GaGa plenky - kolik je jich třeba mít ve výbavě atd.?

hhanca
13. lis 2012

Zdravím všechny, které látkují nebo o tom vážně uvažují jako já 🙂 Potřebovala bych poradit...
Narazila jsem na tyto plenky: http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop/1-1-PLE... Líbí se mi vzory i jsem na ně slyšela docela chválu v poměru kvalita/cena. Mohly byste mi napsat, kolik takovýchto plen je potřeba mít ve výbavě? Jinak mám cca 30 čtvercovek, takže ty by šly taky používat? Lze tedy kalhotky používat vícekrát a neprat po každém použití? Lze tento typ používat už na novorozence nebo je lepší mít menší a pak až tyto jednovelikostní?
A dále bych potřebovala trochu zasvětit na co jsou "separačky" a "vkládačky"...je tu nutnost pro výbavu? Viděla jsem, že se prodávají i role separačních plen...ale nějak nevím, co vše do té plenky naskládat, aby to neprotékalo atd.
Moc děkuji za rady a zkušenosti pro začátečníka 🙂

filipatereza
27. lis 2012

@aideen Jo, s Anavama to mám stejné. "Za mně"🙂 ještě Bamboolik nebyl, tak jsem neřešila dilema...🙂Ale s Anavama jsem navýsost spokojená. V létě jsem dávala i jednovelikostní bez svrchnáku k tričku a krásně to větralo a byl to super doplněk..:ú

kamimik
27. lis 2012

@mmiirrkkaa Díky🙂

mmiirrkkaa
28. lis 2012

@hhanca já nakupuju ráda na www.plenkarna.cz. Hlavně kvůli sympatickému poštovnému. A paní majitelka nemá chybu!!! Super milá a rychlá komunikace!

hhanca
autor
28. lis 2012

@mmiirrkkaa Děkuji za doporučení, hned na to kouknu 🙂

hhanca
autor
21. pro 2012

Tak mám po prvních nákupech 🙂 Mám od každého něco, tak už se těším až vyzkoušíme a to co bude nej dokoupíme.
Kalhotkové plenky od Anavy jsou ale úžasný 😵 Krásný a měkoučký! Máme i Bamboolika a GaGa... tak jsem zvědavá, co bude nej!

pajenka
22. pro 2012

@hhanca Tak dej pak vědět, s čím jsi spokojená 🙂

hhanca
autor
22. pro 2012

@pajenka jj jasný 🙂 Ale ještě si počkám... čekáme únorátko 🙂

kamimik
26. pro 2012

Tak dej vedet🙂 To jsem taky zvedava. Bamboolik jsem nezkousela, Anavy u nas propadly - krome protekani ted vidim u kamaradky i hodne rychle opotrebeni - barvicky jsou pryc☹ A gaga spokojenost...Unoratko, to uz se to krati 😉
@hhanca

hhanca
autor
26. pro 2012

@kamimik jj určitě dám vědět... Mám právě radši od každýho po 2-4ks na vyzkoušení a uvidíme. Jsem zvědavá, co bude vyhovovat.

kamimik
26. pro 2012

@hhanca To je urcite nejlepsi,taky jsem to tak mela🙂

hhanca
autor
29. pro 2012

Tak jsme vyprala celou látkovou výbavu a první poznatky jsou následovné 🙂
GaGa úžasně rychle schnou, za to mají u mě velký + !!! Bamboolik vkládačky schly 24hodin a kalhotkovky od Anavy taky tak nějak. U kalhotkovky Anavy (pejsek s letadýlkama modré) mi ty červený letadýlka pustily trochu barvu, takže jsou okolo červené fleky na modré plence, to mě teda trochu zklamalo 😒 Žluté s kočičkama jsou OK.
Už se těším na poznatky z používání 🙂

danarovenska
26. únor 2013

Ahoj,
Tak já mám přesně Gaga, mixlé ještě s Batolini AIO, dovnitř skládám čtvercovku a naprosto mi to vyhovuje, krásně sajou. Když malá nepokaká okraje, což se stává jen občas tak vyměním jen tu čtvercovku, takže mi stačí pouhých 8 kousků, vážně. Nikdy je nemám nasáklé, čtvercovku tam jen vložím, do kapsy ji nedávám. A pokud se mi zdají vlhké, jen je nechám vyvětrat a pak je zase použiju. Žádné opruzeniny nic. A fleky na čtvercovkách neřeším, až je nebudeme používat tak je třeba vybělím. Zatím peru ve slizu. A kdyby mi náhodou došli, mám v záloze Isme Visme svrchňáčky a do nich zase čtvercovku složenou na draka.

Za výbavu jsem dala pár kaček, vše sem koupila tady přes Koníka 🙂 A jsem náááramě spokojená.
Dana

nest
4. únor 2014

Musím přiznat, že díky těmto plenám jsem se nechala zlákat k látkování 🙂 Viděla jsem je u kamarádky a utahovací gumičky kolem nožiček a celkově celý systém mi učaroval. Ač jsem s prvním synem jela na jednorázovkách, s druhým jsem rozhodnutá látkovat a určitě budu mít ve výbavě i GaGa's. Nikdy bych si nemyslela, že jsou látkové pleny tak jednoduchý 😀

filipatereza
24. bře 2014

Ahoj holky, ve středu 26.3. ve 14.00 na Praze 6 plánuju uspořádat setkání a posezení s povídáním o látkových plínkách. Budu mít i různé značky a druhy na prohlédnutí, osahání... Na co myslet při sestavování výbavičky, kolik čeho koupit do začátku... Vždycky jsem chtěla podobné setkání uskutečnit, ted se snad zadaří, tak se moc těším... Pokud byste chtěly dorazit, dejte vědět...
(Od Veselých plen mám pro ty co dorazí slíbenou 3% slevu na nákup...🙂

elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz