radusk_a
Uživatel radusk_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od radusk_a.
radusk_a
19. lis 2015

Docela zajimava diskuze 🙂 U nás to všichcni hrozně prožívájí a Štědrý den je opravdu hodně sváteční. Ženy jsou v šatech a muži mají košile 🙂 přijde mi to tak správné. Zadný jiný den se jako rodina takhle nesejdeme a mám to taky moc ráda.. Nevíte někdo prosím, kde bych našla nějaké hezké šaty na tuto příležitost?

radusk_a
19. lis 2015

Já jsem to jednou skládala a připadá mi, že to není úplně pro 5 letého chlapečka 🙂 ale když mu pomůžeš, tak určitě .. jinak je to zábavné skládat 🙂

radusk_a
19. lis 2015

A po jak dlouhé době ti na gyndě poradili brát Clostillbegyt? 🙂

radusk_a
19. lis 2015

Je to hrozné. Taky mám strach z toho, co nás v budoucnu čeká, ale to je přesně to, co oni chtějí a momentálně se jich celá evropa včetně mě bojí :( Na vánoční trhy do Vídně se asi vydám, ale určitě bych teď neleťela do Berlína nebo do Londýna. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má strach

radusk_a
19. lis 2015

@pinkorblue_marcela Děkuju, máš asi pravdu .. Napíšu asi něco na Zomato, pořád mi to vrtá v hlavě

radusk_a
16. lis 2015

Zkoušela jsem všechny diety a nic mi nepomohlo .. Ted jsem začala jís dělenou stravu a je to super .. Výsledky už se nějaké dostavily a navíc se nemusím omezovat v tom, že bych něco nemohla jíst 🙂

radusk_a
16. lis 2015

Já delám hodně sandwiche s lososem, zeleninové a nebo s proscuitem. Potom závin na všechny způsoby (houbový, špenátový, šunka sýr). Hodně se u nás rozmohly zeleninové muffiny a quiche (cibulový, pórkový, houbový, s kozím sýrem. U nás jsou totiž všichni rozmlsaní a přejezení klasických rohlíků se šunkou :D

radusk_a
16. lis 2015

Chození do sauny

radusk_a
16. lis 2015

Já bych v tom asi problém neviděla, když jste oba tak vysocí 🙂 u nás v rodině byl u strejdy zase opačný problém strejda má 170 a jeho žena 155 a paní doktorka se divila, že jejich díte je male :D

radusk_a
16. lis 2015

Určitě je to náročné, ale garanta určitě seženeš, to by neměl být problém. Jinak zákon je jiný, kdybys to jen pekla a ihned prodávala a nebo někde i servírovala. Ale zvládnout se to určitě dá 🙂 nebo se domluv s nějakou kavárnou, že jim budeš péct 🙂 držím palce

radusk_a
16. lis 2015

Poradíte mi prosím.. Včera jsme byla v jedné restauraci a dávala si Carbonara spagety. Nikdy jsem jídlo nevrátila, ale tohle vážně nešlo. Byla tam jenom zdrclá smetana, 5 kousků slaniky a tři hoblinky parmezanu (neberu vůbe to, ze do carbonar se nedava smetana.. Paní byla celkem nepříjemná a hodně mě to zklamalo.. Mám napsat špatnou recenzi?? Nikdy jsem nic takového nepsala.. Co byste dělaly vy??

radusk_a
11. lis 2015

@pinkorblue_marcela Já se docela koukám na Dtesty. Ale jinak u každého produktu řeším hodně složení. U věcích, u kterých to nejde, koukám na recenze a nebo se ptám kamarádek 🙂

radusk_a
11. lis 2015

Kdyby měl intoleranci, tak by ho hodně bolelo bříško a poznala bys to. Jinak naše maminky nad těmito věcmi nepřemýšleli a dávali nám to, co si mysleli, že je dobé. Žádný lepek se neřešil a nemyslím si, že to bylo špatně 🙂 Ale samozřejmě pokud by měl i další příznaky navštívila bych lékaře 🙂

radusk_a
11. lis 2015

Naprosto s tebou souhlasím 🙂 recenze jsou pro mě hodně důležité, ale v dnešní době je i těžké posoudit pravdivou recenzi :(

radusk_a
11. lis 2015

Já doporučuju .. má ho moje sestřenice a je s ním moc spokojená 🙂

radusk_a
11. lis 2015

@pinkorblue_marcela V tom máš určitě pravdu. Pro děti je to hrozná mediální masáž a ony to bohužel nerozeznají. Ale to asi k téhle předvánoční době patří 🙂

radusk_a
9. lis 2015

Taky souhlasím s 6 a 8, ale není to úplěně 🙂

radusk_a
9. lis 2015

Těhotná být určitě můžeš. Moje kamarádka teď otěhotněla ihned po vysazení HA 🙂

radusk_a
9. lis 2015

Souhlasím s ledovým královstvím 🙂 dokonce si neteř přeje povlečení, nějaký zámek a panenku .. Nepřipadají vám tady ty hračky příšerně předražené?