• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

29. dubna 2017 
@imzadi Já do té řepy zítra jdu, už ji tu mám nachystanou, tak ti pak řeknu, jak to dopadlo. Samozřejmě ji dám s bramborem.
17. srp 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se to tu už několikrát řešilo, ale jak často dávat v sedmi měsících maso?
17. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 tak dej vedet, kdyz tak bych tez poridila, meli peknou v lidlu...no a ja ted davam dvakrat tydne, ale jsme vuci vam mladosi:slight_smile: budeme mit 6m a 3t teprve...
17. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Škoda že nebydlíš po ruce, máme řepy, že bychom mohli jíst celý měsíc jenom to :grinning: Já jsem zatím dala maso jednou a jednou žloutek, tak to musím zintenzivnit :grinning:
17. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky!!! Zkusim jablko, nebudu patlat kasi a koupim partinak. Ale mozna mu dam zitra oddych. Boli ho pusa od dasni, tak je toho na mrnousa asi dost. Zvedly jste mi naladu:slight_smile:
17. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 a kde bydlis?:slight_smile: zitra budeme mit maso potreti :grinning: a zloutek bude v sobotu...

@jankadudova tak to je dobre...kdo me zvedne naladu zase v noci, az bude malej prudit, to nevim :sunglasses:
17. srp 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Bydlím u Benešova, ale teď jsem u našich na Moravě :slight_smile: Musím to zaklepat, náš malý už třetí večer krásně usnul, tak doufám, že to vydrží celou noc (teda nakojit a zase usnout je v poho, ale už měl pár dní cukání si ve tři hodiny hrát a povídat)
17. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska vzhledem k cestování byla sklenička, Hami kuře s mrkví a jablky, a zblajznul ji, že brečel, že chce ještě :sweat_smile: No, vidím, že je čas na maso :grinning: Hokaidó jsem konečně rozmixovala a zamrazila, v lednici odložila porci na zítřek, tak hodím info :slight_smile: Svačinku, díky za rady, jsme spáchali tak, že jsem rozmělnila hrušku a zahustila to rýžovou krupičkou Nestlé, no super! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sova33 Já se chystám neměnit moc frekvenci, ale spíš porce, a maso budu dávat 3x týdně a 1x žloutek.
17. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Já musím zvýšit frkvenci, protže zatím jsme měli jednou maso a jednou žloutek. Takže chci maso častěji (asi taky tak 3X - 4x za týden).
17. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 spanek zavidim, my porad bojujeme, ani kase na lepsi spani nepomaha, nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja vcera zase rozvarila asi kilo mrkve a petrzele, zamrazila, takze mam zasobicku...
18. srp 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiska36 s bramborami máme to samé - jen malá nepláče, ale tváří se, že jsem ji otrávila. :sweat_smile: otevře pusinku tak 3x a pak už začne dělat blbiny a jídlo nezájem...
Já ji dělám od začátku br.kaši - místo mlíka sunar, kousek másla...včera jsem to víc naředila mlíkem, přidala k tomu mrkev a malá jedla. Sice chvilku přemýšlela co je v té kaši nového, ale to už k tomu patří :sweat_smile:
18. srp 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky o vikendu maji akci v albertu na masozeleninove sklenicky od hippu...par nakoupime :grinning:
18. srp 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - my taky bojovali se spanim, jako v noci bezpodminecne musela mit jednou UM Bebu v 22h, a pak teda spala do rana, ale pred mesicem jsem koupila od sunaru - mlicko s kasi - v prasku, je to krabicka za 140 kacek, vydrzi na 9- 10 dni, a dam ji v 18.30 a dcerka od 19 spi do 6-6.30 rano bez vzbuzeni..............
u nas normalni kase na lepsi spani nepomohla, po 3h byla vzhuru jako po Bebe.....
18. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 aha, to me zajima...kdes to koupila? bychom vyzkouseli...normalne ten nas had vcera mel v pul sedme 130 ml kase na dobrou noc, po sedme jeste 200 ml UM a v pul dvanacte budicek ...a pak samozrejme ve 2 a v 5 :angry:
18. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Já nevím, jaké je u vás počasí, ale náš se budil taky víckrát než normálně a myslím si, že to bylo tím vedrem.
18. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - ja to kupuju v Rossmannovi, ale videla jsem to i v DMku a v Kauflandu taky............
jinak to vypada takhle........a je to i od 6m - kukuricne, a nebo od 8m - multicerealni, u nas funguje oboji....
http://www.feedo.cz/shop/sunar-susene-mlicko-s-kasi-kukuricne-435g.html
musim priznat ze jsem s tim fakt spokojena, uz zadny nocni krmeni.........
18. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 my to takhle mame porad...to se nezminuju o tom, ze v mezicase se min 3x vzbudi a musime utesovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ija1 dekuju, vyzkousim...
18. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Uplne popisujes naseho rvouna:slight_smile: jsem taaaak unavena! Rikam si bricho? Zuby? Zvyk? Chut vydeptat maminku? Asi ano:slight_smile:
18. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova dneska v noci jsem m u rekla, ze uz ho nechci videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to odbocujem od tematu... :grinning:
18. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Tak řepu jsme dnes zvládli, nejela mu nijak závratně, ale snědl tak cca malou skleničku (řepa+brambor+žloutek)
A začala jsem mu dávat ovocnou šťávu, naředila jsem to 1:3 a vypil 300ml ! Tak mě to trochu děsí :grinning: Čistou vodu do něj ale nedostanu a čaj minimálně.
18. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 - nechutnaji ani ty ovocne cajicky?.... od hippu a tak?....
18. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 aha...no tak ja jeste s repou asi chvilku pockam :grinning: jinak stavy jsou good, kdyz to naredis, proc ne...a jakou jsi dala?

@ija1 v caji od hippu, tom granulovanem jsou cukry, bacha na to...ja to chtela dnes koupit a pekne jsem to vratila zpet...ale mam od nich pytlikovy ovocny a ten je ok...

my denne vyzahnem tak 150ml caje, je to malo??
18. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - jasne, ja vim, ale nehrotim to tak, davam min nez je doporucena davka, a jen do jednoho uciciho hrnecku denne (vypije tak 3), pac dcerka pije i vodu normalne.....v tomhle je nenarocna... ja to myslela spis v navaznosti na tu ovocnou stavu..... mne vypije tak 4-5 deci denne, ale je starsi, v tech 6-7m vypila tech 150-2 deci, to je normalni............pytlikovy mam taky, stridam.........
18. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 ty jo, to uz vypijete dost...u nas zatim ucici hrnecek nic moc, hryze ho :grinning: tak jsem mu dala k flasce usi a je spokojenej, ikdyz porad zlitej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - to jo, ale my uz pres den skoro nemlikujem, jo ma mlicko rano...... a vecer kasi, ale pres den nic vic..... a proste dve svacinky a obed se musi zapit :slight_smile: a 4-5 deci za 12 hodin mi zase neprijde nic extra........a v noci nepijem vubec nic....... nam doktor rikal 200 ml na trimesicni mrne, kdyz jsem se ho vloni ptala............ :slight_smile:
18. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 ty jo, tak to abych ho zacala vic prolejvat :grinning:
18. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - my mame od canpolu -lovi ucici hrnecek
http://babygoods.cz/search/3820_Nekapajici-hrnecek-210-ml-9%2B-cerveny.html?search=lovi+&page=3
, on neni s takovym tim pitkem, ale proste prilozi ditko pusinku a ono se to tam otevre a napije se, mylsim ze ho mame od 9m..... a pohoda, pac aventovskej hrnicek vubec nechtela, nakonec vzala na milost nukovskej, ale s timhle je maximalne spokojena.........
18. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - mne taky pila v tom pul roce tech 150- 200........ to je normalka.....
18. srp 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 my prave jedeme v aventu...ale zatim si rikam, ze neni kam spechat, takze uvidime, ale diky za tip!
18. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se nám budí prcek víc, podle mě jak je vedro a víc chce pít, tak pak i v noci víc čůrá. Máme několik nocí prospaných durch, ale taky to přišlo až s vydatnými obědy a večerní kaší, ale díky za tip na tu od Sunaru, vyzkoušíme :wink: Za řádku nerušených nocí bych dala snad levou nohu...
Dneska první pokus s hokaidó a velký úspěch. Namíchala jsem mu to do zbytku skleničky brambory+cuketa a zbaštil celou velku skleničku, hlad dostal asi za 2,5 hodinky (ale měl smůlu, zrovna jsme se přesouvali, tak při přestupu jsem do něj narychlo nasázela od Hami 100% ovoce jabko+hruška - si chudák musel říkat, že ten den je fakt nuda, protože k dopolední svačině měl 2 hrušky zahuštěné tou rýžovou krupičkou od Nestlé - díky moc holky za tip! :wink: )
18. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek