Jaká je lepší dětská postýlka?

tomaterka
23. srp 2015

Prosím o názory na dětskou postýlku. Je lepší pořídit si postýlku s pevnou bočnicí a 2 vytahovatelnými šprušlemi nebo postýlku se spouštěcím bokem. Předem děkuji. 🙂 🙂

zo_ja
23. srp 2015

Pokud ji budeš mít v ložnici a je možnost, že si ji třeba přirazíš k posteli, abys mimi měla u sebe, tak určitě se spouštěcí bočnicí.
Krom toho šprušle se asi děti naučí vytahovat dost brzo.

renyyzza
23. srp 2015

já kdybych měla dnes kupovat tak koupím s tím spouštěcím bokem.je to praktičtější

gepe
23. srp 2015

Spousteci ci sundavaci bok.

smisekivuska
23. srp 2015

Za mě určitě se spouštěcím bokem, jinou bych nepořizovala 🙂

teenyel
23. srp 2015

Já chtěla se spoustecim bokem, ale když jsem viděla, o jak malý kus jde dát bok dolů (u cenově přijatelných variant, na postylky za 6,8,10 tis jsem nekoukala), tak jsme koupili s vytakovacima spruslema. Až bude malá větší, vyndáme je aby mohla vylezat, protože jestli bude po mě, naučila by se velice brzy prelezat ven horem, což není zrovna bezpečné 🙂

mandala
23. srp 2015

V ložnici máme starou klasickou kovovou se spouštěcí bočnicí, má tři polohy na výšku matrace, aby děcko nevyskočilo, když se postaví a jinou bych nechtěla. Bočnici jsem měla spuštěnou a postýlku naraženou na mé posteli, abych v noci nemusela mimi na kojení přehazovat přes vrch, všechny děti se mě budily po 1,5 - 2 h a to by mě asi zabilo, takhle jsem si je jenom přitáhla k sobě a ani jsem se nemusela moc zvedat. 😉

kimby
26. srp 2015

Mamincina postel 🙂

olusenka
26. srp 2015

dneska říkám že spíš se stahovací bočnicí, i když nejsem o tom stále přesvědčená na 100%. Stahovací bočnice myslím nemá (nemůže mít) dole úložný prostor a my máme / potřebovali jsme šuplík.
Syn spal v postýlce 2 a čtvrt roku, a vyndávací špryncle jsem nevyužívala vůbec. Když byl maličký (kojené miminko), přestože jsem měla jeho postýlku přiraženou ke své, vstávala jsem k němu, postýlku obcházela, ale to bylo jen 3 měsíce, pak spal sám v pokoji.
Dceři jsou 2 roky teď, pořád spí s náma, špryncle má už nějakou dobu vyndané, vylézá si tedy sama. Když byla maličká, taky jsem vstávala, musela jsem, tam by možná byla stahovací bočnice lepší, často jsem usínala u kojení a ona pak spala u mě, což se mi u syna vůbec nestávalo, mohla bych ji lépe přendat zpátky....

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz