Plenky podobné starým plenkám Softino z Lidlu

dancamich
5. led 2017

Dobre rano vsem,

nedavno jsem u nasi babicky narazila na plenky Softino z Lidlu po sestrenici. Byly uplne super na noc a male vubec neprotekly. Bohuzel se prestaly pred nejakou dobou vyrabet a ja bych potrebovala nejake takove vycpane. Nemuzu na nic poradneho narazit. Zkousela jsem davat ty Basic z Albertu a taky protekly. Smouli Albert Quality plenky po inovaci stoji za prd a Bella Panda plenky male uz taky nestaci. Jedine se zatim osvedcily ty Babydream z Rossmannu, ale jsou drahe jako prase. :( Pouzivame velikost 4, mala ma necelych 12 kg.

Predem dekuji za rady a omlouvam se za diakritiku (jsem na anglickem PC). 🙂

kajalka
5. led 2017

Vždyť Lidl je pořád dělá, za mě nej plíny.

dzejn002
5. led 2017

Také na noc používáme Toujours z Lidlu velikost 4. Malá má necelých 8 kilo. Bez ohledu na cenu jsme s nimi spokojení nejvíce, za nás lepší než Pampers. V akci je balík za 189 Kč a je jich tam padesát. ;)

dancamich
autor
5. led 2017

Lidl dela uz jen ty Toujours a s nimi na noc nejsem spokojena, nic nevydrzi :( Myslela jsem ty stare Softino. Byly krasne vycpane. Ty Toujours jsou jen kopa gelu. Na den OK, ale na noc nam nestacily.

dzejn002
5. led 2017

Tak potom holt častěji přebalit i v noci. 😉 Někdy také prebaluji i nad ránem.

lajla
5. led 2017

Zkuste dada plenky...pry jsou hodne dobre.ale nemam os zk a cena pry super
My pouzivali pampersky a nikdy neprotekly...zvlastni...plenky muzou protect kdyz jsou spatne dany...ale kolikrat byly kilove a nic

dancamich
autor
5. led 2017

@dzejn002 Jenze kdyz ona mi chuderka spi a nechci ji budit, kdyz ji rostou zuby. :( Zacalo to az nedavno po horeckach ze zubu. Do te doby mela celou noc suchou plenku a rano jsme davali na nocnik. Bude mit ted 18 mesicu.

dancamich
autor
5. led 2017

@lajla a ty Dada se daji koupit jde? Vim jen, ze se delaji u nas, ale jsou pro Polsko.

jaancaas
5. led 2017

Divam se ze jste z Brna, tak na Gorkeho 20 by mela byt drogerie a tam by se meli prodavat🙂 pred chvilkou jsem na ne narazila na FB🙂

lajla
5. led 2017

@dancamich vim ze je tady nekdo nabizel ale zkuste FB tam jsou

majima
5. led 2017

Osobně můžu doporučit Wickies z Kauflandu. Balík stojí necelých 200,-. Jsou tlustší, výborně sají a neprotečou 🙂.

kvakuska
5. led 2017

@lajla no my také používaly Pampers a spokojenost, kolikrát ráno pyla plenka tak plná, že když se malá postavila, tak jí plenka sama sklouzla ke kotníkům i s pyžamkovejma kalhotama, ale nikdy, opravdu nikdy nám pampers neprotekla 👍

dancamich
autor
5. led 2017

@jaancaas Super, jste zlata 🙂

dancamich
autor
5. led 2017

@majima Ty z Kaufu chci taky prubnout. V nejhorsim je dam male pres den. 🙂 Uz takhle vyplacavame darek - oranzove Pampersky, co strasne smrdi. :D

kacireksro
5. led 2017

ja mam dada vyzkousene a beru je,kupuju je v polsku v bedroince,ale na fcb je sezenete.rekla bych ze jsou srovnatelne s pampars.cena za balik se pohybuje kolem 200kc

kocour1
5. led 2017

Já používám pampers, v kombinaci s bepanthenem nejlepší - vždy, když jsem nějaké zkusila, tak buď opruzeniny a nebo protékaly...naposledy jsem se nechala přesvědčit a vyzkoušela dada - co se týká savosti, tak dobré, opruzeniny také ne, ale vůbec nedrží a okamžitě protečou - několikrát za den jsem musela malého komplet převlékat☹....

kacireksro
5. led 2017

@kocour1 me se teda nikdy nestalo ze by mi protekly,ale kazdy mimco je jiny

sipkovarose
5. led 2017

@jaancaas můžu poprosit o nějaký kontakt na ty Dada pleny v Brně?

messias
5. led 2017

@dancamich ja Dada plenky objednavala tady https://www.dadaplenky.cz 🙂 tsky muzu doporucit.. ted jsem rozdelala balik pampersek a hrozne mi smrdi 😀 Dada nesmrdi vubec..

dzejn002
5. led 2017

@dancamich Tak to úplně rozumím. My jsme od narození používali pro malou látkové plenky ve dne i na noc a právě kvůli zubíkům jsem přešla na jednorázovky na noc. Nespí tak tvrdě a často ji budilo, jak ji plenka zastudila. ;)

dancamich
autor
6. led 2017

@dzejn002 Látkovky dávám zase přes den, když jsme doma. Na noc bych jí musela mezi nožky nacpat snad osušku, aby to vydrželo 😀 Sama jsem si našila dlouhé skládací froté vkládačky, ale nevěřím jim na tu noc.