Starý fusak - kde mi ho zkrátí a upraví?

weendyy
30. zář 2018

Ahoj všichni, chci se zeptat, chtěla bych používat do kočárku fusak 30 let starý. Je perfektní, z berana, jen velikost do dnešních kočárků nesedí 😕 Nevíte někdo prosím, kde by prováděli zkrácení a úpravu těhlech fusaků?

lida9
30. zář 2018

kdo upravi to neporadim... ale ja mela na mimco taky retro beranka jeste po manzelovi... do hlubokeho byl supr, do sportaku uz ne... zavolala bych nejblizsi svadlene, urcite si poradi...

veronikaveronikaveronika
30. zář 2018

Nám teda seděl i do sporťáku 🙂 trošku jsme ho nahoře zahnuli aby se zkrátil a super🙂 a stejně jsem přes něho měla nánožník takže ho případně podržel 🙂 zkus to pořádně vyzkoušet, než jo necháš zkracovat😉 i když jsem teda asi moc neporadila že 🤔

weendyy
autor
30. zář 2018

Tohle nedám ani do korbičky 😕 zkusím tu švadlenu, to je dobrej nápad, díky 😉 snad to vyjde

merope
30. zář 2018

Zase ať se ti do toho dítě vejde i v únoru - některé korbičky jsou takové, že půlroční dítě už se nevejde i bez fusaku a do sporťáku pak jako když najdeš.

hezz17
30. zář 2018

@weendyy nepřijde mi tak velký. Taky jsme pořizovali veliky fusak, ale teda i velikou korbicku. Otázka je, kolik cm ji máte velkou vy...?

weendyy
autor
30. zář 2018

@hezz17 - 47x96 a 50x93 sou ty fusaky, ale sou tlustý. Ta korbička je 80x32x20 cm

hezz17
30. zář 2018

@weendyy tak to je opravdu prtava

weendyy
autor
30. zář 2018

@hezz17 jinak dělaj jen 86, ne? Teď už je to jedno, už ho máme doma. Je zas lehké, odpruženej.

hezz17
30. zář 2018

Dělají delší ale hlavně širší. Nam by se krásně vešla do korby i ted vic nez v roce (kdyby tam vydrzela byt 😀 ) nekdy na ty minikocarky fakt ziram. Ale každý vybírá podle svých priorit. My chtěli pořádnou korbu na zimu a aby projel kdejakým terénem.

weendyy
autor
30. zář 2018

Tak terénní sme chtěli i my a máme ho, jen ta korba, no 😕

soleilll
30. zář 2018

@weendyy Mám taky fusak 40 let starý a skvěle sloužil pro obě mé děti a ještě jsem ho půjčila dvěma kamarádkám. Neupravovala jsem ho, měla jsem dost velkou hlubokou korbu, takže stačilo jen zahnout spodní rohy dolů. Takže bych ho určitě neupravovala, dítě aspoň bude mít místo, ikdyž ho zezačátku stejně moc nezabere. A samozřejmě ten fusak dát před použitím do čistírny. 🙂

weendyy
autor
30. zář 2018

@soleilll už jsou vyčištěný, to je jasný, ale nový kočárek kupovat nebudeme. Co máte vůbec vy za kočárky, že máte tak velký korby?

soleilll
30. zář 2018

@weendyy Měla jsem Firkon Verano long, délka korby byla jako u tebe - 80 cm. Novorozeně neleží natažené na maximální délu, naopak je skrčené, takže i se zahnutým fusakem se krásně vejde a bude mít dost místa. Můj lednový syn v hluboké korbě a beránku vydržel dvě zimy (celkově do 14 měsíců) a já byla aspoň úplně v klidu, že je opravdu v teple. Takže nic neupravuj a až se to narodí, prostě to zkus a uvidíš.

weendyy
autor
30. zář 2018

@soleilll tak my máme rozměry 80x32x20 cm. To je rozdíl pár cm.

priefi
1. říj 2018

@weendyy a to mas tak malicky kocarek? Prece jen fusak neni tvrdy a je 9hebny, tak zkus primo dat do kocarku. Pocitej i stim, ze kdyz das mimi dovnotr, trochu se zuzi

priefi
1. říj 2018

@weendyy my mame roan emmu a je super

weendyy
autor
1. říj 2018

@priefi zkusím 🙂

konidana
1. říj 2018

@weendyy tak ještě k fusaku sehnat i starý kočár :D 😉

ahyt
1. říj 2018

@weendyy presne takovy ale modry mela loni po sobe dcera na vnucku a do hlubokeho se vesel do sportaku uz nepotrebovala

hojda
1. říj 2018

kamarádka ho taky měla, ale říkala, že do dneších zim byl nepoužitelný, že se v něm dítě hrozně potilo☹.

weendyy
autor
1. říj 2018

Díky všem za názory. Zkusím to tam ještě jednou poskládat, popř. švadlena to jistí.

sunflowerr
1. říj 2018

Taky mám na zimu nachystany starý berankovy fusak po mě a do hlubokého kocarku se mi vleze hezky, snad se tam vleze i půlroční dítě 😁 mam kočárek Hebart Basic s prostornou korbou. Zkoušela jsem ho i do sporťáku, mám Camarelo Eos a taky v pohodě. ☺️
Berankovy fusak používám ve staré Liberte uz ted, kdyz dávám syna spat na balkón. Je jen v dupackach, bodyčku a tensim kabátku, prikrity tensi deckou. A ma čepičku 😊

aklin
1. říj 2018

Dceru jsem davala do 30 let stareho fusaku jeste po me. Do jedine korby znacky roan marita se vesel uplne cely a jeste dcera v nem mela dost mista. V korbe jezdila az do 8 m a to bylo v zime. I do sportaku se skvele vesel.