Příspěvek. Máte někdo přebytečný paragon od odsávačky MM?

robin90
23. led 2021

Ahoj maminky,
řeším takovou prekérní situaci a chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás nemá náhodou doma přebytečný paragon od odsávačky mateřského mléka nebo jiných pomůcek ke kojení. Bohužel jsem doklad od odsávačky vyhodila a až později jsem se dozvěděla o možnosti dostat příspevěk od zaměstavatele. Moc by mi to pomohlo, stačila by zpráva, nějak bych se revanšovala. Děkuji. R.🙂

martiniquest
23. led 2021

@robin90 kdyby se nikdo nenasel, objednej si v DrMaxovi, ofot doklad a odsavacku vrat ;)

verionka
23. led 2021

@martiniquest Jako fakt? 🤨 to mi připomíná, jako když jsem si před Vánoci objednala knížky z Megaknih, a v jedné byly vepsane poznámky o tom, kterou stranu zkopírovat. Psala jsem tam, jak je to možné, a prý se to asi stalo tak, že si ji někdo objednal, okopíroval si ji a vrátil. Nevím, no, mně se stalo to samé jako autorce prispevku, ale ne s odsavackou, ale s vitamíny pro děti, ale abych kvůli tomu dělala zbytecnou objednávku, zatezovala zbytecnou prací dorucovatele atd., nehledě na to, že je to podvod...achjo...

bara88
23. led 2021

@verionka tak to je v řiti co si lidi dovolí a co kvůli tomu vymýšlí co?jako pokud nic nekupuji nemohu čekat příspěvek ne?

rezusesmichy
23. led 2021

@bara88 ale pokud jsem to správně pochopila tak odsávacku si koupila, ale akorát vyhodila doklad

bara88
23. led 2021

@rezusesmichy ale prosím tě tomu věříš?

rezusesmichy
23. led 2021

@bara88 tak to ale potom tady nemůžeš věřit asi tak 99,99% prispevku😃buď to vezmeš jako fakt, a nebo nemá cenu se tím ani zaobírat 🤔😉

klokanka31
23. led 2021

@martiniquest Co to je za blbost? Já když dokládala paragony pro pojišťovnu, taky po porodu dali příspěvek, tak vždycky jen originál. Nikde kopie nestačí. A nic ve zlém ale tohle mi přijde jako podvod.

elesse
23. led 2021

@klokanka31 ve zbytku s tebou souhlasim, me pojistovne ale skutecne staci jen scan

rezusesmichy
23. led 2021

@klokanka31 to není pro pojišťovnu

klokanka31
23. led 2021

@rezusesmichy A jak můžeme vědět že si ji fakt koupila? Neříkám že je to případ zakladatelky, ale taky si někdo vesele může příspěvek vyčerpat na věc, kterou ani nemá. Hlavně aby měl peníze 🤔

klokanka31
23. led 2021

@rezusesmichy To vidím, ale pochybuju že někomu stačí kopie. A jak říkám, je to podvod.

rezusesmichy
23. led 2021

@klokanka31 to samozřejmě vědět nemůžeš... Jak jsem psala výše... Buď to vezmeš jako fakt, nebo to jednoduše přejdi.. Nebo ty tady věříš všemu? I od od pro tebe duveryhodnych nicku? Já ani omylem.

rezusesmichy
23. led 2021

@klokanka31 věř, že staci

klokanka31
23. led 2021

@rezusesmichy Nevěřím, já nevěřím ani fyzickým osobám, natož lidem na internetu...

rezusesmichy
23. led 2021

@klokanka31 no tak nemá cenu, se tím ani zabývat a plýtvat časem

elencze
23. led 2021

@robin90 tak vzhledem k tomu, že i obchody s kojeneckým zbožím musely být zavřené, jsi asi kupovala přes eshop, to by pak neměl být problém mu napsat a požádat o duplikát faktury

leniczka23
23. led 2021

Po mě chtěli na pojistovne originál 😉

rezusesmichy
23. led 2021

@leniczka23 to ale není pro pojišťovnu, 🙂

klokanka31
23. led 2021

@elencze Mohla to koupit v lékárně...

leniczka23
23. led 2021

@rezusesmichy no vidíš😁 sem přehlédla

martiniquest
23. led 2021

@klokanka31 Neni pravda, moji pojistovne staci scan. Spousta veci se ted vyrizuje online.

leilinka1234
23. led 2021

@martiniquest toho bys byla vážně schopná? 🤦

martiniquest
23. led 2021

@leilinka1234 Pisu snad nekde, ze to delam nebo ze jsem toho schopna? Napadla me tato moznost reseni autorcina problemu, tak jsem to sem napsala. A je jen na ni, jak svuj problem vyresi, co pro ni je a neni moralni.

bara88
23. led 2021

@martiniquest tak normálně tohle člověka fakt ani nenapadne a nebo takovou debilitu aspon neradí

martiniquest
23. led 2021

@bara88 Mne nepripada normalni spousta veci, ktere se deji, tady na konovi nebo kdekoli jinde. Presto se deji a ja to nijak nesoudim. Bylo by fajn, kdyby se obdobnych soudu zdrzeli vsichni. Bylo by nam vsem lip.

bara88
23. led 2021

@martiniquest mě je dobře i tak.-)

rezusesmichy
23. led 2021

Mě se tady vždy líbí, jak jsou tady všichni tak strašně spravedlivi a morální. 😃

priefi
23. led 2021

@robin90 pokud byla koupená na eshopu, požádej o zaslání dokladu znovu na e-mail. Pokud normálně na účet, tak smůla

hanka_12345
23. led 2021

zamestnavatel? hm zajimavy

sudylichozrout
23. led 2021

@robin90 Nech si vystavit duplikat paragonu. Pokud jsi to kupovala ve slusnem kseftu, vyjdou ti jiste vstric. Pokud se z nas snazis vytahnout doklady, abys mohla podvest zamestnavatele, tak je mi lito, ale jsi dosti voprskla.