Odsávačka "na rýmu"

terdaaa
7. říj 2018

Ahoj ženy 🙂
Za 3 týdny se nám narodí můj vysněný malý princ 🙂 A tak už mám skoro všechno koupeno, až na pár věcí.
Třeba taková odsávačka "na rýmu". ("Sopelník", jak ze seandy říkám 😁)
Jenže jakou vybrat ?? Doporučte mi, prosím, jaká vyhovuje vám a vašim prďolkům...
Děkujuu 🌝

hanasedla
7. říj 2018

@terdaaa Gratuluji k vysnenemu princi 🙂. Ja rozhodne doporucuji odsavacku na vysavac, popuzivala jsem balonkovou, ale to bylo peklo, alespon pro me.

vecerinka
7. říj 2018

určitě odsávačku na vysavač, mám Nosátko, kupovaná v lékárně

smudlinky
7. říj 2018

za mě je nejlepší klasická hadičková, na vysavač se mi neosvědčila

hope09
7. říj 2018

Určitě na vysavač, třeba Baby Vac

1anetta11
7. říj 2018

Taky jsem pro odsávačku na vysavač, ale podle mě je dobré mít vysavač s regulací otáček, na plný výkon mi to připadá hodně.

romanavitkova
7. říj 2018

@terdaaa Ahojky za mě můžu doporučit na vysavač. Mám z lékarny Nosátko a nyní jej využívám má rýmu. Vytáhne to hodně ....

baraskaska
7. říj 2018

Ahojky na male mimco pouzivam hadickovou, je dobra ale pokud je dite spoluprativni coz mala nastesti je. Jinak na vysavac super ale spis na vetsi ditko si myslim. Kazdopadne ta hadickova stoji kolem 45korun tak muzes koupit tu a pak popripade koupit tu na vysavac. 🙂

zmrzlinka
7. říj 2018

Na vysavač je nejlepší 👍

kaneshiro
7. říj 2018

@terdaaa Nosátko na vysavač z lékárny, nic jiného jsem nepoužívala.

sudylichozrout
7. říj 2018

@terdaaa ted to zrovna resim. Cela rodina je unudlena. Mame 2 deti (2 a ctvrt roku, pul roku) a bez odsavacky na vysavac bych nedala ani ranu. Kupovala jsem v lekarne Nosatko a plna spokojenost.

lobella
7. říj 2018

Holky, ja nevim, jako technicky vzato na vysavac bude asi nejlepsi, ale tomu decku se musi odsat ryma i v noci, treba ve 2 rano a uz vidim sousedy, jak jim tu hucim vysavacem, to by me vynesli v zubech, pro ty kdo bydli sami v dome asi jo, ale panelaky, bytovky atd...ja jsem tedy pro klasickou hafickovou, kdy to tahate usty

linoska
7. říj 2018

Odsávačka na vysavač je šikovná, ale určitě to chce mít možnost regulovat výkon

vevero13
7. říj 2018

kdyz jsem vybirala, tak jsem zkoukla videa na youtube, jak jtera funguje v praxi. a na vysavac byla pro me nej volba. mala si vysava sama. a zjistila jsem, ze v nemocnici taky vysavali takhle. nikdy se nam ryma nedostala do stavu, ze bychom museli do nemocnice, tak si rikam, ze mozna i diky odsavani nesla ta ryma niz.

sudylichozrout
7. říj 2018

@lobella Miminko je schopne prorvat celou noc, takze kraval je s nim tak jako tak. Na to staci treba omluva sousedum, ze zkratka delas, co je v tvych silach, abys nerusila, ale ze to nejde uplne bezhlucne. Vysavac se na odsavacku zapina na chvilicku a mam pocit, ze ostrej plac je teda vetsi mazec, nez minuta hluku z vysavace.

marketa_sob
7. říj 2018

Za nás taky Nosátko na vysavač, funguje to bezvadně. Malá při tom teda řve a máme ji co udržet, ale když už má člověk trochu cviku, tak je to odsáté během snad během 10 vteřin 🙂 Jinak bydlíme v bytovce, takže taky musíme brát ohledy na sousedy. Ale jak už to bylo psáno, miminko stejně někdy pláče a kolem roku už je to pěkný řev, určitě horší, než vysavač :D

barchen
7. říj 2018

@lobella To mate takove tenke zdi? Bydlime v panel.bytovce a pouzivala jsem ji i v noci. Je to par vterin, vysavacem nikam neboucham, nemlatim o zdi ani o topeni a hotovo. Jinak je rev celou noc. Nikdy se nikdo nestezoval (kdyz je otevrene okno,tak to jsem zavrela). Sousedi pod maji dve male deti a kluka od narozeni jsme slyseli brecet cele noci tak do 3 let jeho veku. Jinak bereme na sousedy ohled, do topeni se nemlati, pod drevenou podlahou mame silnejsi izolaci, jinak koberce, na chodbach nerveme jako tur atd...Sousedka nahore zapina vysavac soboty rano, to nas vzdy probudilo ale ona vzdy zbesile luxuje kolem topeni a trubek. Ted uz mame deti a vstavaji driv nez sousedka, takze nejaky vysavac uz neresim 😁

romaz
7. říj 2018

Za nás určitě na vysavač. Ale vysavač s regulací výkonu.

brookmichaela
7. říj 2018

Nosiboo, ekektricka do zasuvky. Krasny desing a hlavne funkcni! Nemusite vytahovat vysavac ale ma to tah jako vysavac, reguluje se i sani. A nedela hluk.

verujan
7. říj 2018

Také jsem pro odsávačku na vysavač. Vyzkoušela jsem klasiku, kdy se odsává ústy, ale na vysavač je 100% lepší. Vytáhne opravdu hodně, s obyčejnou se mi to nikdy nepodařilo, několikrát dokonce měla dcera zánět z toho, jak jí hodně husté hleny zůstávaly v dutinách. Děti doslova řvaly u obou typů stejně, ale s tou na vysavač to bylo rychleji a lépe. Bydlíme v paneláku a odsávala jsem i v noci. Pokud nemáte sousedy opravdu extrémně netolerantní, tak to pochopí, trvá to jen chvilku, než si ze spánku stačí uvědomit ( pokud se vůbec vzbudí ), co to je, už máš hotovo. Klasickou bych použila snad jen na začáteční " vodovou rýmu", kdy se odsává vlastně neustále jen to, co teče z nosu.

lobella
7. říj 2018

@sudylichozrout to sice ano, ale detsky plac neni vzdy az tak v nasich silach ovlivnit, ale to ze k tomu zapnu vysavac, uz vidim naseho "mileho" souseda jak pochopi, ze tu rve k decku jeste vysavac, min na noc bych volila s ohledem i na ostatni obyc na vysavani usty

lobella
7. říj 2018

@barchen bydlime v drevostavbe a je tu slyset vsechno, jak nad nami sousedi chodi, jak si sousedi vedle vari, povidaji a to slysime za dne, v noci se snazi byt vsichni co nejvice v klidu, abychom se nerusili a vysavac by vzbudil cely barak...

barchen
7. říj 2018

@lobella Aha, psala si o bytovkach a panelacich, tak mi z toho vyslo, ze bydlis v necem takovem. Drevostavba ano, to znam, to je slyset vsechno..

hojda
7. říj 2018

Hadičkovou se dají vysát takové ty zaschlé soplíky u miminek a není třeba zapínat vysavač, ale na rýmu je dobrá ta na vysavač. Koupila bych obě.

terdaaa
autor
7. říj 2018

@hanasedla Děkuji 🙂

coreprincess
26. říj 2018

@terdaaa jednoznačně nosátko z lekarny. Oooooobrooooovskyyyy pomocník!!