Jaké hračky jsou podle Vás hity letošního roku?

Vidím to na Ledovou královnu / Frozen a Minions. Jak to mají letos Vaše děti?

kamino
9. lis 2015

Autojeřáb od Brudera 🙂 Jen už nevím, kam se budeme stěhovat, abychom se vešli 🙂

lenkaatom
9. lis 2015

Tak u nás to bude nákladní auto od Brudera 🙂 a pak nářadí toho je stále málo 🙂 🙂 🙂

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

Koukám, auťáky jedou. A po bytě je to taky povoleno. 🙂

ladie
9. lis 2015

U nás jako vždy lego, lego, LEGO. Tentokrát to bude lego city, vysokorychlostní osobní vlak 😝
Jinak taky nějaké blbiny k Mimoňům.

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@ladie: Jak čtu, že je něco na dálkové ovládání, z celého srdce si přeji, aby to taky celou dobu fungovalo. Reklamace na Lego tu zatím nebyly, ale kdo ví... Každopádně Lego díky takové technice zase ukrojí z koláče jiným firmám.

makulinecka
9. lis 2015

Hezký den, nevím přesně co udává letošní trend, ale u nás jsou to kostky, lego
a panenka baby born 😃

smallinka
9. lis 2015

U nás je hit: ovladačka na tv, krém na ruce v tubě, vařeka, kelímky od jogurtů, prázdné pet láhve.....a listí ze stromů když jsme venku 🙂

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@makulinecka: Baby born je skvělá. Dřív uměly panenky maximálně mrkat a už to bylo úžasné. 😀 Interaktivní hračky vedou u spousty dětí.

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@smallinka: Bomba. Na to jsem nepomyslela. Připomíná mi to mou kočku, kterou nakoupené kočičí hračky nijak neberou, ale s tvrdou těstovinou, špuntem a zmačkanými papíry si vyhraje hodně dlouho. Vlastně to máte super. Je jestli se to ještě nezmění...

hojda
9. lis 2015

@ladie Manžel ten vláček hodně dlouho studoval, chtěli jsme ho koupit k minulým vánocům, ale nakonec jsme do toho nešli, něco se tam prý rozbíjí a v podstatě je to dost chudé, jen pár kolejí a vláček, snaží se , abys pak dokupovala další a další díly.

hojda
9. lis 2015

Ledové království je oblíbené, ale Mimoni vůbec (taky se mi nelíbí, tak jsem ráda🙂)

jbzirafa
9. lis 2015

z těch dvou věcí v úvodu nic. i vzhled k věku syna. nejlepší je to, co je opravdové, né "jako" dospělácké, ale skutečné věci denní potřeby, které používají táta a máma. všechny mnou nakoupené "hitovky" se líbí dospělým, syna neberou. ale když už, tak dřevěné hračky, které opravdu vydrží zacházení ne jen jednoho dítěte, ty ještě ujdou.a takové, které něco dělají (akce-reakce), blikání a pípaní moc nestačí.

anezda
9. lis 2015

u nás je to baterka!....má gumový okraj, tak si o ni malinká proráží zoubky a potmě bliká, svítí si do obličeje a nemůže se vynadívat, co světlo dokáže 🙂 😉 ..

apollonka
9. lis 2015

Holciny 8 a 6 let si prejou wild pets..a ruzna zvířátka co mluví ATP..u kluka 5 let transformeri a u nejmenšího kabely hadice :D

nuninove
9. lis 2015

tak hit letosnich vanoc budou urcite mimoni :D i my je tomu nevyhneme ale to nevadi mame je doma vsichn radi 🙂 pak dokoupeni koleji a masinek atd...

lenuli3622
9. lis 2015

u nás frčí LEGO jakékoliv 😀

minonnka
9. lis 2015

Dobry den, u nas prave zacina nejoblibenejsi cast roku pro deti i kdyz si to jeste tak neuvedomuji, ten sled za sebou, ale nam se z te nabidky tolika hracek pomalu mota hlava 😅
Syn ma koncem listopadu narozeniny (3), v prosinci jsou Mikulas a Vanoce a v lednu ma dcerka narozeniny (1).
U syna vede vse co ma kola a to uz od mala...vysavac, auticka apo. a take vse co dela zvuky.
Ovsem jeho nejoblibenejsi hracka je jeho sestricka 😀 😀 😀
Dcerku zajima vse co jde i nejde nacpat do pusinky a okusovat...moc rada chodi olizovat srouby na zidlich, tak si delavame srandu, ze ji asi chybi zelezo 😀 Ale braska je pro ni taky ten nej!
Dokazi se navzajem rozdivocit az tak, ze si pripadam, jak rozhodci v ringu 🙂
Nevim, jak to chodi jinde, ale my dospelaci casto nevydrzime mit schovane hracky k narozeninam a postupne je vytahume a davame jen tak. Pac ta radost v ocich nasich deti stoji za to 😵
U nas zatim nefrci hracky z pohadek a filmu. Hitem jsou skladacky, interaktivni hracky, kuchynske potreby a naradi, drogerie...jak vidi lahvicky a tuby v koupelne, musi nejakou drzet v ruce nebo vozit na aute jako naklad 🙂 No a jeste bych zapomnela na krabici kde mam spulky s nitema, ty sklada podle barev, vozi v nakladacku nebo si vezme moji tasticky na kosmetiku a nosi to tam 🙂

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@hojda: Mně se ti Mimoni taky nelíbí. Nejspíš člověk musí mít podobný humor, který evidentně nemám.

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@jbzirafa: Trochu zneužiju Váš příspěvek, když píšete o tom blikání a pípání. Máme na webu i hračky, které mluví, zpívají a měly by mít jinou výukovou hodnotu. Tak u nás na takové nesahat, jestli se dítě zrovna náhodou neučí německy, což asi neučí. Jinak souhlasím, že dřevěné hračky mají své kouzlo a ještě jsou bytelnější.

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@anezda: To je asi jedinečné. Že ji nebolí očička. 😉

vendulka
9. lis 2015

tak Frozen byl hit leda tak loňských Vánoc , letos určitě ne 😀 u nás jako každý rok Barbie k aktuálnímu filmu a dle toho co si děti vyberou z katalogů hračkářství

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@apollonka: Wild pets. Hmm, představila jsem si divoká zvířata a pak koukám na ty hnusné pavouky na Heuréce. Pardon, nic osobně, ale Vaše holčičky mají rády takové "potvory"? Já myslela, že pavouky musí zabíjet většinou muži, protože ženy se jich obvykle štítí. Snad ta mluvící zvířátka jsou alespoň sympatická. K Vám bych si raději přišla hrát s kluky. 😉

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@nuninove: Myslela jsem, že Mimoni jsou spíš klučičí, což Váš syn dokazuje, ale jestli je máte taky ráda, vede mě to k zamyšlení, zda jsem to nezavrhla moc rychle. Možná to potřebuje delší studii a více času...

victress
9. lis 2015

u nás momentálně vedou veškeří dinosauři a pejsci a koníci, skoro celá ZOO 😀

nuninove
9. lis 2015

jojo take je mame radi i moje 6ti leta neter je miluje 🙂
@pinkorblue_marcela

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@minonnka: Vaše děti zkouší zneužít všechno jako své a svou hračku. 🙂 Prostě jako doma. Pro mě by to bylo OK asi do té doby, než bych něco v rychlosti potřebovala a nikdy to nenašla na svém místě, ale někde po bytě schované s jinými hračkami. Občas mi chybí trpělivost. ☹ Je hezké číst, že si Vaše děti hezky vyhrají spolu. S klukem a holkou se člověk nemusí zamýšlet, kolik aut koupit holčičce a kolik panenek klukovi. 😀

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@vendulka: Ale že je to i po tolika letech ještě Barbie, to bych taky nehádala. Nebo jsem té panence nikdy nefandila, protože jsem ji sama neměla. 😀

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@victress: ZOO je super, dokud děti nepřijdou s tím, že to všechno nechtějí jen jako. Živý dinosaur Vám už naštěstí nehrozí. 😉

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@nuninove: Tak jsem fakt mimo. Až doma řeknu, že bych se na jeden film podívala, padnou...

betelgeuzz
9. lis 2015

U nás jsou největším přáním karnevalové šatičky a lego, Ledovému království ani Mimoňům holky nepropadly.
@pinkorblue_marcela Barbie frčí pořád, starší ji si moc přála, dostala ji v říjnu na narozeniny.