Tip na chůvičku na baterky

aktakd
7. srp 2018

Chtela bych poprosit o tip na detskou chuvicku. Snad jedinou podminkou je, aby rodicovska I detska jednotka nebyla nutne zavisla na el.proudu. Moc dekuji za doporuceni a sdileni zkusenosti.

nambr
7. srp 2018

Babymoov, my chtěli hlavně kvůli velkému dosahu. Každopádně velká spokojenost

uzivatelkapetra
7. srp 2018
stefikat
7. srp 2018

Taky můžu doporučit Babymoov. Máme už 3 roky a jsem úplně spokojená. Rodičovská jednotka je dobíjecí a dětská je na kabel, ale jde tam dát baterky a soupnout k dítěti do kocarku-pouzivala jsem, když byl syn malý. Rodičovská i po 3 letech každodenního používání vydrží na nabití klidně 2 celé noci. Dětská jednotka na baterky má v celku spotřebu, ale na spaní přez den venku na zahradě to taky bohate stačilo. Jsou dražší, ale stojí za to 😉

laja64
7. srp 2018

@aktakd tady u téhle teda dětská jednotka být připojena k síti musí, ale za mě peckovní. Dnes mi přišla, tak jsem zkoušela a i v nočním režimu jde krásně vidět ;)
https://www.mall.cz/detske-chuvicky/truelife-tr...

muhehehe
7. srp 2018

Mám Bravo - český výrobek, levné.. plně dostačující. Obě jednotky buď do sítě nebo na baterky (baterky vydrží dlouho), dosah ok, kvalita zvuku taky.. jediná kravina je modré podsvícení displeje u dětské jednotky, když se chůvička ,,sepne" (pokud je v klidu, nesvítí samozřejmě nic). Plus - chůvičky jsou malé, takže když jde člověk třeba na zahradu, může ji dát do kapsy a není problém, což se u mnoha modelů fakt říct nedá, některé jsou strašně veliké,

mku
8. srp 2018

Ja mam Capidi, jsou hezke, male, lehke, maji obrovsky dosah, vydrzi nabite desne dlouho... nemenila bych. Js teda mam na doma jeste videochuvicku, abych nemusela pri kazdem breknuti litat do patra, a pritom jsem videla co ae v postylce deje. Ale na dovolene a do kocaru na zahradu jsou ty Capidi nenahraditelne.

mahy
8. srp 2018

Také můžu doporučit Babymoov,velký dosah,obě jednotky na baterie nebo mohou být zapojeny do sítě.