Dětské oblečení z HM, jak je to s kvalitou?

dockysbazar
8. led 2017

Nakupujete prosím někdo dětské oblečení v HMku? Na bazárcích nějak neumím nakupovat. Nakoupila jsem toho už docela dost, ale 80 % věcí na sobě má prací žmolek. Ne že by mi to vadilo vzhledově, ale osobně bych si to na sebe nedala, protože je to velmi nepříjemné na kůži, natož pro malé miminko. Velmi se mi líbí právě oblečení z HM. Na internetu mají velký výběr. Jak je to ale s kvalitou? Jste spokojené? Sedí velikosti? Děkuji 🙂

dockysbazar
autor
24. bře 2017

@verunka_korunka

i 12 sad polodupaček? 😲

hojda
24. bře 2017

@verunka_korunka Ponožky mimčům padají, jedině co je udrží je Sockson.

verunka_korunka
24. bře 2017

@dockysbazar jo jo... ale rikam, tim se moc nevzrusuj, meli jsme extrémně nedonosene dite a prijem potravy je u nich dost slozity. Navic trpela na skytavku a s ni vzdy blinkala, 4x nam dokonce ukazala co je zvracet obloukem, to byl teprve masakr. Vetsinou kdyz normalni dite ublinkne tak jen tak trosku na plenku co mas na rameni a vse je ok. Kamaradi to zase delali tak, ze meli jen overaly, dite vecer po koupani oblekli do cisteho a dalsi den az do koupani ho v tom nechali pokud to nebylo totálně poblite. Podotykam, ze nejsou zadne socky, ale lékaři 🙂 taky me to prekvapilo, tento zpusob, ale nekomu to muze vyhovovat.

verunka_korunka
24. bře 2017

@hojda tak ono ani u dospelych neni nejlepsi priskrcovat nohu ponozkou v oblasti pod kotnikem, takze diteti bych tohle taky nedala 🙂 to radeji nekolikrat zkontroluji a nasadim ponozku, lepsi jsou ty podkolenky 🙂 ty dele vydrzi na noze

myshoun
24. bře 2017

V hm se mi většinou libi vzhled, ale jak na to sahnu, tak to vracím zpět. Sem tam neco koupím, ale nejsou to nejoblíbenější kousky. Rada kupuju oblečeni pro mimco z tchiba, pere se to fakt pořad a stale bez zmolků nebo pracího chloupku. Sice to nejsou módní výkřiky jako jiny značky, ale opravdu vydrží 😊

hojda
24. bře 2017

@verunka_korunka To neškrtí je to hodně pružné.

berynka
24. bře 2017

Polodupacky určitě doporučuji!Ty z HaM jsem měla u obou holek a byla jsem spokojena...vydržely dost vyprani.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

@myshoun

To ani nevím, že tchibo nabízí i na tak malé děti.

olga_
24. bře 2017

@dockysbazar Nabízí a můžu také z vlastní zkušenosti potvrdit, že kvalita je výborná. Provedení spíš takové decentní klasické, ale třeba mně se to moc líbí. Barvy drží. Mám např. srovnání s boxerama - ty z tchiba už jsou rok stále stejné, nedávno jsem kupovala boxery s mašinkou tomášem a požárníkem Samem jinde a barvy jdou po několika vypráních do háje a začíná se to žmolkovat.

35_a_budu_mamka
24. bře 2017

H&M doporucuji, skvela jsou zavinovaci bodycka, po mnoha vypranich stale jako nova☺

dockysbazar
autor
24. bře 2017

@olga_
A odpovídají ty velikost?

olga_
24. bře 2017

No, nemám srovnání s HM, ale teď jsem jako dárek kupovala bodíčka v nějaké menší velikosti - můžu později přeměřit a napíšu.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

@35_a_budu_mamka

mě se ta kvalita zavinovacích body taky moc líbí, jsou hrozně příjemná. Akorát je škoda, že nemají na výběr víc barev, abych neměla dítě oblečený v tom samým v 56 i 62 ☹

myshoun
24. bře 2017

@dockysbazar juknete jim na stránky, nemají bůhví jaký vyber, mají veci i na kojence k větší děti. Myslím, ze velikosti docela odpovídají, možná jsou o neco větší.

kituska20
24. bře 2017

Jak co 🙂 mam rada jejich bodýčka, tepláčky, mikiny.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

@myshoun

Na jejich stránky právě koukám 🙂

opicka_kiki
24. bře 2017

@dockysbazar
V HM som nakupila skoro celu vybavu. Kupovala som predovsetkym kusky z rady "basics" - bodycka, teplaky, mikiny. Som velmi spokojna, material je organicka bavlna, periem na 40 stupnov (podla instrukcii na stitku) a zatial ziadne zmolky, oblecenie stale drzi tvar a farbu. Paci sa mi moderny dizajn a potlac - puntiky, pruzky, drobny jednoduchy vzor, takisto jednofarebne. Nakupovala som to v kamennom obchode, kde prave u tychto "basic" kuskov maju akciu, ze pri kupe troch kusov je ten najlacnejsi zadarmo. V eshope tuto akciu nemaju, teda aspon som to tam nikde nenasla... A v zimnych vypredajoch som potom dokupila dalsie kusy oblecenia z ostatnych kolekcii, napr. krasny medvedikovy kozusok 😁 uz sa tesim na letne vypredaje 😁

opicka_kiki
24. bře 2017

Napr. tieto bodycka boli balene po dva kusy.
Kupila som tri balenia, zaplatila som dva, treti zadarmo.

opicka_kiki
24. bře 2017

Oprava:
Zaplatila som dvE, tretiE zadarmo... Asi uz materska demencia, a to som doma zatial iba druhy mesiac, OMG 😁

myshoun
24. bře 2017

@dockysbazar a libi? 😊 Kupuju u nich veci, co se perou porad. Líbí se mi, ze vydrží fakt "hrubý" zachazeni... ono většina oblecků vydrží byt pěkná, když perete fakt na 40 stupňů. Jenže když se děcko prokadi, pobrynda spenatem... tak na to je 40 krátká. To prostě vyvarim značka neznacka, a Tchibo stale drží 😂

dockysbazar
autor
24. bře 2017

Ty jsou krásný. Na ty holčičky mi přijde, že tam mají hezčí věci. Chci koupit ty modrý a peprmintovy polodupky (čekáme chlapečka) a nevím jaký k tomu bodyčka aby to nějak tak ladilo

olga_
24. bře 2017

@dockysbazar Tak mám doma body bílé o velikosti 74-80. Měřila jsem délku prostředkem bodíčka od krku po druky - přední díl 37 cm, zadní díl 47 cm; rukáv od krku celkem 30 cm, šířka bodíčka ode švu ke švu 19 cm.

Přikládám i foto - vyšívám na ně 😍