Kojící polštář - kuličky nebo duté vlákno?

nick1234
14. pro 2015

Holky prosím poraďte - kojící polštář, který je lepší s kuličkami nebo duté vlákno???A od kdy jste jej používaly na spaní?
Děkuji za odpovědi.

netanel
14. pro 2015

Já jsem si koupila kuličkovej a příště bych šla do dutého vlákna, hrozně mě rozčiluje, jak to šustí.😀 A spávám s ním od 18.-19. tt, jenže po chvíli stejně letí z postele.

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
jhhd
15. pro 2015

Mám Matýska s kuličkami a jsem moc spokojená. Šustění mi nevadí a vyhovuje mi, že se kuličky rozloží přesně podle mého nebo miminka těla. Polštář jsem si koupila již v prvním těhotenství hlavně kvůli spaní a vozila jsem ho úplně všude s sebou. Na kojení jsem ho s prvním dítětem skoro nepoužívala, teď u druhého ho na kojení používám o něco víc. Kuličky jsem při druhém těhotenství doplnila, jelikož polštář byl po prvním dítěti slehaný. Hlavní využití je u mě na spaní v těhotenství a to vždy tak od půlky těhotenství (zhruba 20. tt).

kessa
15. pro 2015

Já mám s dutým vláknem, měla jsem ho dávno před prvním těhotenstvím na spaní 😎 A v posteli ho mám pořád- spím na něm těhotná, netěhotná. Kuličky by mi vadili jak šustí.

luckapol
15. pro 2015

Mně vyhovuje duté vlákno.

petrasek009
15. pro 2015

určitě vlákno...kuličky byly tvrdé...prodala jsem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru