Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jakou jste volili barvu kamínku do náušniček?

korcula
30. kvě 2011

Ahojky, jakou jste prosím volili barvu kamínku do naušniček?

luciana43
30. kvě 2011

Ahojky, my se rozhodovali mezi vínovou a modrou. Zvítězila modrá, shodli sme se všichni, že se k malý víc hodí 🙂

kopretinka26
30. kvě 2011

Ahoj, my jsme to nějak neřešili, máme náušnice po tři generace a ani jsem se nezajímala jaký je tam kamínek.Prostě to dcera zdědila. Moc to ale nejde vidět v ušičkách, takže si myslím, že je to docela jedno jaká barvička. Každá barvička je na malé holčičce hezounká 🙂

crca
30. kvě 2011

Malá má modrou kytičku 😵

nika
30. kvě 2011

ahojki malá má naušničky z bílého zlata a bílý kamínek 🙂 záleží jaký je typ, co se ti líbí která barva ji sluší.

zuzkkkaaa
30. kvě 2011

Já jsem kamínek hodně řešila, chtěla jsem bílej, aby se hodil ke všemu 😀 😀

benjik
30. kvě 2011

Tak to i záleží jakou má dcerka barvu vlasů a očí,aby to hezky ladilo,naše byla v té době modrooká blondýna,tak má safírové a ted když,ji oči přešli do zeleno.modré tak zvažujeme fialkové.

kamusek
30. kvě 2011

Naše malá má bílé a růžové kamínky, které se střídají 🙂

romana29
30. kvě 2011

Taky máme náušnice po mě, takže my máme krásný červený - ono před víc jak třiceti lety moc na výběr nebylo. Jak je Gábinka vynosí, schovám je pro její dcerku nebo Danečkovu, hold kdo bude mít dřív, bude mít i ty náušničky 🙂
Ale protože napřed nebylo jisté, zda je máti doma najde, tak jsem si zašla do zlatnictví a trošku doufala, že je nenajde, protože tam byly nádherné srdíčkové, bez kamínku.

babulinkab
30. kvě 2011

malá má po mně a byla to trefa jsou s modrým kamínkem a hodí se jí k modrým očičkám

iluss
30. kvě 2011

my máme zlaté naušničky s růžovou hvězdičkou a jsou opravdu nádherné! 🙂

mailli
31. kvě 2011

koupili jsme z bílého zlata s bílým kamínkem. neřešila jsem, jestli se malé hodí k vlasům, očím... tím ale nechci nijak napadat maminky, které tohle zvažovaly! mě to prostě nenapadlo to takhle brát a vybraly jsme s babičkou tyhle 😉

brusinka.pusinka
31. kvě 2011

my máme dvoje jedny poměnky s modrým kamínkem od babičky a dědy k narození a druhé poděděné po malé sestřence jsou to kroužky z bílého zlata s bílými kamínky 😀 a střídáme 😉

klarinetek
31. kvě 2011

my jsme k ročním narozeninám dostali malé zlaté kytičky vyplněné modrými kamínky...malá má modré oči takže se to k ní akorát hodí 🙂

dendaz
31. kvě 2011

Naše malá má naušničky z bílého zlata a ještě než se narodila jsem věděla, že pro ní budu chtít růžový kamínek... 🙂

marti73
31. kvě 2011

My máme motýlky ze žlutého zlata s tmavě růžovými kamínky. 🙂
Chtěla jsem s červenými, ale výrobce je s červenými nedělal. 😒

karmenta
31. kvě 2011

My máme ještě po mě se sytě červeným kamínkem. Kdybych vybírala nové tak bych volila červené nebo růžové

coxa
1. čer 2011

K modrým očím s modrým kamínkem, jinak červené nebo sytě růžové. 😉

majjda01
1. čer 2011

Já bych vybrala bílé zlato a protože má malá modrý očička, tak s modrým kamínkem, ale nakonec jsme se dohodli, že malá mít náušnice nebude vůbec až potom bude starší a bude je chtít tak jí je necháme nastřelit.

mkr
1. čer 2011

máme kroužky z bílého zlata s bílými kamínky

Sem začni psát odpověď...

Odešli