• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde se dají koupit kvalitní, měkké a heboučké ručníky?

1. prosince 2016 
maminky, prosím o radu, jaká značka ručníků je opravdu kvalitní, heboučká, jako z reklamy na aviváž? vím bezpečně, že jen aviváž to nezachrání. jsem ochotná investovat vyšší částku, jen ať to stojí za to. díky.
18. led 2012 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Každý ručník časem ztrvdne, i když je původně moc heboučký. Nejlepší jsou údajně ručníky ze sušičky, prý krásně změknou.
21. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take jsem shanela do noveho bytu, nakonec jsme nakoupili neco v Ikee ale vice na domtex.cz a kvalita super
4. črc 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
já jsem spokojená s ručníky z Lutzu zn. Vossen. Jsou tlusté a měkčí i bez aviváže.
4. črc 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jako dárek dostala ručník ze softcotton.cz a už bych nechtěla jiné...
krásně schnou, stále mi voní, dají se sladit třeba s županem...je to ideální dárek
29. říj 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sušička funguje líp než aviváž... :wink:

hlavně ale musí být kvalitní ručník.... my máme z Ikea a už bych nekoupila, když se nedají do sušičky tak to je jak peeling... ale třeba teď už mají lepší, tyhle jsme kupovali před lety
29. říj 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.
Dobrý den, kvalitní a měkké ručníky pořizuji na https://www.dante.cz. Je zde skvělý výběr, ale i cena.
1. pro 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kup sušičku a bambusové ručníky:slight_smile:
1. pro 2016 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek