Co dělat, aby dítě spalo celou noc?

lucaaaaaaqa
29. lis 2017

Ahoj chci se zeptat co dělám špatně? Všechny kamarádky kolem mi píšou jak jejich děti spi v kuse celou noc ale moje teda ještě ani jednou budi se 2x někdy 3x za noc dáváme sunar mám dávat něco jiného na noc? Přítel přijel ze je nějaký sunar Night tak já vůbec nevím co mám dělat aby Spinkal celou noc tak se ptám vás zkusili ste něco a pomohlo ? Dekuju

bamak
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa Já bych jim to nevěřila 🙂 a jestli jim měsíční mimčo spí celou noc,tak oni dělají něco špatně....protože normální je, aby se budilo a chtělo baštit 😀

lucaaaaaaqa
autor
29. lis 2017

@absintka19 to já neříkám ze je hloupé nebo tak něco! Je to jasný ze je to moje uzasny miminko jen sem se ptala jak je možný ze nekomu ano a mě ne ;) nic jiného jestli dělám něco psatne nebo je to normalni

absintka19
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa je to normální :*

olga_
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa Máš úplně normální miminko, neboj. Ne nadarmo se říká - nesrovnávej děti. Jak staré jsou děti těch kamarádek? Jestli to taky nejsou kecy v kleci, víš... 😉 Respektive ono se to fakt mění - z týdne na týden, ze dne na den...
Můj syn (kojený) nespal celou noc ani ve dvou letech. Teď ve třech už jo, ve třech - a někdo nemá ani to štěstí.

lucaaaaaaqa
autor
29. lis 2017

@olga_ pravé ze sou stejně staré jako můj Malej proto se jenom ptám neříkám ze si stěžuju ten Spanek mi stačí jen sem se ptala jak to ze oni ano a já ne jesli nedám něco špatně třeba nebo tak

evee24
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa nauč se nesrovnavat. Za chvíli bude kdo co dela dřív. Dokonce mi jedna maminka označila dite jako postiženy, ze v 8 měsících nelezla. Uzivej si ze I takhle krasne spí. Já dneska s 18 mesicni nespala. Rostou ji stolicky a to je nářez 😀 .

dzogobela
29. lis 2017

Necetla jsem ostatni prispevky, mozna se budu opakovat.... Ale to jako fakt? Fakt resis, ze ti mesicni mimco nespi celou noc? 😀 mne dcera zacala spat celou noc pred 14 dny, dnes ji je 16 mesicu 😀 ja myslim, ze malo % deti spi v mesici celou noc... Kojene urcite ne a to by asi ani nebylo moc dobre kvuli tvorbe mleka a podle me ani ty na um... Ja si myslim, ze jeste potrebuji mleko i v noci takhle male deti...

martavy
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa Neboj,normalni to je,nas maly se budi i v 5 mesicich a to je od 8.tydne veku jen na UM, deti na prikrmech udajne spi celou noc 😂na noc jsem mu koupila Nutrilon Good Sleep,ale i tak vyzaduje nocni krmeni.Az prijdou koliky,zuby bude hur 😂Je to individualni,kamaradce mala spi celou noc uz od mesice (je od zacatku na UM),ale je to individualni...

olga_
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa Ne, neděláš nic špatně. Důvěřuj sobě, svému dítěti a nežij dětmi druhých. Těch situací pro srovnávání bude ještě tolik (zvlášť, když máš kolem sebe kamarádky s podobně starými dětmi), že je lepší si užívat dny se svým mimčem tak, jak jsou, a nestresovat se tím. To je podle mě jediná smysluplná rada. 💃

alishka111
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa toho ještě bude, co tvoje dítě jo a jiný ne, nebo naopak. Když budeš děti srovnávat tak uženeš neurózu sobě, nebo malýmu.
Navíc jak už tu bylo řečeno, tvoje dítě spí tabulkově, ty co spí celou noc jsou výjimka, nebo si to ty maminky trochu přibarvují..

treasurka
29. lis 2017

@lucaaaaaaqa Neni normální, aby měsíční kojenec spal celou noc. Aby takhle kámošky brzo nepřišly o mlíko... A to jim ty děti prospívaj? Mně vždycky začaly spát celou noc tak kolem 9. měsíce.

olsett
29. lis 2017

Mě se malá budila na kojení ještě ve 2 letech😀

luj89
29. lis 2017

@bamak chtela jsem napsat naprosto to same 😀.
@lucaaaaaaqa nesrovnavej sve ditko s ostatnimi... Ono vi samo nejlip, proc se budi a jak casto se budi. Uzivej si, ze rak pekne spinka, ono to za par tydnu muze byt jinak, nebo taky nemusí 🙂

jostein
29. lis 2017

naše malá má měsíc, v noci se budí co 3 hodiny, a je to úplně normální, prý je dokonce špatné, když takhle malé dítě prospí celou noc, to mi říkala doktorka. aspoň jednou by se prý na krmení budit mělo. a 2x až 3x za noc fakt není horor, kamarádka vstává co 1,5...