Kojící polštář dlouhý 60 cm. Stačí?

veru181
30. bře 2020

Ahoj holky, zvažuju nákup kojícího polštáře, teď hlavně na lepší spaní v těhotenství. Stačí 60 cm? Nechci mít doma zbytečně velkou obludu, ale zase aby mi k něčemu byl 🙂 Děkuji.

marketka_m
30. bře 2020

mám 120 cm... a tedy kratší si neumím představit... vyhovuje mi takový delší... ono si myslím že je to o zvyku... já si zvykla na tento delší... a ted ho máme za hlavou a mezi námi v posteli, když kojím, aby manžel mi nepřilehl mimčo 🙂

veru181
autor
31. bře 2020

@marketka_m Děkuji za reakci 🙂 Já si i říkám, jestli to tam nemají špatně napsané, když je to "ohnutý had" - jestli to právě ve výsledku nebude těch 120 cm 🙂

marketka_m
31. bře 2020

@veru181 tak to je dost možné.... těžko říci...

aneta15
31. bře 2020

@veru181 já mám 140cm, nedovedu si bez něj představit život 😂😂😂😂 jsem v devátém měsíci a nemít ho tak od pátého měsíce nespím

veru181
autor
31. bře 2020

@aneta15 No právě :D Po dvou nocích permanentního převalování jsem usoudila, že se bez něj taky neobejdu 🙂

beruska1889
31. bře 2020

@veru181 od listopadu mám ten velký a nelituju jediné koruny, co jsem za něj dala, používám ho denně, buď u televize, když už nevím jak si večer sednout a od doby co ho mám jsem bez něj nespala jedinou noc... Je to skvělý pomocník, díky kterému spím o hodně lépe... Takže za sebe mohu jedině doporučit... A čím větší, tím lepší... Parádně se jím člověk obloží, jak potřebuje, pod hlavu, mezi kolena, kotníky, takže nikde nic netlačí...

aneta15
31. bře 2020

@veru181 ja ho mám jak plyšáka. Jeli jsme na chatu, děti si vezly plyšáky a já kojící polštář. Manžel si myslel, že si dělám srandu 😂😂😂

petulejan
1. dub 2020

Ten had je nejlepší. V zadu na zádech si ho zkrizite a on pak krásně drží když kojite a ještě k tomu máte oporu pro záda 👍