Dětské oblečení z HM, jak je to s kvalitou?

dockysbazar
8. led 2017

Nakupujete prosím někdo dětské oblečení v HMku? Na bazárcích nějak neumím nakupovat. Nakoupila jsem toho už docela dost, ale 80 % věcí na sobě má prací žmolek. Ne že by mi to vadilo vzhledově, ale osobně bych si to na sebe nedala, protože je to velmi nepříjemné na kůži, natož pro malé miminko. Velmi se mi líbí právě oblečení z HM. Na internetu mají velký výběr. Jak je to ale s kvalitou? Jste spokojené? Sedí velikosti? Děkuji 🙂

puresin
8. led 2017

@dockysbazar Nakupuju tam moc, na 1 sezonu je to super, na podedeni mezi sourozenci se to taky da. 🙂 Velikosti docela sedi, mozna je drobek vetsi, ale aspon mame rezervu.

lv
8. led 2017

Já mám dětské HM také ráda.

dockysbazar
autor
8. led 2017

Tak to je super. Něco je tam dost drahé, ale celkově to jde, třeba oproti Lindexu.

golca
8. led 2017

Za me super. Kdyz vychytas akce, tak jeste lepsi. Kupovala jsem tam v tehu pro sveho novorozence body, overaly, polodupky, cepicky i kombinezy. Velikosti odpovidaji, material dobry. Zavinovaci body jsou parada. Jeste lepsi kvalitou mi ale prislo Lupilu z Lidlu, oblecky z biobavlny, velmi prijemny material. Jen cenove horsi. Ale zase toho nepotrebujes tolik.

dandaa
8. led 2017

Nakupuji HM hodně pro sebe a i teď výbavu pro mimi ale víc nakupuji v Německu v obchodech kde mají na děti daleko větší výběr,uvidíme jaká bude kvalita.

lucy_89
8. led 2017

V hm nakupuji a oblečení je i po mnoha pranich bez zmolku. S kvalitou jsem spokojena. Ale jeste o dost lepsi kvalita je obleceni z lindex - cenově sice vyssi, ale vydrzi hrozne dlouho i oro miminko. Syn nosil naor. body vel. 68 (3-6 měsíců) od 2 mesicu az do cca 9mesicu. 74 mu pak vydrzela dlouho pres 1 rok. Material je totiz natahovaci ale zaroven se nevytaha.

maichi
8. led 2017

taky mám oblečení z HM, Next a Lindexu, Lindex má fakt kvalitní a pěkné, akorát ceny trochu vyšší.. body mám taky od FF a jsou ok 🙂

pipoct
10. led 2017

H&M má fajn výprodeje i na internetu 🙂 S kvalitou jsem spokojená, velikosti mi taky přijdou malinko větší, ale to vůbec neva 🙂 Dcera mi bodyčka vel. 92 nosí i teď ve více než třech letech, a to měří přes metr (asi 103 cm) 🙂

35_a_budu_mamka
10. led 2017

H&M doporučuji, vydrží časté praní, nesráží se a netvoří žmolky🙂

verunelka
10. led 2017

H&M je krásne a kvalitní, i po 2 dětech hezke. ..nakupují ve slevách dopředu , velikosti sedi krasne😊

svetlus_pepca
10. led 2017

Já tam nakupuji v akcích a výprodejích 🙂 To se tam nechají ulovit hezké kousky za dobrou cenu. Zrovna v pátek jsem se tam dostala a mám pro malého kalhoty (jaro-podzim) za necelé dvě stovky a trošku teplejší teplákovou soupravu za 250,- Kč. Velikost zaručeně sedí, mnohdy vydrží i dýl. Loni na podzim jsme dostali podšité džíny. Chodil v nich na podzim, v zimě, na jaře a ještě i letos na podzim! A to máme celkem dlouhána 🙂 Materiál, barvy super! A to suším v sušičce 😉

svetlus_pepca
10. led 2017

Jo, a jinak s klidem rok dopředu 😀 Předloni jsem na konci srpna nakoupila letní oblečení na loňské léto a myslím, že některé kousky budou nositelné i letos 🙂

cajomilka
10. led 2017

V HaM holčičkám nakupuju hodně, hlavně z řady Basic - dřív bodýčka, overálky, teď např. základní trička a legínky; dále kalhotky a ponožky. U bodýček a legín platí, že při častém nošení se v nich začnou dělat dírky, ale nežmolkují; je to tenký materiál. Střih bodýček mi jinak velmi vyhovoval - dávala jsem přednost zapínání na ramínku. Nejlepší bodýčka má podle mě Lindex. Obecně ale nějak výrazné rozdíly v kvalitě mezi těmi nejrozšířenějšími značkami z nákupních center nevidím. Víc než HaM se mi líbí věci z CaA, ale nakonec většinou nakoupím v HaM, protože tam mají větší výběr.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

A máte prosím nějaké zkušenosti s polodupačkami z HM? Uvažuji o koupi. Nebo radši tepláčky?

mamka37
24. bře 2017

nakupuju na syna výhradně tam a vždy jsem byla spokojená. jediné co mě kdysi zklamalo byly punčochy, byl v nich 2x a uz měl téměř vydrene koleno, ale nejspíš si za to mohl sam 😎 ... teď čekám holčičky a nakupuje se mi tam dobře i pro ně ❤💜

dockysbazar
autor
24. bře 2017

A co byste mi spíš doporučily? Polodupačky nebo tepláčky? Termín máme v květnu

mamka37
24. bře 2017

@dockysbazar já cekam holky taky koncem května a polodubky jsem je kupovala žádné. u teplacku das ponožky a stejnak první měsíce budeš mít mimi v zavinovacce nebo necim přikryté ze mu na nožičky zima nebude. jak bude hodně tepleji tak i bez ponožek... ☺

dockysbazar
autor
24. bře 2017

A kolik tak máte kousků tepláčků k 56 a 62 ? Abych toho neměla zbytečně moc.

tristizia
24. bře 2017

@dockysbazar Pro malé miminko jednoznačně polodupačky. Ponožky si pořád stahoval, jak kopal nožičkama. A uplně nej byly overálky. Pro ty nejmenší...Neškrtilo ho nic v pase. Malá miminka často trápí bříško, takže v overálku měl aspon volnost.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

@tristizia

Overalu mám ke každé velikosti (zatím jsem kupovala jen 56 a 62) cca 5 ks. Tak nevím kolik těch polodupek ještě. Člověk chce něco koupit, ale zase toho nechci mít moc, protože nevím jak moc to chodí s tak malým mimčem. Co všechno je reálné, že vůbec unosí a co ne.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

Na maličkého mám zavinovací body ve vel. 56. Mám kupovat zavinovací i v 62 nebo tam stačí už přes hlavu?

tristizia
24. bře 2017

@dockysbazar Ono i každé miminko je jiné. Někomu hodně ublinkává, takže toho potřebují hodně, protože je třeba i několikrát denně převlékat. Asi bych toho nekupovala zbytečně moc,dokoupit můžeš vždycky 🙂 Navíc myslím, že toho hodně dostanete i od návštěv 🙂

tristizia
24. bře 2017

@dockysbazar
Ty zavinovací body jsou super. Já měla jen dvě a strašně jsme se báli (teda hlavně manžel) malého převlékat přes hlavičku 🙂 Ale zase těžko radit. Někomu vydrží 56 dlouho, že už se pak tolik nebojíš.Někdo z toho hned vyroste...Záleží i na porodní váze. Je to fakt těžké takto radit 🙂

apacheee
AMBASADORKA
24. bře 2017

@dockysbazar pokud plánuješ nosit v šátku, tak určitě tepláčky, pokud ne, tak polodupáčky

tristizia
24. bře 2017

A ještě jeden postřeh od nás - žádné zapínání na zádech, to nám došlo až s miminkem, že to je kravina a taky vyšívané aplikace, na vnitřní straně to miminko musí na tělíčku škrábat nebo být nepříjemný....některé byly fakt hrubé, vůbec to nechápu, jak to může někdo vyrábět :(

verunka_korunka
24. bře 2017

@dockysbazar mela jsem je poděděné a tyhle byly nejlepsi. Netahaly pres brisko, material kvalitni. Dokupovala jsem i vezsi velikost.

dockysbazar
autor
24. bře 2017

Takže cca 5 zavinovacích body vel 56 a 4 polodupačky stačí? To HM je maličko větší tak počítám, že chviličku vydrží.

@apacheee
v šátku nosit nechceme 🙂

@verunka_korunka
mě se ty polodupky taky líbí, zdají se mi příjemný a na léto aspoň ne nic extra teplýho

kachnicky
24. bře 2017

HM je jedna z nejlepsich znacek pro deti, hodne podobne kvalite z Nextu.. 😉urcite doporucuji

dockysbazar
autor
24. bře 2017

Já právě nevím jestli ty věci koupit v 56 i 62. Ten matroš je fakt skvělej, ale zase si říkám, aby nechodil do 4 měsíců ve stejným 😀

verunka_korunka
24. bře 2017

@dockysbazar jak uz nekdo psal, male ponozky padaly jak porad kopala, polodupacky a overaly byly mnohem praktictejsi... ale mela jsem dite v zime, takze doma teplicko a ven jsme stejně moc nemohli. Ted budu mit dite v lete a budu mu davat to stejné. Pokud bude uxtra teplo tak jen body s kratkym rukavem a pripadne ponozky. To uvidím.
A mnozstvi... pro zacatek 5ks od kazdeho bohate staci. Uvidis jak moc bude blinkat. Nam to nestacilo, byla jsem nakonec rada za 12 sad ktere se furt praly.