Ovulační test, je nějaký den pozitivní?

dolihalovaz
9. lis 2015

Dobrý den, myslíte že je nějaký den pozitivní? přikládám foto. děkuji za nározy. ☹

fonamor
9. lis 2015

6. a 8. bez debat🙂

pety91
9. lis 2015

pozitivní 8 a 6 🙂

werumka
9. lis 2015

Jakože pozitivní není žádný. Ale důležité jsou i další příznaky ovulace - jestli to spolu sedí.

radusk_a
9. lis 2015
Uživatel radusk_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od radusk_a.

Taky souhlasím s 6 a 8, ale není to úplěně 🙂

ema373737
9. lis 2015

ja mela to same a je to bez ovu ☹

bartvebartve
9. lis 2015

Je to slabé.. taky jsme původně myslela a až o pár dní později byl naprosto stejně silný proužek jako kontrolní. vyčkej...

zikylucinka
16. lis 2015

Zdravím holky taky mam takoví test se slabou jednou čarkou jako má Slečna 2! tak si nejsem jistá ale říkám si ještě počkám třeba je brzi.... Ale nechci být sklamaná... ☹

jitullinka
14. črc 2016

Dobry den myslite ze je pozitivni?nebo mam zkusit zitra?moc dekuji

misina01
14. črc 2016

Holky, já jsem měla ovu testy bílé, bazálka jako na houpačce, ovulace očividně po vysazení HA žádná ☹ pak už jsem ty testy ani nedělala. Od února jsem menstruaci dostala po 66 dnech, nasadili mi duphaston a bylo vymalováno. Dala jsem na pár rad a začla zkoušet sílu bylin, dnes je to 5.měsíc od vysazení, 2 měsíce beru byliny a je to tam, poprvé vypadá můj ovulační test takhle! 🙂

jitullinka
14. črc 2016

@misina01 no super je to tam 🙂 šup snažit 😀 co myslis ja mam ještě testovat? nikdy sem takovou druhou čáru jako ty neměla ☹

misina01
14. črc 2016

@jitullinka: já jsem takovou taky za těch 5 měsíců neměla, až teď po bylinkách 🙂 do té doby jen sem tam duch nebo naprosto bílo.