Kdy dát pryč hnízdo z postýlky? Co mít v postýlce?

agnes_123
14. črc 2020

Ahoj,
dneska mě vylekala kamarádka řečmi o tom, jak se malé miminka může udusit polštářem, dekou...
Prosím, do kdy je bezpečné mít v postýlce hnízdo z kojícího polštáře?

Děkuji

sigyn
15. črc 2020

My jsme ho měli, dokud se nezačalo samo přetáčet (3-4. měsíc). Pak právě začalo zabořovat nos do okraje hnízda, a to se mi už nelíbilo. Ted spí v postýlce s prodyšnými mantinely a je klid.

95newmommy2020
15. črc 2020

My jsme ho dali pryč na začátku 4. Měsíce protože vyrostl.

petulejan
15. črc 2020

Malá má rok a spí v něm doteď. Mám ho na posteli,protože jak se v noci vzbudí v postýlce,tam je na volno,tak se točí na všechny strany a vůbec jsem se nebyspala. V něm se vyspí i ona. A v postýlce spí v pytli.

sayast
15. črc 2020

Druhorozený ho měl rok, třetí v něm stále spí, jsou mu 4,5 měsíce. Vyndavat zatím neplanuji

puhelin
15. črc 2020

11mesicni ma hnizdo doted. Spi se mnou v posteli a hnizdo je jeho osobni prostor.

verysucha
15. črc 2020

Neměli jsme nikdy..spal většinou v zavinovačce nebo pod peřinkou

theuska29
15. črc 2020

Malý (8. měsíců) v něm spal pouze v šestinedělí. Poté jsem zjistila, že se mu lépe spí na bříšku (rozvalený) a od té doby jinak nespí. Mám monitor dechu, tak se toho nebojím 🙂 Do nedávna jsem dávala polštářové mantinely.

evaii
15. črc 2020

Ja teda nikdy neměla hnízdo z kojícího polštáře,ale klasické hnízdo.Vsude jsem ho dceri vozidla s sebou (její osobní prostor na spani) Už jsem ji ho několikrát zrušila a chtela prodat a ona si ho zas a zas nasla a spí v něm i ted,když jsou ji 3roky 😂😂

zelenaesmolda
15. črc 2020

Pokud mas v postylce perinku tak se dite ma davat nozickama ke spodnimu konci postylky presne proto,aby se neposunulo dolu a neudusilo pod perinkou.

inkheart
16. črc 2020

@evaii to je roztomilé, náhodou 😀🤩

mariegroth
23. črc 2020

Jestli chces odpoved podle opravdu soucasnych doporuceni bezpecnosti v postylce....tak nic takoveho by tam byt nemelo. Tohle je od evropske asociace pediatru: https://www.efcni.org/health-topics/going-home/....