Žloutek v příkrmu. Dáváte dětem?

klokanka31
14. únor 2021

Dáváte svým dětem i vařený žloutek do příkrmu?

michaelarousova
14. únor 2021

@klokanka31 ano davala jsem ☺️

klokanka31
autor
14. únor 2021

@michaelarousova A do čeho jsi to přidávala? Já přemýšlím jestli to zamíchat do masozeleninovýho příkrmu, nebo jen do zeleniny. Jsem někde četla že se žloutek dává místo masa...

michaelarousova
14. únor 2021

@klokanka31 fia uz si to moc nepamatuju sle myslim ze jsem davala pouze k zelenine☺️ Jednou za tyden jsem ho davala ☺️ Zacla jsem jen pulkou zloutku a pak cely☺️

coolca
14. únor 2021

Jednou týdně místo mAsa. Teď jsem dávala s dýní a bramboru.

jana_zofie
14. únor 2021

Misto masa. Vetsinou se spenatem, kvetakem nebo brokolici.

klokanka31
autor
14. únor 2021

Ja mám koupenou skleničku kde jsou 4 druhy zeleniny, tak k tomu ten žloutek zkusím hodit 🙂 díky za tipy ☺

jjasmina
14. únor 2021

Misto masa do špenátu, dyne, brokolice , do směsi zeleniny

jakreb
14. únor 2021

@klokanka31 Uvarila som zeleninový prikrm a pred koncom som dala zltok, namiesto masa.

amazonkajanik
14. únor 2021

@klokanka31 dávala jsem do zeleniny,ale prdel mi na to 😁 teď boucha michana vajíčka bez problémů. Ale vařené natvrdo nechce pořád ...

jakreb
14. únor 2021

A nie natvrdo ale normálne surový....

jako_mala_holka
14. únor 2021

Ano, dávám jednou týdně jen do zeleniny, ze začátku polovinu, teď už celý, začali jsme někde mezi 6-7m...zrovna dneska měla s batatem a cuketou

klokanka31
autor
14. únor 2021

@amazonkajanik Mně snědla půlku porce, druhou půlku rozpatlala po sobě 🙄 tak šla hned do vaničky, a zas to zkusím za týden ☺

amazonkajanik
14. únor 2021

@klokanka31 jo,tak toho ještě bude. Mě se osvědčilo,dávat igelitové zastery,co mají v kuchyni ,není celý zapatlany 😊

klokanka31
autor
14. únor 2021

@amazonkajanik Tak to ale i přes ruce ne? Protože moje malá když má svůj den, tak při krmení začne být jako hrozně ospalá, mne si očička, takže rukou si otře i pusinku, a pak to patlá přes celý obličej 🙄

martiniquest
14. únor 2021

Davala jsem rovnou cele vajicko

amazonkajanik
14. únor 2021

@klokanka31 jo,tak s tím už nějak počítám, u nás si dělá i vlasovou masku 😂 ale furt se to snáz myje,než když je total zapatlany a než se svlékne,tak je to ještě horší. Takhle ještě v židli otřu hadrem to nejhorší,zasteru opatrně sundam a šup do dřezu a pak rychle koupelna

veru181
14. únor 2021

Dávám také jednou týdně místo masa, začala jsem 1/3, pak 1/2 a pak až celý. Zhruba od 8. měsíce.

veru181
14. únor 2021

@amazonkajanik To ho tam tak poznal? 🙂 Mám pocit, že náš malý si ani nevšiml, že tam je něco jinak 😀

amazonkajanik
14. únor 2021

@veru181 Jj, poznal. Tak já si pamatuji, že jsem jako dítě čistě zloutek taky nemusela. Ale v další porci třeba snědl půlku a pak najednou ble ...
Dneska mi něco podobného udělal s večeří (i když je fakt,že byl nedospaný,sousedovic cuba ho vzbudila štěkáním) k obědu bouchal a k večeři mi druhou lžičku vyplivl

veru181
14. únor 2021

@amazonkajanik Aha 🙂 Já zatím ještě hodně rozmačkávám, tak to možná bude i tím 🙂

michaelarousova
14. únor 2021

@veru181 syn taky nepoznal rozdil ale ja ho mixovala s tou zeleninou ☺️

me_druhe_ja
14. únor 2021

Taky jsem začala celým vajíčkem - teda na jednu porci měl půlku. Už se pomalu upouští od názoru, že bílek až později.

amazonkajanik
14. únor 2021

@veru181 ale zpětně si vybavuji, že když jsem mu zamíchala zloutek jako se dává vajíčko do polévky,špenátu,atd a nechala povarit,tak mi to snědl. Prostě mu nejede když je jakoby zvlášť...