Crocsy pro 16ti měsíční dítě, kupujete značkové?

dundee88
26. kvě 2016

Ahoj holky,
kupujete svým malým dětem značkové crocsy nebo obyčejné levné napodobeniny? Normální boty kupujeme samozřejmě kvalitní, ale řeším, jak to uděláme s botama k vodě, sandálky mi nepřijdou k vodě praktické, tak bych chtěla koupit Crocsy. Nepřijde Vám zbytečné kupovat drahé, když to na nohu vezme párkrát na koupališti a případně na dovče u moře? Děkuju za názory 🙂

zuzineckah
26. kvě 2016

@dundee88 nekupuji žádné napodobeniny 🙂 Crocs se nám u moře osvědčily, nicméně je to opravdu jen chvilková bota k vodě a dítě by v ní jinam chodit nemělo. Takže pokud nechceš zbytečně vyhazovat, tak bych mrkla na jinou kvalitní botu, kterou lze v létě víc vynosit. Kvalita tě vždycky bude stát víc peněz, ale ta využitelnost může být širší a dlouhodobější 🙂

dundee88
autor
26. kvě 2016

@zuzineckah děkuji za názor 🙂

sara84
26. kvě 2016

My na koupaku, u vody chodime bosi..jinak bych koupila ty botky primo do vody, nevlezou tam kaminky 🙂

ladyhacek
26. kvě 2016

crosky by pro tak malé dítě nekupovala (malý má 14m) bude chodit bosky nebo jak píše
@sara84 boty do vody - může je mít i ve vodě i na suchu 🙂 > ale to ej asi věc každého

anetka1701
26. kvě 2016

16 měsíců je na Crocsy málo... Já bych doporučila k vodě Keeny :o) Ty jsou pro malé děti ideál, mají pevnou špičku, neokopou se a dá se v nich do vody. Ty Crocsy jsou lehké a dětem se v nich chodí blbě... Mně v nich dcerka začla chodit až tak v necelých třech, do té doby z nich vypadávala, zakopávala... Jinak kupuju levné napodobeniny.

nikypiky92
26. kvě 2016

Crocsy jsme kupovali taky vloni k vodě, když byly male 2roky a i tak v nich spíše šoupala nohama. Nehledě na to, že na konci léta jí už byly malé. Já bych šla taky do Keenu. Letos nad nima taky přemýšlíme 🙂

nikypiky92
26. kvě 2016

Nebo ještě jsem tady četla chválu na Vivobarefoot (maji i do vody)

gepe
26. kvě 2016

@dundee88 u nas crocsy na bazen, jinak na leto a teple pocasi keeny (waterproof) - vloni v nich mala prochodila sezonu a letos bude nejinak. U vody i pokud ok teren na boso.
@nikypiky92 mrkni na keen cnx - ala barefood pro deti i dospele 🙂 jen napr co mam ja, tak jsou cnx spis na uzsi nohy, u detskych si ted nejsem jista avsak myslim ze taky spis na uzsi nozky

dundee88
autor
27. kvě 2016

děkuju za příspěvky, ty Keeny mě zaujaly, ale zdá se mi zbytečné pořizovat ty a ještě klasické sandálky, nevím, jestli by se oboje unosily. Ale zase nevím, jestli jsou Keeny pro tak malé dítě vhodné, kdyby v nich chodilo dítě místo klasických českých sandálků s pevnou patou?

anetka1701
27. kvě 2016

@dundee88 moje dcery chodí jen v Keenech, jiné sendály nemají.

lti
27. kvě 2016

Crocs jedine original. Fejky jsou pro deti hnus.

dundee88
autor
27. kvě 2016

@anetka1701 já si právě nejsem jistá, jestli pro rok a půl staré dítě jsou dostačující. Pro tříleťáka a dál už budou určitě vhodné 🙂

anetka1701
27. kvě 2016

@dundee88 mně přijde že pevné jsou dost. Nikdy se nestalo že by měla některá z holek problém že nemá vysokou pevnou patu - vlastně nikdy takové sandály neměli a obě jsou naprosto v pohodě. Kupuju jim Keeny od prvních botiček (sama jiné boty nenosím). Ale to je jen můj názor :o)

zuzineckah
27. kvě 2016

@dundee88 ještě mi napadá, že když měl malý cca ten rok a půl, tak jsem měla pro něj na léto dvoje sandálky od Primigi. Taky byly skvělé, pevné a zároveň vzdušné.

dundee88
autor
27. kvě 2016

@zuzineckah sandálky Primigi vypadají taky docela dobře, ale musím říct, že mě nejvíc zaujaly ty Keen jak psala @anetka1701 Zkusím malému vyzkoušet a pokud mu budou sedět, půjdeme do nich 🙂 moc díky! 🙂 🙂

gepe
27. kvě 2016

@dundee88 sice nejsem anetka, ale u tech keenu jak jsem zminila vyse se zamer aby byly i waterproof tj do vody. Nase v nich protapala cele leto, u vody i na horach kdyz bylo teplo. Napr Rockpoint ma i male detske velikosti, tak tam muzete obhlidnout a pripadne i vyzkouset.
@anetka1701 ja souhlasim 😀 u nas co do sportovni obuvi frcime vsichni, vcetne zimy.

dundee88
autor
27. kvě 2016

@gepe super moc díky, Rockpoint určitě zkusíme 😉

suzief
27. kvě 2016

Ortopedie rozhodně nedoporučila crocsy, ničí nožku kor pro tak malé dítě,takze sandalky s pevnou zábranou na patu

janawei
29. kvě 2016

Našemu prckovi je 19 měsíců, botičky mu kupujeme kvalitní (Pediped, Kidofit). U vody bude chodit bosky, ale potřebovali jsme koupit botky do bazénu, nechci, aby tam ťapkal bos na záchodech a ve sprše. Koupila jsem "crocsy" v dětské obuvi za cca 200Kč. Myslím, že za těch 5 minut týdně si v nich nožky nezničí. Jinak ho v nich chodit nenecháme a nenechali bychom ho chodit ani v originálních, pro děti je to na běžné nošení naprosto nevhodná obuv.