Přebalovací pult do kdy používáte?

hhranolka
11. říj 2011

Do jakého věku jste používali přebalovací pult? a do kolika kg mimca jste pouzívali přebalovací pult.
celkem se mi líbí neco v tomto stylu
http://www.hawaj.cz/prebalovaci-stul-460.html
ale je to jen do cca 13-15kg,.. stací to?

vejinka
11. říj 2011

my sme pouzivali prebalovaci pult do 4 mesiacov . ako sa zacal krutit prebalovak sa stal nebezpecny...pri druhom sme ho nepouzivali vobec starsi sa on velmi zaujimal keby tam bol mladsi stiahne ho dole takze sa predal..keby som mala uvazovat nad kupou tak je to uplne zbytocne....doteraz prebalujem na manzelskej posteli ..igelit naspodku a uterak na nom..je to zbytocna investicia

werry
11. říj 2011

máme vyšší a širokou skříňku s přebalovací podložkou a využívám ji skoro 10 měsíců, jak píše lussi - je to opravdu jediné místo, odkud neutíká 🙂 strčim ji něco do ruky a v klidu přebalim, pokud přebaluji na zemi, tak se pořád obrací na bok a utíká a to je pak boj 🙂

katren
11. říj 2011

my mame Cam Nuvola 2009 a pouzivame dodnes, Dominika samozrejme tiez 😉

kvetinka211
11. říj 2011

My sme presli asi okolo 3 mesiaca na velku postel, inak by sme uz mali asi 100 krat roztrepanu hlavicku 😉 No teraz som rada ked stihnem zapnut plienku skorej nez mi ide skocit dolu z postele ... co to mate za deti ze vam poslusne lezia na prebalovacom pulte v dvoch rokoch??? Aj ja chcem take pri dalsom pokuse 🙂

lji
11. říj 2011

prebalovaci pult som nevyužívala vlastne vôbec a ani neviem prečo 😅 iba po kúpaní. prebalovali sme sa od narodenia na posteli abo na zemi na koberci na deke ked sa tam hrala. veci na prebalovanie mam v nocnom stoliku 😅 nejak prirodzene sa nám lepšie táto činnosť vykonávala inde ako na pultíku 😅

jasekd
11. říj 2011

My treba nemame prebalovak vubec, mame malej byt a nebylo na nej misto, koupila jsem jen prebalovaci podlozku z IKEA a prebalujem na zemi, je to min pohodlne pro me, ale nejbezpecnejsi pro dite, necham ji vetrat treba s hrazdickou, muzu odbehnout ke starsimu atd. Mam tu podlozku vedle postylky a na te mam kapsar s vecma, plinkama... Starsiho prebaluju, kde se da, a je to desnej boj, takze opet na zemi je to nejbezpecnejsi 🙂 Kdybych misto mela, asi bych prebalovak poridila, ale ted uz vim, ze to jde i bez nej.