Oblečení na doma-chladnější stehýnka, může mu být zima?

30bar
15. lis 2014

Mám půlročního chlapečka, doma nosí štramplíky, body s DR, na to tričko s KR, hrubší ponožky, doma máme 22 st. a hraje si na zemi na hrací dece, pod kterou je ještě jedna deka a máme koberec. Když jsem prcka přebalovala všimla jsem si, že má chladnější stehýnka a lýtka. Jinak chodidla měl vlažné, ručičky taky. Myslíte si, že mu může být doma v takovém oblečení zima? Jinak někdy je v pohybu pořád, když se překuluje na břicho, ale někdy si jen hraje pod hrazdičkou...Kolem krčku měl teplo a bříško měl taky teplé. Ale já se řídím trošku i ručkama.

lv
15. lis 2014

Ne, oblečený je dost

nae
15. lis 2014

Úplne to stačí. My máme v byte koberec a decká v tomto veku mali akurát bodyčko, ponožky a tepláčky, nič viac a všetko bolo v poriadku, chorí nebývali.

30bar
autor
15. lis 2014

Díky za rady

petramarie
15. lis 2014

To mu urcite staci 🙂

mafeska
15. lis 2014

nevim co jsou štramplíky ale řekla bych, že je oblečený až moc 🙂

agne
15. lis 2014

Můžeš zkusit mu dát na punčocháče ještě tenčí tepláčky nebo místo ponožek podkolínka anebo se prodávají takové návleky do klokanky (nosítka) bez ťapek a třeba ubrat to tričko s krátkým rukávkem na bodýčko...
A uvidíš 😉 ...
Malá byla buď pouze na puzzle nebo na linu a hrací dece, teď máme na linu hrací koberec - nestěžuje si a studený ruce má po mě 😀 ...

jge
15. lis 2014

Mame dlazbu a mala lita nejradeji jen v bodycku!