Jaké domácí boty po dítě pořídit?

pavlinakm
11. pro 2017

Prosím o vaše názory na první boty/papucky/backurky na doma... Dcera 1rok uz pres mesic chodi. Doposud jsem to neresila, ale vidim ze ji jen ponozky nestaci. Uz chodi docela stabilne a nepada. Ale mame vsude dlazbu. V nekterych mistech je podlahove topeni, takze prechazi ze studene na teplou. Nosi teple ponozky s protiskluzem, ale i tak ma nozky studene a bojim se aby neprochladla. Ja sama rada chodim bosky, ale přes zimu musim doma nosit pantofle jak me z tech přechodů boli nohy. Mame vyzkousene takove ty ponozky se silikonovou podrážkou, ale ty nam stale padaji a ma v nich zapocenou nozku. Moje predstava by byla asi aby nebyly zcela uzavřené a noha vetrala. Dale aby byly lehke a aby nepadaly z nohy. No a taky aby se dobre obouvaly, protoze se spolupraci nemuzu pocitat 😊
Diky za názory

fifina86
24. led 2018

@alkuska jsem “uchyl” a oboje jsem v ruce mela ;) Je to vysoky lyzak,ktery omezuje praci nohy. Opravdu to neni ani kompromis.

alkuska
24. led 2018

@fifina86 Uvidíme, ty Fare myslíš že budou OK? Já jsem na tohodle výrobce slyšela spoustu negativních názorů, tak nevím co si myslet. Nejraději bych na jaro koupila zas ty Jonapky, vyhovovaly, podle mě opravdu kompromisní botky. Vzhledem k tomu že žijeme ve městě po tvrdých chodnících a asfaltu chodíme dost, takže uplně BF asi není to pravé. Ty pegresky jsou opravdu tvrdší, ale pořád jsou lepší než leckteré jiné boty co jsem viděla na dětských nohách, to zas jim nechám.

fifina86
24. led 2018

@alkuska hele vim,ze Fare koncept BF neuznava,ale pritlacila ho poptavka do toho jit.Najdou se taci,co pry videli prvni verze a pry velmi vydarene.Ja se osobne nechavam prekvapit.
Jinak BF do mesta opravdu problem neni,deti maji nezkazeny pohybovy vzorec,dobre naslapuji,noha krasne plni svoji funkci. A hlavne i mesto je pestra skala podnetu pro nohy,rozhodne to nejsou kilometry vyasfaltovaneho chodniku ;)
A na ty Pegres bych si nechala zajit chut ;)

alkuska
24. led 2018

@fifina86 Však jo, já se jen ptala 🙂 taky už je podruhé kupovat nechci, jako chodila v nich, střídali jsme je s jinýma, když bylo fakt teplo měla jen mnou šité capáčky na kožené podešvi, takže nohu si určo nezkazila, ale ty jonapy byly holt lepší 🙂

fifina86
24. led 2018

@alkuska tak ji usij dalsi capacky na navstevy a mas to uplne nejlepsi ;)

alkuska
24. led 2018

@fifina86 Taky fakt 😂

alkuska
24. led 2018

@fifina86 Simtě ještě se zeptám, máš zkušenost s botama Beda?

fifina86
24. led 2018

@alkuska ty jsem jeste nemela v ruce. Ale jako obecne,jsou na sirsi nohy,jestli male sedi Jonap,tak tam smula (ale mluvim o BF rade).

alkuska
25. led 2018

@fifina86 Seděly jí na podzim, na jaře to může být jinak. Přijde mi že má tu nožku teď kapku širší, ale musím si to pak ozkoušet a poměřit.

alenamelicharova
25. led 2018

@pavlinakm právě jsme odzkoušeli pár dní bačkory Beda, verzi BF a už jiné nekoupím. Jen problém bude, že jsem je sehnala až na velikost 25, menší jsem neviděla, syn má rok a půl a myslím, že velkou nohu, takže pro roční slečnu netuším

bacika
3. únor 2018

@kejt29 A kde jsi je sehnala? A mají třeba i dětské? Byli jsme na vyšetření a musím koupit malé botky s pevnou patou na doma. Barefoot a Fare jsou tedy dobré a certifikované značky a ne jen na materiál? 🙂

kejt29
3. únor 2018

@bacika detske ne, koupila jsem na fb ve skupine Barefoot pro deti a dospele. Tam najdes i tipy na backurky apod. V detskych papuckach se jeste tak neorientuju, jen si ukladam dobre tipy s dobrymi recenzemi tech zasvecenejsich 😉

bacika
3. únor 2018

@kejt29 Jo taky čerpám ráda ze zkušeností, protože doba šla dopředu a já jsem koupila úplně blbé botky, v domnění jak jsem dobře koupila. Super, tak na tu skupinku se podívám, děkuji.

kejt29
3. únor 2018

@bacika neni zac. Ja nejsem zaprisahly barfutak 😂, ale tvar spicky a spravna sirka boty je podle me hodne dulezite. Sama trpim kvuli spatne obuvi a z logickeho hlediska to dava smysl... Takze tam mi doporuci vhodnou obuv na dcerinu nozku a ja pak jdu v podstate na jistotu.

martina111111
9. zář 2018

@kejt29 ktera znacka jsou ty leve prosim?

kejt29
10. zář 2018

@martina111111 anatomic, s postou me vysly na 340,-. Velikosti obcas doplnuji.