První náušničky, kde jste kupovaly?

medrin
14. led 2018

Zdravím maminky 🙂 Kde jste kupovali nebo plánujete koupit první náušničky pro svoji dceru? Máme sice do prvního očkování čas, ale už se chci kouknout 🙂 Myslela jsem si, že bude mít po mě, ale nenašli jsme je :( Děkuji za odkazy...

mis_el
14. led 2018

Ahoj normálně ve zlatnictví. Když jsem je kupovala, tak jsem obešla město, a vybrala asi až v pátém. Měli všude, ale někde měli menší a někde větší výběr. Důležité je přední zapínání 🙂

eldrag
14. led 2018

koupila jsem na netu a vracely jsme pro špatne zapinani... pak stačilo prvni klenotnictví a naučničky krasně i lacinější z bílého zlata na prvni dobrou, zapinani uz rok naprosto v poradku předni zapinani. Doporučuji kamenný obchod a vybodnout se na e-shopy

absintka19
14. led 2018

Ja nechala male jednorazove a jsou nadherne-viz muj album 13ta fotka. Az bude vetsi vymenim. Jinak mam primo odtud ty co ji dam az bude vetsi.
https://www.cutie.cz/?gclid=Cj0KCQiAnOzSBRDGARI...

pt1981
14. led 2018

Ahoj, taky mame z kamenneho kramu a za 3 roky se jednou rozeply. Druha dcera bude mit 5m a mudra u nas dava nausnice v pul roce. Mam koupene klasicke, ale ted se rozhoduju, jestli necham nastrelit nebo propichnout...

dzogobela
14. led 2018

cutie.cz 🙂 mame slony. Zlute zlato + zirkon

medrin
autor
15. led 2018

@dzogobela a spokojenost?

medrin
autor
15. led 2018

@pt1981 prý je lepší nastřelení co jsem zjišťovala..

dzogobela
15. led 2018

@medrin jo, jsou moc hezke. Jen sloni maji chobot nahoru a casto se zachytava... Ted uz je to jedno celkem,mala si knourne a ukaze. Ale kdyz to bylo cerstve po pichani, tak si chudera obcas poplakala. Takze priste uz bych asi volila jine. Jinak ale zapinani super a celkove s firmou vse ok.

patmouse
15. led 2018

Ja nechala dceri nastrelit koncem 4.mesice u odbirnice plastove kyticky. A pak jsme poridili taky od Cutie srdicka z bileho zlata s kaminky. To jsou klasicke detske mausnicky se zapinanim na bizuru.
Jinak nastreleni se nemuzu vynacjvalit,nekdo to sice nedoporucuje,ale byla jsem s ni u pani,ktera se tomu venuje snad deset let a vi co dela a nebyl nejmensi problem. Krasne se ji to zahojilo bez komplikaci,zarudnuzi,hnisani nebo otoku.

evee24
15. led 2018

Máme nastrelene náušničky a spokojenost. Skoro bez bolesti a to je mala bolestinek 🙂 jinak kupovali sme bile zlato ve zlatnictví.

medrin
autor
15. led 2018

@dzogobela oni mají krásné náušnice.. jen tam pořádně na tom dítěti nejdou vidět jak pak asi vypadají na dítěti...

medrin
autor
15. led 2018

@patmouse taky se mi líbí od cutie to srdíčko s kamínky dokola.. no jen pak zjistit kolik za ně jsme ochotní dát 😀 zatím máme čas tak koukám zatím tedy na net bo chodit po obchodech s 3 týdenním mimčem se mi nechce 😀

medrin
autor
15. led 2018

@evee24 taky krásné 🙂 no snad se pak časem uklidní i v tom kojení si dá větší rozestupy a já budu moci omrknout... kolik stály jen ze zvědavosti?

dzogobela
15. led 2018

@medrin na malem miminku jsou vetsi, mi davali v cca 4 mesisich. Ale ted je dceri rok a pul a vypadaj na ni uz nejakou dobu krasne 🙂

patmouse
15. led 2018

@medrin to je jasne,zatim mate cas. 😉 investice to neni nejmensi,byla jsem i v par “beznych” zlatnictvich a meli dost omezeny vyber a ceny tedy pekne vysoke. To si troufam rict,ze u Cutie je ten pomer kvalita/cena dost slusny a navic maji fakt obrovsky vyber. A jdou objednat online primo z jejich stranek.

patmouse
15. led 2018

Jinak my mame tyto a myslim ze 2000 je slusna cena.

evee24
15. led 2018

@medrin Uh no zrovna tyhle okolo 2000 Kč. Holt bile zlato no. Ale nesly tam nechat. Byly nejhezci. Každý je chvali. A to kojení znám. Taky sme nikam nemohli. Ono se to utrepe 🙂

tete20
15. led 2018

Taky mame přes internet sperky.cz a spatna zkusenost. Mame zlate po mesici zacly cernat, mesic nez nam poslali nove a ty se zase odepinaji takze budu opet reklamovat. Zbytecny cas nez vyridi reklamace i penize za postovne. Priste volim jen kamenny obchod.

medrin
autor
15. led 2018

@patmouse mě se líbí tyto dvoje.. ale vidět je tak naživo by bylo super 🙂 na té fotce jak je má to mimi nejdou moc vidět...

medrin
autor
15. led 2018

@tete20 děkuji... já právě koukala i na recenzi již zmiňovaného cutie a tam to trvá max. 2 dny a i při reklamaci vrací vynaložené poštovné.. např. při tom černání, oni ho vyčistí a už se to prý neobjeví.. no uvidíme jak dopadneme, jestli eshop, který zatím tedy vede cutie a nebo ten kamenný, kam jsem se ještě nedostala

lucievitackova
15. led 2018

Ahoj,nevim odkud jsi,ale my kupovali v Koline-zlatnictvi Vaněk.Super cena,ochotny personal,velky vyber.Maji i webove stranky 😊

medrin
autor
15. led 2018

@lucievitackova já jsem ze Starého Města Zlínský kraj... ale mrknu na webovky díky za typ 😉 Jinak co koukám, tak mají od Cutie ... jsou tam stejné 😀

patmouse
15. led 2018

@medrin je pravda,ze ja si jich vybrala vice a vahala jsem...moji mamce se podle fota libily nejmene,ze jsou pry takove titerne. Pak jsme je ale nahodou videly v klenotnictvi Presence,kde Cutie take maji a bylo jasno 😉 takze urcite je lepsi videt nazivo,ale realita se od fotek opravdu nelisi,alespon v pripade tech nasich. Naopak jsou snad jeste hezci 😉

medrin
autor
15. led 2018

@patmouse mě se líbí asi jen tyto dvoje .. jsou jemné a decentní a cenově nezrujnují 😀 ... no škoda, že se nedá zaplatit nějaká záloha a oni mi je poslali všechny a pak jen ty co chci si nechám a zaplatím 😀 no jsem zvědavá jaké vybereme ...

klartes
15. led 2018

Holky to jsou krásné náušničky a kdy jste je nechali nastřelit nebo je lepší propíchnout? Co bolí méně 🙂

frndafrrr
15. led 2018

Koukala jsem na net, zlatnictví v okolí mě moc nennadchly ...ač plán byl jasný-bílé zlato, žádný kýč, tak jsem nakonec vybrala zlaté(žluté) kačenky 😀 Prostě mi k tomu mému roztomilému tvorovi přišlo nejlíp sedící. :-

pt1981
15. led 2018

@medrin urcite je setrnejsi a rychlejsi. Jenze bych pak musela menit za klasicky, ktery uz mam koupeny... A trochu se bojim, ze to nebudu umet.

patmouse
15. led 2018

@klartes ony se nazory dost ruzni. Dulezite je,aby to udelal odbornik. Kdyz vam je pichne nebo nastreli sestra v ordinaci za pet minut,tak to mozna muze byt ok,ale taky nemusi. Dokonce i nektera piercingiva studia se specializuji na deti. V Praze muzu doporucit na strileni pani Lenku Sperlovou (nastrelovani nausnic Bany) nebo salon Hell,kde pichaji.

martyina
15. led 2018

@medrin moje dcera má po mě🙂

medrin
autor
16. led 2018

@pt1981 tam jen odepneš ten špuntík, vytáhneš a dáš ty nové 🙂 já měla nastřelovačky a vím, že to není problém.. jen asi u prcků bude lepší měnit ve spánku 🙂