Nejlepší dezinfekce na rány?

makky225
16. únor 2024

Ahoj 🙂 čeká nás jaro, odrážedlo atd takže se ptám - s jakou dezinfekcí na dětské bolístky máte dobrou zkušenost? Něco co nepálí, ideálně i nebarví a balením se vleze do každého batůžku nebo kapsy 🙂. A co dalšího nosíte všude s sebou? Které náplasti parádně drží atd. Házejte prosím tipy

gdpr
16. únor 2024

So sebou Dettol - dezinfekcia a náplasti beriem od Hartmann alebo Livsane a nič viac nenosím ale doma a aute mám okrem toho na rany v lekárničke Hemagel a mastný tyl a par obväzov.

sanoela
16. únor 2024

@makky225 Dezinfekci mám buď Octanisept nebo Dettol oboje jsou bezbarvé a nepálí. Octanisept mají i malé fajn balení do batohu. Náplast beru jakoukoliv vodeodolnou z drogerie

fyii
16. únor 2024

@makky225 akutol spray, mam za to zr nepali a dela film misto naplasti

petulkadodo
16. únor 2024

@makky225 Doma umyjeme mýdlem a pak mažu bepanthen plus

konidana
16. únor 2024

Nikdy jsem s sebou nic nenosila.na puldenni prochazku. Doma se to umeje vodou a mydlem. Na vikend vozime hlavne akutol na zastaveni krvaceni. Synek ma rad ostre nastroje a furt neco kuti s nozem, sekyrou (od 2 let) nebo macetou

nikoulinka
16. únor 2024

Taky dettol, ve spreji. Používala jsem i u sebe na vyloženě otevřenou ránu, a ani štípnutí 🤗

nikishkaaaa
16. únor 2024

@makky225 neocide 🙂 nebarvi, nestipe

trilien
16. únor 2024

@makky225 koloidni stribro

kekita
16. únor 2024

@makky225 asept - nebarví a nepálí a po vydesinfikovaní to zastříknout alfa silverem-stříbrem. O hodně rychleji se to hojí.

goovana
19. únor 2024

@makky225 octenisept