Jaké plínky používáte?

helineli
5. led 2014

Holky, potřebuju poradit....Díky často opakované informaci, že plínky Huggies brzy na českém trhu skončí, jsme si udělali slušnou zásobu těchto plínek, ale i přesto - zásoby se tenčí a tyhle plínky už ne a ne sehnat.....A proto vás žádám o radu a zkušenosti - jaké používáte plínky?? Musíme si udělat další zásoby..... 😀

Díky za tipy....M.

veruunek
16. únor 2014

@gwennie Kmoška jede už přes půl roku trojku z DMka a paráda, teta taky, a v pohodě. Já slyšela, že to dělají jen některé trojky, že se musí koukat na zemi původu, ale nevím 😒

clare01
28. únor 2014

Za mně jednoznačně Pampers, ještě nás nikdy nezklamaly.
Nekupujeme ty nejdražší, ale tu střední třídu a opravdu spokojenost.
Hlídáme si akční ceny a vezmem toho pak zásobu na nějakou dobu.

temlinka
13. bře 2014

@mululu Můžu poprosit o adresu na ten e-shop s plenkama? Hledáme nějaké nové. Děkuji moc 🙂

filipatereza
17. bře 2014

Ahoj holky, ve středu 26.3. ve 14.00 na Praze 6 plánuju uspořádat setkání a posezení s povídáním o látkových plínkách. Budu mít i různé značky a druhy na prohlédnutí, osahání... Na co myslet při sestavování výbavičky, kolik čeho koupit do začátku... Vždycky jsem chtěla podobné setkání uskutečnit, ted se snad zadaří, tak se moc těším... Pokud byste chtěly dorazit, dejte vědět...

pavla14
7. čer 2014

Doporučuji plenky Angel dream, které jsou dělány podle Huggies. Jsou z jemnějšího materiálu a bez chemie. Jdou objednat i přes internet.