Praní. V čem perete výbavičku pro miminko?

monca_24
6. kvě 2020

Ahoj, chci se zeptat, v jakých prostředích perete nakoupenou výbavičku pro miminko? V nějakých speciálních nebo v tom co máte doma? A kdy pred porodem jste začaly oblečky prát? Děkuji. 🙂

jjasmina
7. kvě 2020

@monca_24 já mám prášek Batole a Lovela, prala a zehlila jsem cca 3 týdny před porodem

calvac
7. kvě 2020

@monca_24 ja nedam dopustit na Batole, prala jsem asi mesic pred porodem.

ckei
7. kvě 2020

U prvního jsem používala Lovelu,u druhého rovnou náš prášek a bez problémů.

lenatko91
7. kvě 2020

Ariel Baby, asi 2 měsíce před porodem

anettkah
7. kvě 2020

Ariel sensitive a asi taky 2 mesice predem. Ted zacinam s Jelinkem a nemuzu si ho vynachvalit

vendes
7. kvě 2020

Tierra Verde od Yellow & Blue a Peru v tom všem.

jjasmina
7. kvě 2020

@calvac Voní tak krásně miminkovsky, že v něm perem i naše 😀

majina89
7. kvě 2020

@monca_24 sypký prášek Jelen. Prala jsem cca měsíc před termínem.

jana_zofie
7. kvě 2020

Uz nevim kdy, ale v sensitive prasku z DM, primo ta jejich znacka. DenktMitt nebo tak nejak? Nechce se mi to presne googlit. Mela jsem na bile i barevne. Jinak jsem zkusila ruzne prasky a treba persil mi nechaval mnohem vetsi fleky na plinach nez to DM na bile detske pradlo. Je vcelku levny. Jen me stve ze zrovna nemam DM po ruce a eshop jenom kvuli prasku mi prijde jako blbost.

matkacekatelka
7. kvě 2020

Já peru v Jelenovi celé naší rodině. Hezky voní, má jemnou vůni, žádnou přeparfémovanou. Začala jsem přát asi 2 měsíce před porodem, sbych ten poslední měsíc měla dobrý pocit, že mám vše nachystané

v_eronik_a88
7. kvě 2020

Ja jsem vybavicku prala take v Lovele,potom ale uz Ariel baby,Lovela nevypere flicky 👍

dejvitka
7. kvě 2020

@monca_24 Frosch baby. Super pere i skvrny.

jako_mala_holka
7. kvě 2020

Mela jsem nejake vzorky Lovela a Persil sensitive, pak jsem zkousela Frosch baby a Seventh generation baby... vitezem se stal Frosch, celkove ho mam rada (cistice apod), takze me to neprekvapuje... pradlo jemne voni a prijde mi vyprane dobre, zatim tedy bez fleku... a zrovna jsem vse doprala, mesic a tyden pred terminem

bessinka
8. kvě 2020

Frosch baby

zarych
8. kvě 2020

Dětský prášek od Eurona by Černý 🙂 je přírodní a top. (dávkuje se jen 20-30ml a vypere celou pračku) Je nutné k prášku/gelu koupit odměrky za 9Kč (4008).

https://www.euronabycerny.com/praci-prostredky-...

Kdybyste chtěla vědět víc, stačí napsat do zprávy 🙂

denisahlavicova
8. kvě 2020

V normálním prášku nebo gelu, který používáme i my a cca měsíc před porodem

zuzkka88
8. kvě 2020

Prala bych v Tierra Verde nebo v Sonett. Klasické značky jsou zbytečně škodlivá chemie. 😞