Židlička ze dřeva, když nesedí?

jituska91
2. říj 2018

Zdravím všechny maminky 🙂
Za necelý měsíc začínáme s příkrmy. Malá ještě nesedí, tak hledám něco polohovatelnýho, kde by mohla napůl ležet. Jenže pro nesedící vždy nacházím jen plastový židle, raději bych dřevěnou.
Co teď? Existuje vůbec dřevěná židlička pro nesedící dítě? Pokud ne, má cenu pořizovat plastovou jen na tu dobu, než začne sedět? Není lepší ji mít v autosedačce třeba do tý doby? :D Budu moc ráda za vaši zkušenost 🙂

michaela19911991
2. říj 2018

@jituska91 prvniho syna jsem tech par mesicu krmila v houpacim lehatku a v zidlicce pak kdyz zacal sedet - ale to lehátko to docela odrovnalo. Ted budu kupovat na druhe drevenou zidlicku od Stokke - da se k ni koupit newborn set coz je vlastne takove lehátko pridelane na zidlicku ☺

jituska91
autor
2. říj 2018

@michaela19911991 Moc děkuju za odpověď 🙂 Mě ta Stokke přijde celkem drahá, ale asi o ní popřemýšlím 🙂

cleer00
2. říj 2018
michaela19911991
2. říj 2018

@jituska91 to je no 😞 jenze je to jedina drevena roustouci od narozeni co jsem nasla.

brookmichaela
2. říj 2018

Taky jsem pro Stokke dají se dokupovat nástavce.

scruffy
2. říj 2018

Já bych to nehrotila a krmila v nějakém tom houpacím lehátku, než začne sedět a pak koupit nějakou pěknou dřevěnou podle Vašich představ. Autosedačku jsem nepoužívala, naše dítko zezačátku tak patlalo, že už bych ten potah nikdy nevyčistila.

jituska91
autor
2. říj 2018

@scruffy Když my nemáme houpací lehátko :D Když už v něčem ,,seděla", tak právě v autosedačce, jinak se nosí, leží, pase koníky a tak..

merope
2. říj 2018

Existuje na to speciální lehátko - je prý docela drahé, ale dá se sehnat z druhé ruky.

swetlusska
2. říj 2018

Plast bych nekupovala, my měli nejdřív lehátko z 3. ruky 🙂 Hnusný a starý, ale skvěle sloužilo. No a uteklo to hodně rychle a už seděl na rozkládací židličce se stolem (Tomi) - dřevěná a dá se z ní udělat stůl se židlí. A není drahá.

jajulin
2. říj 2018

@jituska91 mám to samé s naším nejmladším. Plastovou židličku sice mám, ale nesnáším ten velký krám v kuchyni. Tak zatím krmim v autosedačce. A pak uvidím. Možná na nějakou chvíli do té plastové půjde a jakmile začne sedět pevně, bude sedět u stolu na podsedaku.

rebe
2. říj 2018

Záleží i na tom, jak jsi na tom s prostorem. My tu polohovatelnou s plastovou na přechodnou dobu koupili, děti v ní byly skoro od narození, aby s námi mohly být u stolu a my se mohli alespoň trochu v klidu najíst (jinak měli na jídlo senzor a vždycky začali brečet). Autosedačku nebo lehátko bychom museli mít na zemi, na stůl by se nám to nevešlo, a to fakt není ono.

vanea
2. říj 2018

My tu židličku od stokke máme u babičky, ale rozhodně není vhodná pro dítě, které nesedí...Malý v ní byl v té vložce pro prťata až teď, co se naučil samostatně si sednout (nemyslím šikmý sed, ale opravdu přímý sed) . Máme normálně plastovou polohovatelnou od g mini a jsme sopkojení, je pevná a pohodlná🙂

vanea
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronicka89
2. říj 2018

@michaela19911991 neni jedima je jich vice 😉

veronicka89
2. říj 2018

@vanea ksiry jsou u stokke normalne k dokoupeni

vanea
2. říj 2018

@veronicka89 jo tak ty bych ale čekala že tam budou no :D kupovala to právě moje máma a já se akorát divila, že to tam není, podle mně by to měl obsahovat ten set pro mimina🙂 každopádně to má asi každá firma jinak pořešené no =)

michaela19911991
2. říj 2018

@veronicka89 ty jo tak to je super, ja zadnou krom te stokke nenasla ☺👍

vanea
2. říj 2018

@veronicka89 a ta židlička vypadá taky super! tu jsem ještě neviděla, znám tu novorozeneckou taky jen od stokke s tím lehátkem 😮

eithelwing
2. říj 2018

Dokud byla dcera malá, tak jsem krmila v náručí. Pak v autosedačce, říkala jsem si, že se určitě brzy posadí. Hořce jsem zalitovala, dcera si sedla až ve 13 měsících. :D Zpětně bych pořídila i nějaký plast. Minimálně kvůli šikovnému omytí.

radecka1
2. říj 2018

Krmila jsem v lehátku/houpátku a sedící dítě v dřevěné rostoucí židličce od Jitra. To houpátko jsem vždy pokryla nepromokavým prostěradlem z IKEA. Při cestování jsem používala na krmení autosedačku taky přikrytou prostěradlem a to vyřeší případné zašpinění.