Jaké hračky jsou podle Vás hity letošního roku?

Vidím to na Ledovou královnu / Frozen a Minions. Jak to mají letos Vaše děti?

victress
9. lis 2015

@pinkorblue_marcela právě že dcera chce všechno živé domů, asi bude veterinářka a mě odvezou 😀 😀

petrusew
9. lis 2015

Plyšového králíčka chce pro brášku a Koníka s panenkou 🙂 A Elsa u nás frčí taky 🙂

misheel
9. lis 2015

Jakékoli Lego 🙂

minonnka
9. lis 2015

@pinkorblue_marcela Oni to vzdycky taaak NUTNE potrebuji na hrani (hlavne syn) 😀 Ale musi to zase pekne uklidit-vratit jakmile si s tim uz nechce hrat, takze tomu hledani se nastesti uspesne vyhybame 🙂
Oni na sebe hodne reaguji, ale dochazi i k sarvatkam (coz je jasne), hlavne kdyz si mala chce vzit neco s cim si zrovna braska hraje nebo je jeho. ted ma obdobi, ze na vse rika "moje"...jsou to nekdy nervy 😅
🙂 to ano, hraji si s hrackama navzajem...syn bere panenku a chodi s ni, vyhrne sii trisko a koji...u toho dela SSSS aby ji uspal 😀 Snad na to za cas zapomene (az to neuvidii doma)...at nema problemy treba na piskovisti 😀 😀 😀

vkatu
9. lis 2015

U nás je hit kuličky balónky. Takže na Vánoce máme jasno kuličkodráha 🙂

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@victress: Hehe. To spíš kupujte o dárek míň a začněte šetřit na výbavu soukromé veterinářské ordinace. 😉

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@petrusew: A jak to mají ty děti, když chtějí něco pro sourozence? Nečtu to poprvé, ale dárky přeci nosí Ježíšek? To jsou milé dárečky.

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@misheel: Už abychom tomu Legu začaly dělat čárky. Copak nepřijde na trh nikdo, kdo by je zatlačil trochu do kouta? 😉

vvlladka
9. lis 2015

panenka hlavně mluvící a spříslušenstvím

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@minonnka: Je to na dobré cestě. Učit se odzíráním je důležité. Teď je otázka, co může odkoukat od tatínka. Ale jestli se naučí vařit, bude taky na dračku. 😉 Myslím, že máte doma hezkou rodinu. 🙂

banditarich
9. lis 2015

Mimoni, Ledové království, cokoliv s liškou či sovičkou a tablet, to je to, co frčí u nás doma 😎

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@vkatu: Kuličku od kuličkodráhy střežit jako oko v hlavě. Má to ráda pod skříněmi, které se už roky neposouvaly a zaleze tak, že ji ničím nedostanete ven. 😉

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@vvlladka: Jak ty malé děti dokáží být specifické. 🙂

petrusew
9. lis 2015

@pinkorblue_marcela Ona psala Ježíškovi dva dopisy, jeden za sebe a jeden pro brášku, protože je ještě miminko a neřekne si, co by chtěl. Ona má oblíbeného zajíčka Edu, kterého miluje a chrání jí a tak chce takového Edu pro Matýska, aby ho chránil když ona bude ve školce a večer v postýlce 🙂 Strašně mě to dojalo a bulela jsem nad tím dopisem jako malá 🙂

radusk_a
9. lis 2015
Uživatel radusk_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od radusk_a.

Souhlasím s ledovým královstvím 🙂 dokonce si neteř přeje povlečení, nějaký zámek a panenku .. Nepřipadají vám tady ty hračky příšerně předražené?

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@banditarich: Do teď jsem myslela, že na sovičkách ujíždí jen rodiče. Jak si může dítě oblíbit sovu? Liška je taky hodně specifická, ale nějak pochopitelnější. Hmmm... to je oříšek.

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@petrusew: Vážně dojemné. Děti by zachránily celý svět, kdyby mohly. 🙂

petrusew
9. lis 2015

@pinkorblue_marcela to ano 🙂

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@radusk_a: Každý se snaží dělat velký business. Filmem to často nekončí. Děti jsou v tom směru bezbranné, rodič rád splní dítěti přání a výrobce může být více než spokojen. Zase je to na rodiči, aby to usměrnil.

asadek
9. lis 2015

my máme hrací plyšovou pejsčici 😀 na ledovou královnu je to ještě moc malé škvrně 😀 (5 měsíců)

pinkorblue_marcela
autor
9. lis 2015

@asadek: To chápu. Vy potěšíte prostě vším, ale nejpozději do prvních narozenin už nebude pochyb, co si holčička přeje.

zvirka
9. lis 2015

Tak syn naštěstí moc ovlivněný reklamou není, 5 let, ale už to pomalu začíná. V TV reklamy vypínám, ale vždyck vyloví katalog hraček z obyč letáku do obchodu, takže si teď usmyslel parkovací garáž. Má něco našetřeno, plus o víkendu obral babi a dědu. Nejsem schopná to přesně reprodukovat, ale přišel k nim s tím letákem, ukázal na garáž a :"Babi, tady je garáž a já bych ji hrozně potřeboval. Něco mám našetřeno, maminka mi dá z výplaty a tatínek taky, tak bych od tebe a od dědy potřeboval stovku." Taktika vyšla, akorát se pak ještě připomínal:"Babi, ještě mi máš dát tu tisícovku." No dala jenom stovku, bohužel 😀 Tak koncem týdne zajedem na garáž.

p_ch
9. lis 2015

u nás cokoliv kde je Mickey Mouse, Jake z pohádky Jake a piráti ze Země Nezemě a nebo tučňáci..

linusha
9. lis 2015

Nevím sice co je top hračka pro letošní rok. Ale u mých synovců a neteří frčí lego už několik let, pak ledové království a princess u starší z neteří, u nejmladší neteře jsou to hračky co vydávají nějaké zvuky, u staršího synovce jsou to transformers a gormiti a u mladšího synovce jsou to jakákoliv letadýlka a mimoni 😉

annapans
9. lis 2015

Já myslím, že letos bude velkým hitem Máša a medvěd.... několik kamarádek a známých mi řeklo, že letos kupují na Vánoce a tak abych nebyla úplně mimo, vyhledala jsem si na internetu... Je to nejen jako panenka a plyšák ale i jako představení na ledě, stavebnice ala lego, samolepky na zeď, pohádka apod. Dnes jsem dokonce našla i v letáku jednoho nejmenovaného obchodu s potravinami....

ivcas.85
10. lis 2015

Moc mě váš obchod potěšil s legem duplem LEGO® DUPLO® Mickey & Minnie oslava narozenin 10597 - naštěstí jsem ji ještě stihla objednat. Dokonce dorazila ještě před 3.narozeninami(v neděli jsem objednávala, ve středu bylo doma) a i dcerka říkala, že to byl nejlepší dárek, co dostala . Vzhledem k tomu, že jste v ČR jen dva e-shopy, kde tuto hračku měli(a v druhém o 300 dražší), chci vám moc poděkovat..

verkaunka
10. lis 2015

Zdravíme 🙂. Určitě hitem Vánoc je ledové království, a Mimoni... dcerka nepřilnula ani k jednomu, ač pár hraček má z toho království, ale to díky mamince, které se líbí ty postavičky 😀....U nás bude vládnout určitě něco ,,mateřského" jako např. miminko, panenka roztomilá s culíčkama a tak... ale nepohrdne ani plyšáky, naše holčička je hodně mazlivý typ, má hodně ráda hračky ,,ťuťuňuňu"... hřející, mazlivé, např. Krteček, Mickey Mouse a tak... já osobně zatím nekupuji to, co frčí, ale to, co dcera má ráda, nebo zjistíme, že by se jí líbilo..Je ještě malinká, ale reklamy na hračky jí už zajímají.... jako každou správnou ženskou - vytypuje, co se nosí, ale má svou hlavu a jede podle svého 😀

pinkorblue_marcela
autor
10. lis 2015

@zvirka: Jenom zírám. V pěti už není Ježíšek, který nosí dárky jen těm velmi hodným dětem? Od babi a dědy se dostávají přece peníze jen za zásluhu. No evidentně se syn už od malička učí, že když něco chce, musí si o to umět říct. Maximálně to nevyjde do posledního detailu - viz. tisícovka. Tak jo, syn si to uměl zařídit, garáž je skoro doma. 😎

pinkorblue_marcela
autor
10. lis 2015

@linusha: Takže suma sumárum když se posbírá víc dětí z rodiny, každé si něco vybere a ostatní děti aby se bály, jestli jim to hračkářství nevykoupíte. 😉

pinkorblue_marcela
autor
10. lis 2015

@annapans: Díky za vzdělávání nás všech. Koukám, že Mášu taky vedeme, ale její příběh neznám. 😕