Bačkůrky. Attipas, Befado, nebo jiné?

zuzroko
15. bře 2021

Ahoj, chtěla bych na doma pořídit bačkůrky. Máme celkem studenou zem, do teď malá chodila bosky nebo v attipas, ale mám strach, aby nám nenachladla. Sama bez pantoflí nechodím 🙈😂 jaké byste doporučili nebo používáte? Zatím přemýšlím dále nad attipas nebo nad befado. Co myslíte, že je pro nožku lepší? 🤔 volnost nebo aby byly trochu ty nožky zpevněné?

leniczka23
15. bře 2021

Za mě volnost, vůbec doma. A moc doporučuju Pegres Barefoot, dělají i filcové, samozřejmě s protiskluzem, ale ty hřejí krásně.

zuzroko
autor
15. bře 2021

@leniczka23 děkuji, já bych byla pro aby chodila nejradši bosky. Máme doma i kobereček od spokonožky a ten jí moc baví, hlavně úplně bez ponožek 😂 ale ta zem je tu fakt studená 😩

zuzroko
autor
15. bře 2021

@leniczka23 ještě se zeptám, jak odpovídají velikostně? Kupovala jsem teď jarní boty od dd step ve 20, od béďa zimní má 19, ale třeba attipas by potřebovala už určitě aspoň 21. V tom aby se člověk vyznal 🙈

amazonkajanik
15. bře 2021

@zuzroko taky máme studenou podlahu a milost pán mi boty sundava. I ponožky,takže punčochy a občas zvládne i ty. Jinak má crocsy,které si umí nazout, ale baví ho jen to obouvani,zouvani,že by v nich chodil,ne e. Koberec jsem mu pořídila, ale jsou místa,kde není a tam je to na prd. On je problém, že je pod námi garáž a podlaha není dostatečně odizolovana, ale naštěstí je většinu času na koberci. Takže nám nezbývá čekat,až přijde oteplení,nebo kluk doroste,aby pochopil,nebo stěhování ...

keksik002
15. bře 2021

No a co ponožky s protiskluzem?

leniczka23
15. bře 2021

@zuzroko koukej na tabulku, tam jsou přesně cm.

zuzroko
autor
15. bře 2021

@amazonkajanik taky mame pod sebou garaz a sklep 🙈 a tim je ta podlaha o dost studenejsi.
@keksik002 no ponozky s protiskluzem ma, ale to mi nevyresi studene nozky od ledové podlahy 😩

amazonkajanik
15. bře 2021

@zuzroko studené nohy ale může mít bez ohledu na podlahu. Syn má tohle po mě, celoročně ledové končetiny ...

zuzroko
autor
15. bře 2021

@amazonkajanik ten rozdil je docela znatelný když chodí u nas po podlaze nebo jsme nekde jinde 😩 a kdyz to beru i z pohledu naseho, ze to nevydrzime bez pantoflí a hodne nas tady nohy zebou, tak mam strach 🙈

chumlee71
15. bře 2021

@zuzroko ja dávám dvoje ponožky, boty odmítá nosit 🙂

lisnice
15. bře 2021

Já kupovala bačkůrky ve zdravotnických potřebách, kde mi poradili z velikostí nejen nadélku nožky, ale i s ohledem na nárt. Nejvíce pasovali od značky Fare.

keksik002
15. bře 2021

@zuzroko myslela jsem nějaké tlustší 🙂

zuzroko
autor
15. bře 2021

@lisnice s tím jsem počítala dnes, když jsme u nás v jednom jediném obchodě široko daleko šla pro boty, ale bačkurky v naši velikosti beznadějně vyprodané a měli tam zrovna ty befado 🤔 ty fare se mi taky celkem líbí, ale vidím to bohužel na objednání přes internet v týhle šilený době 😩

kafr
16. bře 2021

Befada nebrat. Měli jsme tenisky i balerínky- bačkůrky (ty měly dírky v podrážce jako odvětrání). Jsou tuhé a pití se v nich noha. Jako doplňkové na občas chození, přezůvky k babičce atd ok, ale na běžné nošení nic moc.