Je lepší zimní fusak se zipem uprostřed nebo se zipy po stranách?

herminka6
10. pro 2018
chumlee71
10. pro 2018

@herminka6 za mě po stranách

ela90
10. pro 2018

Ja mam se zipem uprostred a u babicky mame druhy fusak se zipy po stranach. Nikdy jsem nerozepla obe strany. Za me staci jeden uprostred.

michalelka
10. pro 2018

Myslím, že je to úplně jedno.. i když v korbě bych ocenila rozepnutí zvrchu a ve sporťáku na boku..

janaaanna
10. pro 2018

@herminka6 my mame po stranach s tim, ze vrsek jde uplne oddelat. To mi prijde prakticke, kdyz bylo tepleji, tak jsem mohla nechat ve sportaku tu spodni cast a prikryt ho jen nanoznikem nebo dekou. V hlubokem jsem naopak vyuzivala samotny i ten vrsek misto deky, kdyz jsem nechtela davat cely fusak, aby se mimi neuvarilo

lolam10
11. pro 2018

Mne prijde praktictejsi uprostred ze se do toho da lip zabalit ale asi je to jedno

kittyy17
11. pro 2018

Uprostřed, a se šňůrkou na stažení. Dítě z něj nevytahne ruce, což se v zimě hodí když nesnese rukavičky

kattynka1
12. pro 2018

Ja mela nejdriv fusak s jednym zipem uprostred a nevyhovoval mi,hlavne proto ze treba v obchode i po rozepnuti je v nem dite porad po stranach dost obalene. Pak jsem koupila se zipem po stranach a je perfektni. V kramu jsem svrsek uplne odendala. Nebo v pocasi,kdy je jeden den tepleji a druhy den chladneji,staci odendavat jen vrchni cast,nemusis z kocaru vyndavat cely fusak...

herminka6
autor
12. pro 2018

Díky všem za postřehy 🙂