• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký máte oblíbený dětský e-shop?

10. února 2016 
- nejlépe se širokým sortimentem od plínek, přes oblečení až po kočáry a autosedačky. já nakupuju skoro pokaždé v jiném, a hledáním strávím hodně času....
11. črc 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mám řešení pro tvé problémy, jeden eshop má garanci nejnižší ceny, takže pokud najdeš někde na netu levněji tak oni ti to v 99% za tu levnější cenu prodají taky a navíc je to ověřený obchod a žádný no name eshop:slight_smile:. Jen si nejsem úplně jistá těmi plínkami (látkové nebo papírové?).
11. črc 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kupovala jsem toho hodně v malvik.cz. Hlavně věci, které jsou dražší, abych se pak nepotýkala s problémy při případné reklamaci.
12. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
odterezky.cz a pak zahraniční :slight_smile:
12. črc 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Detskydum.cz
12. črc 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Detskezbozi .com
13. črc 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Naše oblíbené: Funbaby.cz , Feedo.cz
13. črc 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Dracek.cz
13. črc 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malvik.cz anebo Eshopbaby.cz
13. črc 2013 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Malvík zrovna ale není nejlevnější, pokud někdo kouká na ceny:slight_smile: Dost často, když něco hledám, vyjede mi Krtecek (Praha 7) s dobrýma cenama .. Detskezbozi. com .. již tu byl i zmiňovaný. Nákup přes net taky proběhl bez problémů.
13. črc 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupuji veškeré věci pro děti na Babyplace.cz nebo na Slune-cz.cz Jsem vždy spokojená s kvalitou a skvělou cenou.
8. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Uživatelka tu dělá skrytou neférovou reklamu. ”
8. lis 2013 ve 22:29 • bacovaa
Benito.cz
pak klasika - mimibazar :slight_smile:
Mamitati.cz
8. lis 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.
Zdravím Vás. Musím souhlasit tady s Markétou. Velmi dobrý internetový obchod pro děti je Babycar.cz . Mají rozsáhlý sortiment a cenově patří tento obchod k těm levnějším, což je pro mě rozhodující faktor. Co si budeme nalhávat, mateřské příspěvky jsou nedostatečné. Sája
9. lis 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Www.nejbaby.cz :slight_smile:
10. lis 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
DD, chtela bych doporucit obchod Proidentity, jsou tu opravdu mov kvalitni veci a opravdu velky vyber. Objednavala jsem tam par krat vecicky a nebyla jsem nikdy zklamana
14. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2013 ve 21:37 • dasa_82
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
5. led 2014 ve 20:35 • odlenule
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “přes nabídku PRO inzerce v diskusi”
16. led 2014 ve 13:29 • odlenule
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. led 2014 v 17:45 • odlenule
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
30. led 2014 v 10:06 • teja86
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
31. led 2014 v 15:37 • luckaplmplm
9. únor 2014 ve 13:52 • alexinka01
Slune-cz.cz, dobré ceny, široký výběr, žádně problémy s objednávkami nebo vadným zbožím
9. únor 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, procitam tady vase oblibene e-shopy a ja pridavam jeden muj nejoblibenejsi hracky-vybavicky. cz, protoze maji velmi pekne zbozi, takove ty klasicke zavinovacky a klasicka plyma, co se vyrabi v CR, ne takova ta leskla polska. Nakupuji tam asi nejvice a dodani do druheho dne, co je skladem,a ze je toho fakt hodne. Jsou spolehlivy, coz se dnes hleda tezko.
28. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
7. bře 2014 ve 12:09 • qullilinka
detskymodnisvet.cz když zaplatim převodem z účtu, tak jsou věci za 2 až 3 dny u mě:slight_smile: navíc mi přijde levný a oblečení krásňoučký :slight_smile:
17. dub 2014 v 11:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
23. dub 2014 v 16:00 • lucie486
Já nakupuji v malviku...mají tam úžasné věci, velký výběr a přijde mi levnější než dětský dům, nebo nastejno.
14. kvě 2014 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
30. črc 2014 v 18:54 • luckalucka1
8. srp 2014 v 07:28 • vadehr
Tvůj příspěvek