Dětská chůvička. Doporučíte, prosím?

michaelllas
25. dub 2020

Hezký den maminky,

vybírám dětskou videochůvičku s širokým dosahem v interiéru. Tzn. aby měla dosah, pokud bude malý spát v patře a já budu dole v přízemí, nebo před domem na zahrádce. Doporučte prosím, se kterými chůvičkami jste spokojené a na co se případně zaměřit při výběru.
Moc děkuji🌹

zuzroko
25. dub 2020

@michaelllas zdravím ☺️Mám videochůvičku od phillips avent, nemůžu si vynechválit 👍 jen když mám malou za barákem a já chci sedět na zahradě před, tak signál blbne, ale to je opravdu přes hodně silných zdí. 🤷🏻‍♀️ Jinak přes patra a ze zahrady do domu žádný problém 👍

sigyn
25. dub 2020

Máme TrueLife NannyCam V24 a spokojenost. Máme ho také v patrovém domku a má plný signál. Hlavně jsme chtěli videochůvičku, abychom při každém kníknutí nemuseli letět nahoru. Ocenuji hlavně teploměr místnosti a "noční vidění". Jen kamera by mohla mít zoom a rodičovská jednotka se pomalu nabíjí, ale jinak super.

karla2015
25. dub 2020

Mame uz 4 roky videochuvicku od phillips avent a spokojenost

michaelllas
autor
26. dub 2020

@karla2015
@zuzroko Děkuju holky za tipy, jdu na ně mrknout😊
@sigyn

goovana
26. dub 2020

@sigyn taktéž se připojuji k nanny cam v24

michaelllas
autor
26. dub 2020

@goovana
@sigyn Holky prosím a chůvička je s možností otáčení té videokamery? V popisu to nikde nevidím, ale na obrázku jsem to někde zahlédla

gryfis
26. dub 2020

za mě aplikace do telefonu - dosah v podstatě neomezený . Funguje to tak, že jeden telefon má tuto aplikaci, ten snímá zvuk v dosahu a případně prostě zavolá na nastavené telefonní číslo.. takže normální hovor, který můžeš zvednout a na dítko mluvit a případně mít i videohovor a vidíš.. na svém tel to má přítel.. z hlavy nevím jak se apka jmenuje.. za mě ale boží věc a v podstatě zadarmo 😀

sigyn
26. dub 2020

@michaelllas Otáčení kamery přes ovládání na rodičovské základně nejde, pouze jde naštelovat manuálně.

michaelllas
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaelllas
autor
27. dub 2020

@sigyn to je škoda, ale tak nemám to jako podmínku...díky 🙂

michaelllas
autor
27. dub 2020

@gryfis zkusím se mrknout, děkuji za tip 🙂

grifinka
27. dub 2020

Take mam videochuvicku TrueLife s velkym displeem a nemuzu si ji vynachvalit (pulrocni prcek), byt ma mala pokoj hned vedle loznice. Treba rano kontroluju, jestli jeste spinka, nebo uz si tam hraje - nemusim tam chodit, zda je ok. To same, kdyz jde pres den spat, tak vidim, ze uz je vzhuru a nemusi si me privolat krikem 🙂.
Takze za me jedine videochuvicku 🙂