stále ho kojím, v poledne mu dávám trochu zeleninového příkrmu, odpoledne jsem zkoušela trochu ovocné přesnídávky, jinak jen kojím. V noci se mi budí tak 3x. Zkoušela jsem mu dát před spaním kaši, ale budil se stejně, takže už ji nedávám a zase jen kojím. V tomhle věku je zatím nejdůležitější mléko, takže myslím, že to děláš dobře. Pokud normálně přibírá na váze, nic bych neměnila. Buzení v noci 2x je úplně v pohodě. Hlady to rozhodně není 😉. Držím palce

handula83
autor
19. srp 2014

Děkuji,bála jsem se aby nebyla živa jen na mléku,přece jenom kdybych kojila bylo by to jiné,ale to umělé mléko nemá určitě takovou hodnotu jako mateřské tak se bojím aby měla všeho dost. 😒

killi
20. srp 2014

@handula83 u nás je ráno kojení, dopoledne přesnídávka ovoce, oběd zelenin. příkrmy, 4x do týdne masozeleninový, jednou za týden se žloutkem, odpoledne ovoce a večer kaše a před spaním kojení. 😉