Mycí olej Medvídek, používáte ho i jinak než na zadeček?

cinula
20. říj 2016

Ahoj, používáte mycí olej Medvídek i jinak než na zadeček? Třeba k utírání obličeje, rukou a tak...Mám ho u přebalováku, tak že bych vzala všechno jedním vrzem 🙂 A používáte ho i déle než doporučených 24 hodin? Díky moc 🙂

danny36
20. říj 2016

@cinula používáme ho na dětský zadeček a pak pro nás všechny i na ruce a obličej. Někdy ho naředěním i nepřevařenou vodou a používáme ho i déle jak 24hodin po naředění. Vše ok, v domácnosti ho používáme už 3 rokem a naprostá spokojenost.

leki
20. říj 2016

Ředím nepřevařenou vodou, používám i 3 dnyněkdy to možná byly i 4, i na ruce a obličej (i když to spíš vyjmečně, většinou omývám ruce/obličej jen vodou) a malej je v pohodě - a to má hodně citlivou kůži, např. papírovky nesnese dýl jak den, vlhčený ubrousky též ne (jinak se mega oprudí a bolí ho to i na dotek).

luci34
20. říj 2016

Já úplně to samé. Ředím nepřevařenou vodou ,používám ho 3-4dny na cokoliv a bez problémů.

cinula
autor
24. říj 2016

děkuji 🙂

pajula123
24. říj 2016

Neredenym jsem malemu natrela suche supinky ve vlascich a slo to pak krasne vycesat.

janawei
6. lis 2016

Používala jsem jen na zadeček a klidně i déle. Nikdy se mi nestalo, že by žluknul, což by mohl být asi jediný problém.