Rychlozavinovačka na neposedné ručičky a dudlík

lucimom
19. pro 2016

Ahoj holky. Můžete mi doporučit dobrou zavinovačku na svázání neposedných ručiček pro 2 měsíční miminko? Líbí se mi od Swadddleme, ale četla jsem, že se dají ručičky dostat ven :( Také bych potřebovala poradit s dudlíky, malý žádný nechce příjmout přitom pořád cucá pěstičku. Už máme babylove 0-2, avent 0-6, NUK 0-6, klasickou kytičku a avent soothie. Je ještě nějaký, který by mohl být ten pravý? 😀 Děkuji za typy a doporučení

barchen
19. pro 2016

@lucimom
Ja to resila klasickou ctvercovou plenou, akorat mam jednu vetsi 90x90 a je tlustejsi a pevna, po nekom z rodiny jsem ji podedila. Funguje perfektne. Co se dudlika tyka, mala mela suavinex a ted mame dalsi, podivejte se na jejich tvary.

soyevita
19. pro 2016

@lucimom Perfektní je od Grobag Snug.Měla jsem swaddleme a nebyla jsem spokojená.Gro-snug bezkonkurenčně nej.

shine2015
19. pro 2016

Nektere deti dudlik nechteji - dve dcery ho nechtely a syn ale ano. Za me ja bych dudlik nedavala....prijde mi na hlavu nejprve jim ho nutit a pak nasilim zase zakazovat nebo odnaucovat...

A co se tyka rucicek tak bych je nevazala...

At miminko krasne roste ....pekne svatky.

soyevita
19. pro 2016

@lucimom Je to normalní,že si cucá ručičky,dělá to každé miminko.V tom mu nebraň.Mám 4dcery a ani jedna neměla dudlík.
Myslela jsem,že swaddle chceš na spinkání,že ho budí to,jak rozhazuje ručkami.

barumat
19. pro 2016

@barchen To je totiž osuška, ne plena 🙂
@lucimom Zkus MAM, je jako od aventu ze silikonu, ale je na povrchnu zdrsnělý, dcera jiný nechtěla 🙂

barumat
19. pro 2016

@lucimom Jinak já jsem zastáncem dudlíku - pokud vidíš, že má intenzivní touhu se uklidňovat sáním, dej ho a klidně ho nuť (můj názor!!). Kamarádky dcera takhle sála pěstičku, pak si z ní postupně vyloupla paleček a ještě v pěti letech měla nehet jako průklepový papír. Osobně si myslím, že hlavní je, aby dítě bylo spokojené, zrelaxované a klidné. Pokud k tomu potřebuje sát, zvolím něco, co časem mohu sebrat a zahodit. Ruku nezahodíš.

slunicqqo
19. pro 2016

@lucimom jestli chceš mám zavinku novou swadle me na prodej

elissa03
19. pro 2016

Mě se malý dostal z každé zavinovačky a jak jsem z něj udělala vánočku, byl protivný a řval. Ručičky klidně do pusy, mají teď hmat v jazyku žeprý. Taky jsme je cucaly do 4měsíce, pak přestal, zjistil že má i hračky, které může chytnout. Dudlík jsem neřešila, má sice Avent a Chicco, ale používá to místo kousátka 6měsíc a 2zuby venku. Když mu ho chci dát tak řve nebo raději zavře oči a spí, tak mu ho ani do pusy nedávám. Ukážu že mám a buď si ho vezme a hraje si s ním nebo dám k hračkám a on si ho najde a hraje. Baví ho házet si ho před sebe a plazit.

kika_21
19. pro 2016

@lucimom Někdy dítě dudlík prostě nechce. Už to neřeším, protože děti jsou různé.Nejmladší syn např. neměl rád spací pytle či zavinovačky, prostřední naopak miloval šátek, v něm jsem ho potom přendala do postýlky a spokojeně spal. Tak ručička byly někdy neposedné a někdy zase ne-a vlastně i teď je ten mladší temperamentnější a ten prostřední v klidu u stolu něco kutí.První dcera měla dudlík dlouho a lpěla na něm-obyčejný tedy-český, měkký, ta prostřední říkala ještě před 1. rokem ??Neceš daka-dudlík, neceš na nočaníka". A co horšího: ??Napřed bombon, pak na nočaníka": Ta nejstarší brečela, když jsme dudlík ztratili, tahle s bonbonovým vyděračstvím by byla ráda-měla jiné zájmy-jak získat výhody.

barchen
19. pro 2016

@barumat
No jo,asi mate pravdu, ma to ucho na poveseni, to me nenapadlo. Nevite, jestli se nekde daji sehnat?😊

soyevita
19. pro 2016

@barumat Jo občas se stane,že si nějaké dítě pak dlouho cucá palec.Já osobně ale žádné neznám.
On nezahodíš třeba u některého dítěte ani dudel.
@elissa03 Ano pusinkou a jazykem poznávají svět

lucimom
autor
20. pro 2016

Dudlík bych chtěla, protože se malý budí třeba v autě, v kočárku nebo u doktora a začne ječet a nic ho prostě neutiší. To je dost náročné potom i na psychiku....
@soyevita ano zavinovačku chci jen na spaní, aby se nebudil.

majovasnazilka
20. pro 2016

Ahoj, u syna zabral až Lodger wrapper motion flees, jinak se mi ze všech zavinovaček vyboxoval 🙂), budu jí prodávat, kdybys měla zájem 🙂 jinak po šestinedělí začal spát na bříšku a to taky pomohlo 🙂

barumat
20. pro 2016

@barchen Nevím, bohužel. Mám je po sobě a po sestře, taky jsem se divila, že některé pleny jsou vetší a tlustší, až máma mi to vysvětlila 😉

barumat
20. pro 2016

@soyevita Samozřejmě, že zahodíš, to, že bude vyvádět, je jiná věc. Ale ruku prostě dítěti nesebereš.

kika_21
21. pro 2016

@lucimom Chápu-malý také křičíval v autě-já tedy neřídím. Menší děti ho utěšovaly zpěvem. Taky dělaly dlouho-pšššššš-bavilo je to. Fungovalo to-nudil se, tak se pak nenudil a ony také ne.Jestli by si dudlík vzal a nepadal mu, tak proč ne.

zmrzlinka
21. pro 2016

Zavinovacku neporadim,ale dcera taky nechtela dudlík a rvala cele šestinedělí a zabral az dudlik MAM 🙂 Je sice nejdražší,ale za ten klid to stoji 🙂