• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

29. dubna 2017 
moj cca 200g jedla a 200g cucoriedok :grinning:
20. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sa im bude sr.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak u nás dnes bylo snědeno taky 200g kaše, ale Editka snědla jen 50g. Zbytek jsem dojela já. :grinning: Ale borůvky jsem tam bohužel neměla.
20. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 si sa najedla :grinning: :grinning: :grinning: nabuduce primiesaj ovo, je to lepsie :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia Je to sladký jak cumel i bez ovoce :slight_smile: A to je bez přidaného cuku (ta kaše) :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 :grinning: oni klamuuuuuuuuuu, ze bez pridaneho cukru :wink:
20. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela HAMI kasu s bananom ako prichut banan a nie ze mu do kase nakrajam banan hah)) ja uricze zacenm zeleninovymi prikrmami ale dkaujem mamicky za rady))))
21. kvě 2010 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jak kaše, ale přesnídávky 100procent ovoce jsou také příšerně sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi právě proto malé tak chutnají :grinning: Např. jablko, banán od Sunárku - také jsem si říkala, že tam ten cukr museli propašovat :grinning: Pak jsem doma nastrouhala jablko, přidala namačkaný banán.................a je to stejně sladké jako ta přesnídávka.
21. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska to koli bananu ak spravis iba jablkove tak to vobec neni take sladke :wink:
21. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kupujem tie 4x100g 100pro ovocia, tusim od hippu, tak mi nejak presladene nepridu....alebo som na sladke zatazena? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některý jablka sou hodně sladký, si zkuste kousnout! :grinning: Já jim zas věřím, že tam přidanej cukr není, když to píšou!
21. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie777 sme si len robili prdel, jasne ze bez pridaneho cukru :wink: podla mna jablone zalievali cukrovou vodou :grinning:
21. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ked mam porovnat napr. mrkvu od hipky a mrkvu od alnatura tak to je fakt rozdiel.ta od hipky je sladucka a ta od alnatury nic moc. :unamused: vcera sme skusali avokado s mrkvou .. no nemozem povedat,ze by mu to chutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,sa necudujem ved ani mne.. :grinning:
21. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ani mne nechuti avokado, taky mastny blivajz bez chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: raz som jednej znamej davala avokado do vlasov, ze vraj budu lesklejsie :rolling_eyes: tak sa jej vlasy polepili a vycesavali sme hrudky avokada do vecera :grinning:
21. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hippka nema nahodou v mrkve aj jablko? tusim preto je sladka
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ked sommalemu robievala mrkvicku tak bola sladka :wink: a s tekvicou este sladsia :grinning: ovocie a zeleninu som nikdy nemixovala aby si zvykalo dieta na IBA "slanu" chut
21. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hipka ma aj cistu mrkvu.no ja si dnes zo zbytku avokada,co nam vcera ostalo urobim masku na tvar :grinning: .
21. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimel - teď jsem koupila jablka Gala (v Bille) a ta jsou sladká a šťavnatá. Takže to bude spíš kombinace sladkých jablek a dost zralého banánu.
21. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Latvia, tak proto sou sladký.. :grinning: :grinning: :grinning:

Ono všechno s mrkví je sladký.. :sweat_smile: teď měla mrkev, brambor, kedlubnu a byl to nasládlý hnus.. :grinning:

Holky, kdo vaříte, jaký děláte špenát, mražený nebo čerstvý?
21. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hami má mrkev+jablko. Naprostý hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda moje malá přesnidávky neji vůbec :frowning2: Normálka je vyplivuje. Nejradši má jogurt. Nevite někdo jestli ji můžu dávat 2-3 za den? Nic jiného mi totiž ke svačině nesni.
21. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, tak to mi zrovna chutná..
21. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie777 - jedině čerstvý baby špenát, ted je ho všude dost :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, co jí dát přesnídávku do jogurtu? Od kdy dáváš jogurty a jaký?
21. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie777 to nefunguje, neji to. Dávám bílý jogurt (activii nebo hollandii nebo bio), od 7 měsiců.
21. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, buď ráda, že jí jogurty, myslím, že je to zdravější než přesnídávky, třeba je za chvíli bude chtít i s ovocem.. :slight_smile: Karolínka bude v tomhle asi po tatínkovi, tzn. sežere vše! :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem zařadila 3.papáníčko. Pokoušíme se o příkrmy od 5.m., tak byl asi už nejvyšší čas :grinning:
Dopoledne - jáhlovou kaši z 90ml sunaru+půl ovocné přesnídávky. Malá snědla asi 2/3. Nějak mi uniklo, že bych jí měla potom dát dopít se mlíčkem z flašky :confused:
Byla unavená, tak šla spinkat a pak při obědě málem snědla i mě :grinning:
Uvařila jsem cuketu+brokoci, přidala králičí maso (dnes poprvé, zatím měla jen kuřecí) a přidala půl nastrouhaného jablka. Netvářila se moc nadšeně, ale rozhodně líp než na samotnou zeleninu s masem a snědla mezi 150-200g. Což je u nás dvojnásobná dávka :astonished: Nechala asi 3-4 lžičky.
Pak pořád ječela, nešla uklidnit a když jsem se ptala na mlíčko, očička jí jen zářili. Když jsem ho připravovala, tak nadávala, ať jí ho honem dám a nezdržuji nějakých chlazením :grinning: Takže vyžahla ještě 100ml sunaru.
No a když viděla jíst mě, tak se dožadovala, že chce uždibovat.
Tak nevím, jestli má dnes svůj ´´žravý den´´ nebo to způsobila dopolední kaše nebo to nastrouhané jablíčko přidané k obědu???
21. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie - no jo, rozdílné chutě :wink:
21. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah - a čerstvé ovoce do jogurtu??
21. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
né brokoci, ale bokolici :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek