Potřebuji změřit jednorázovou plínku

widowblack
6. srp 2019

Ahoj jak je již v nadpisu - potřebuji změřit jednorázku- cca prostřední velikost a ještě změřit jednorázové balení ubrousků , chci si ušít plenkovník ale trochu jinak než jsou na netu. Děkuji

michalelka
6. srp 2019

@widowblack Ráda ti oboje změřím, ale každé balení ubrousků je jiné a o plenách to platí také, i když zde jsou rozdíly menší 🙂

widowblack
autor
6. srp 2019

@michalelka jojo to mi je jasný , v plánu mám přidat cm 😉 hlavně se mi nechce jak blázen jít do drogerky a tam to oměřovat 😂😂😂 a v plánu mám používat bamboo plínky a ubrousky na to cestování po venku a náštěvách ...

michalelka
6. srp 2019

@widowblack Bamboo doma nemám, ale změřím ti, co doma najdu 😉 Odpoledne ti to sem hodím.

widowblack
autor
6. srp 2019

@michalelka děkuju moc !!!

dekubo
6. srp 2019

Taky jsem měřila 😁😁 sice proto, abych mohla koupit závěsné krabičky k přebalovacímu pultu, ale plenkovník plánuju taky ušít. Takže papmerska 3 má 21 cm a vlhčené ubrousky Hipp 21-22 cm, závisí jak moc to natáhneš, akorát bych přidala protože ty plné ubrousky jsou fakt celkem vysoké

daisymaminka
6. srp 2019

@widowblack Vel. 4 Dada 22 cm, Mon Peri cca o 1 cm míň, Bamboo jsem dodělala minulý týden, bohužel. Ubrousky neporadím, nepoužívám, na cesty mám perlan a láhev s vodou mám taky vždy po ruce.

michalelka
6. srp 2019

@widowblack víc toho doma nemám 😅😂 Jen u těch ubrousků jsou velký rozdíly ve výšce, kolikrát i dvojnásobek.

widowblack
autor
6. srp 2019

@daisymaminka a šírku ? Děkuji moc , no perlan chci použivat doma ale jak sem psala už jinde , dítko mi budou jlídat i lidičky co tomuhle alternativnímu eksou extra nakloněny proto budu volit cestu nejmenšího odporu a budu na tohle pořizovat ubrousky od bamboo jako pliny 😉

widowblack
autor
6. srp 2019

No vy ste bájo !!! A ještě šířku 😉potřebuju 😘

michalelka
6. srp 2019

@widowblack ta mi vypadla 😅 pleny 10-13cm a to samé u ubrousků.

widowblack
autor
6. srp 2019

@michalelka děkujuuuuuu

daisymaminka
6. srp 2019

@widowblack Chápu. 🙂 Oboje dvoje šíře 12 cm.

merope
7. srp 2019

@widowblack Co je alternativního na perlanu? Já získala pocit, že "stará škola" je spíše proti vlhčeným ubrouskům a pro ně je ten absolutní základ prostě kohoutek s vodou. A osobně dosti všude doporučuji nevlhčené ubrousky z DMka, zvládá i moje mamka bez problémů a jsou taky jednorázové, jen to není namočené do nějakého humusu (ale já jsem asi extrém - já se po použití jednorázových ubrousků potřebuji ještě umýt vodou).