• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slevy a akce na věci pro mimča

30. srpna 2015 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
24. říj 2014 v 17:13 • lenkasubrtova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
27. říj 2014 v 16:34 • zorinka25
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
28. říj 2014 ve 20:33 • happyska
29. říj 2014 v 08:57 • elisska2
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “vlastní link - shánění kliků. ”
10. lis 2014 v 09:09 • libulubo
Haipa-daipa má slevu 15 % na veškeré zboží. http://haipa-daipa.com/

Píší, že v rámci vánočních prázdnin od 20.12.2014 do 4.1.2015 mají uzavřený sklad a nevyřizují objednávky, ale jako kompenzaci za "čekání" dávají slevu 15% slevu na veškeré zboží.
27. pro 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přišel mi e-mail, že na www.branakdetem.cz probíhá výprodej. Ještě jsem to neprocházela, ale třeba někoho něco zaujme: http://www.branakdetem.cz/search.php?hledani_nazev=&atributy=3&send_x=1
8. led 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stránkách www.feedo.cz mají skvělé věci, hodně slev a akcí a i dárky zdarma..o víkendu jsem tam objednala plno věcí pro mimčo a včera mi to přišlo domů a jsem spokojená :slight_smile: jsou tam i výhodné plenky :slight_smile:
8. led 2015 ve 21:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
30% sleva na Bummis PUL kalhotky (přes látkové pleny)
http://www.latkovky.cz/scripts/hledej.php?hROZ=1&hIDVYR=25&filtr_vyr=1
8. led 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOPRAVA ZDARMA - JEN DNES: Milé maminky přejeme krásný slunečný den a přikládáme kupón na dopravu zboží ZDARMA. Při odeslání objednávky stačí vložit následující kód: 4621kQDKs5 a cena za dopravu Vám bude automaticky odečtena. Sleva platí na: www.svetzavinovacek.cz
13. kvě 2015 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
14. kvě 2015 v 09:40 • ladyy235
@ladyy235 Máme z Juliany troje kapsáře za zeď a troje povlečení... a kvalita i provedení šla za ty roky hooodně dolů :frowning2:. Jako třeba poslední kapsář má jen polovinu oček na zavěšení, takže se do něj nedá nic dát a i tak se hrozně prověšuje. U posledního povlečení jsou tenoučké knoflíky, které se zdeformovaly při praní a lámou se. Tyč k zavěšení kapsáře nám došla zakřivená, takže jsme ji vůbec použít nemohli, museli jsme si koupit jinou... ale před 4 lety jsem byla nadšená.
14. kvě 2015 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vim tak 10 let maji kapsare vzdy 5 ocek :wink: dejte nam sem foto at vidime jak vam to drzi na 2 ockach :wink:
14. kvě 2015 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyy235 Tak to rozhodně není pravda. Kapsáře mám koupené tři, ten první kupovaný před 5 lety má oček 9, ty novější kupované loni jen 5 :frowning2:. Měří 2 m a prověšují se.
14. kvě 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poptávám slevu na Lego :slight_smile: Duplo - jako na potvoru šlo o dost nahoru...
Nechystá se nějaká třeba ke Dni dětí :wink: ? Díky
18. kvě 2015 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEN DĚTÍ - DOPRAVA ZDARMA Milé maminky přejeme krásný slunečný den a přikládáme kupón na dopravu zboží ZDARMA. Při odeslání objednávky stačí vložit následující kód: mtuQFWi8o0 a cena za dopravu Vám bude automaticky odečtena. Sleva platí na: www.naturbabyshop.cz
29. kvě 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akce na trika z biobavlny pokračuje. Všechna nyní pořídíte o 20% levněji. Jsou certifikovaná GOTS a vhodná i pro děti s ekzémem. Neváhejte a zásobte se na léto.
http://www.naturbabyshop.cz/kategorie/akce-trika/
23. čer 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
27. čer 2015 v 07:19 • ema_s
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
V kamenných obchodech FunBaby je akce pro těhulky: při nákupu nad 1000 Kč dostane každá těhule dárek v hodnotě 600 Kč! Myslím, že to má trvat až do konce roku. :slight_smile:
29. čer 2015 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2015 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velký výprodej kojeneckého a dětského letního zboží z biobavlny zahájen. Snížili jsme ceny u více než 100 položek. Neváhejte a zásobte se na léto. Zboží je vhodné i pro děti s citlivou pokožkou a ekzematiky. Certifikace je samozřejmostí. www.naturbabyshop.cz
8. črc 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi přišlo první číslo maminky v předplatném a v malviku.cz budou mít slevy- Holandský víkend 7.-9.8. a bude 15% na značky: Maxi cosi, Quinny, Mutsy, Koelstra, Joolz, Babys Only,Duux, Lodger. je to na na prodejně na nákup i objednávku a na e-shop
5. srp 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2015 v 15:58 • lusila001
Milé maminky, zbavujeme se letních zásob skladem máme poslední 4 kusy dětských plaveček s UV filtrem a několik dětských koboučků s UV filtrem. Maminkám na Modrém Koníku toto zboží dnes nabízíme za 200 Kč za plavečky Baby Banz (původní cena 350 Kč) a 200 Kč i za kloboučky Baby Banz a čepice s kšiltem Baby Banz (původní cena 300 Kč a 400 Kč). Platí jen dnes a jen do vyprodání zásob.
Obrázky naleznete tady: http://www.naturbabyshop.cz/kategorie/slunecni-bryle-a-plavky/#page=1
30. srp 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “reklama”
24. led ve 22:16 • znackoveobleceni
Tvůj příspěvek