Přebalovací podložka. Měkčí nebo tvrdší? Potah ano či ne?

nika110818
14. bře 2021

Ahoj. 🙂 Začala jsem vybírat přebalovací podložku na komodu a jsem překvapená, že výběr je větší než jsem čekala. 🙂 Prosím, je lepší měkčí nebo tvrdší? A používali jste na ní i potah nebo jen tu základní jakoby gumovou část? případně stačí taková, která má vyvýšené jenom strany nebo i zadní část? Děkuji. 🙂

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
leniczka23
14. bře 2021

Tvrdší lepší, potah ne, používala jsem plenu. Ale použila jsem ho tak dvakrát dohromady u obou dětí 🤣

marketka_m
14. bře 2021

pouzivame nekolikrat denne.na to plena staci.koukni kdyz tak na bazar mne..mam tam jeden...

nika110818
autor
14. bře 2021

@kelerub A nezmensuje ta tretí stena moc tu podlozku? ze kdyz je mimi vetsi, uz se tam nemusi vejit. 🙂

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
iris92
14. bře 2021

My mame z ikey vcetne tech jejich frote potahu a je super. Zezacatku jsem tam jenom davala latkou plenku ale vadilo mi jak se porad krcila.

jana_zofie
14. bře 2021

Tvrdší, vyvýšené 2 stěny, rozhodně potah (teda ze začátku na něj látkové přebalovací podložky, protože to bych jinak mohla měnit furt. Koupila jsem tu 4 staré na bazaru za pár šupů a na tohle to stačilo). Ale od dob, co mi malá nepočůrá podložku prakticky při každém přebalování jsou potahy super.

vaculovav
14. bře 2021

Taky jsme měli tvrdší s vyššími stranami, pod mimčo jsem dávala látkovou plenu

bykmil
25. bře 2021

taky tvrdší a pod mimčo buď látkovou plenku nebo látkovou nepromokavou podložku 🙂