Co dát na stěnu k posteli, aby se syn nebouchal do hlavy?

sekida
11. lis 2015

Milé maminky, prosím o radu....Nevím co dát na stěnu k posteli, aby se syn během spánku pořád nebouchal hlavou o stěnu...Kapsář nechci -nevím co tam dát....
Děkuji za všechny možné inspirace!

radusk_a
11. lis 2015
Uživatel radusk_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od radusk_a.
olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
elvira
11. lis 2015

Já jsem šila něco jako kapsář, ale bez kapes, uchycení na poutka a na tyčku. Prostě kus látky s hezkým dekorem vycpaný vatelínem a pověšený...
Jinak mě nic nenapadá. 😉 😉

barumat
11. lis 2015

Tak já pochopila taky spíš, že se bouchá ze strany (z boku) než zezadu (za hlavou). Každopádně! Viděla bych to na nějaký tlustší přehoz, nebo klidně kobereček. Každopádně něco, co bude dostatečně tlusté, ale bude se to dát sundat a vyprat. Naši takhle měli na zdi pověšenou "surovici", což je takovej tlustej přehoz utkanej ze surový ovčí vlny - to chápu, že asi neseženete, spíš jen tak pro inspiraci. Obdobně by asi posloužily i vedle sebe navěšený podsedáky na židle, ty bys navíc mohla k sobě svazovat tkaničkama a až bude kluk větší, budou moct dál na tý zdi sloužit místo opěrátek. A je jich mraky druhů, tlouštěk, barev... 😉

mandala
11. lis 2015

Sice píšeš, že kapsář nechceš, ale já bych ho tam dala, nevím, jak je tvůj synek starý, ale až ti povyroste, tak uvidíš, jak bude zakrámovaný těma jeho blbostma 😀 . Mě teda přijde hrozně fajn, do té doby ho můžeš vycpat nějakými polštářky, aby byl měkkčí. Já ho právě pořizovala jednak z praktických důvodů - protože holky se stále opíraly o studenou stěnu i proto, že se mě moc líbí jako dekor. Nakonec je využitý opravdu naplno. 😉

andelka
12. lis 2015

Můj mladší má vedle postele u zdi oblečenou matraci (do povlečení na peřinu), co měl původně v malé postýlce 120x60 (teď má postel 160x70 myslím)

krystalka
12. lis 2015

Máme molitanový pruh, potažený látkou a pověšený za poutka na dřevěné laťce.....z jedné strany má kapsář-vláček, z druhé strany je jen jednobarevný.....dělali jsme to schválně takhle oboustranně, protože když byl menší, tak bohatě využil kapsář - na plyšáky, knížky, kapesníky apod...., teď nedávno už ho vláček omrzel, tak má jen hladkou modrou plochu....má postel v rohu, tak jsme udělali jeden dlouhý pruh po délce a jeden kratší za hlavou, působí to teple a útulně, potah se dá sundat a vyprat....