Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

helik
24. led 2007

Ahoj,
jak plyne z názvu tématu, zajímali by mě Vaše zkušenosti se zaváděním příkrmů, nějaké tipy, jak to mimču usnadnit. My jsme začali temto týden mrkvičkou, bramborou a jablíčkem a moc nám to nejede, pořád chceme jenom mlíčkooo ☹ Podotýkám, že jsme na UM, takže příkrmy zavádíme už teď. Příkrm podávám na lžičce a bojím se, abych to malýmu nějak neznechutila, protože mi připadá, že když vidí lžičenku, už se od ní odtahuje ☹ Ředili jste třeba zezačátku všechno mlíčkem? Já ne, dávám pyré, ale třeba by to pomohlo?

latvia
20. kvě 2010

😝

berenika39
20. kvě 2010

já jsem to UM přidávala tak, že jsem do hotového jídla vmíchala takovou kašičku z třeba 4 odměrek UM a dvou lžic vody, dobře se to rozpustilo a moc to neovlivnilo konzistenci. vařit neeeeee

miau
20. kvě 2010

mozno blba ot. ale co nemam prevarat? 😉

berenika39
20. kvě 2010

no jakmile přidáš do jídla UM, už se to nemá vařit 😉

miau
20. kvě 2010

dakujem 🙂

bufina
20. kvě 2010

Tak sem koupila Hami rýžovou nemléčnou s jablky a malou krabicu Sunaru a tu s lepkem mu dám radši až po tom 6 měsícu.

latvia
20. kvě 2010

bufi, a ty kojis?

latvia
20. kvě 2010

mohla si kupit mliecnu , tam je UM

bufina
20. kvě 2010

Tu mléčnou bohužel neměli, máme tu jen takovou malou lékárnu a nikam do obchoďáku se mně nechtělo. Jinak kojím, ještě by tu kašu pořád třeba ani nepotřeboval, ale někdy večer mám pocit že by nejradši sežral aji mně, tak mu ju dávám. První sem koupila vanilkovou od Nutrilonu, moc mu chutnala 🙂 Ale jinak by spinkal pěkne aji bez kaše, vydrží i 8 hodin. Ale některý večery je fakt takovej že mu to moje mlíko asi nestačí.

rimmel
20. kvě 2010

ak kojis a maly este nemal um ani by som mu nedavala..kupuj nemliecne kase 😉
aha uz si dalal..no tak nic ..

latvia
20. kvě 2010

ak kojis, tak kasou s UM nic nepokazis 😀 len kludne daj 😉

editah222
20. kvě 2010

Já už taky dávám kaše s UM, každý den odstřikat cca 200ml MM už se nedalo 🙂 Navic moji malé kaše s UM vic chutná, je to potvůrka 🙂

zdenda6
20. kvě 2010

ahojte!
prosim o radu kedy môžem malemu ma 6mesiacov podať jogurt a aký?je najlepší ?od4mesiaca podavam na obed zeleninové príkrmi a kašu na dobru noc chcela by som vyskúšať aj jogurt s keksíkom mam čas čo myslíte?malý má 9500g od 2mesiaca davam UM 🙂

latvia
20. kvě 2010

maly je hladny? 🙂 alebo len ty nedockava? 😀 😉 ked ti papa zeleninku, skus radsej pridat na olovrant ovocnu vyzivku.na jogurt ma este casu az az 😉

latvia
20. kvě 2010

a k zelenine pridaj masko

latvia
20. kvě 2010

mna uz dnes trhalo dat malemu pomaranc 😉 ale pockame do roka

zdenda6
20. kvě 2010

máš pravdu som nedočkavá ,ked on nas vidi ako jeme až sa trasie tak by to chcel ja viem že mam biť trpezliva...... 😉

latvia
20. kvě 2010

😀 tak o hysaku a traseni ked ma vidi jest, by som mohla napisat knihu 🙂 dnes som uz bola vytocena, lebo 10 minut po cca 300ml prikrme zacal hysacit ked som jedla pecene kura so zemiakmi...ocami by zblajzol aj tanier 😀

rimmel
20. kvě 2010

si mu mala dat ne? 😝 😀

latvia
20. kvě 2010

😝 aby mi nic neostalo??? 😀 som ja ale hnusna mater 😝

rimmel
20. kvě 2010

to teda si! ja vzdy s malym papam to co on nech nepyta lebo aj ten moj je vychcany, i ked dnes v poho, dala sommu zeleninku a ja bastila pizzu 😝 nemal zajem 😀

latvia
20. kvě 2010

kukuricu uz papa? 😀

rimmel
20. kvě 2010

ano od 10m tusim..ci od 8m boze uz som stara ako ty a nic si nepamatam 😀 ale vseobecne mu davam iba do rizotka..aj tak nutricne nist moc

latvia
20. kvě 2010

no, mne nutricne netreba, ja potrebujem šmak 😉

latvia
20. kvě 2010

to poznam 🙂 fajnotka, pecene zemiaky na akykolvek sposob

rimmel
20. kvě 2010

este som nerobila mam ale v plane 😉

bufina
20. kvě 2010

Tak jablečná kašička moc chutnala. Stáhnul 160 ml jen to hvizdlo a to byla docela hustá 🙂

latvia
20. kvě 2010

🙂

latvia
20. kvě 2010

moj pred chvilou zdlabol 400ml jogurt+kasa 😅