Ukažte pokojíčky pro miminka

lenka253
18. kvě 2018

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli se tu nechcete podělit o pokojíčky jak jste je měly nachystané pro miminka? Hledám inspiraci 😍

svozilka
18. kvě 2018

Z druhé strany...

78marcela
18. kvě 2018

@svozilka ten se líbí mně, prakticky pěkně udělaný pokojík.

loylii
18. kvě 2018
sun18
18. kvě 2018

@loylii To se povedlo 😉👍.

dadamatysek
19. kvě 2018

Pokojíček naší Dášenky, když se narodila. Ted už jsme navíc pořídili koberec přes celý pokoj pro lepší pohodlí při hraní na zemi. A postýlku pro větší bezpečí po probuzení. 🙂 Nesouhlasím s názorem výše, že dekorace v dětském pokoji jsou lapače prachu a že "u druhého dítěte už se to tak nebere". Věřím, že útulné, příjemné prostředí podporuje pozitivní psychiku.

dadamatysek
19. kvě 2018
zelenaesmolda
19. kvě 2018

@dadamatysek mi ten vas pokojicek prijde spis jako loznice,navic docela preplacany a chaoticky

lavita
19. kvě 2018

@dadamatysek moc pěkný pokojík!hned bych si tam lehla 😀

dadamatysek
Autor odpověď smazal
Zobraz
dadamatysek
19. kvě 2018

@lavita Děkuju! To je milé. 🙂 Ted už malá leze a na spánek chce svůj klid, tak místo velký postele má svou menší postýlku a hodně místa na hraní. 🙂

dadamatysek
19. kvě 2018

@zelenaesmolda Může to tak působit. Fotila jsem, když si zrovna malá hrála, tak není uplně uklizený. Ale co.
Nám se líbí, zařizovali jsme s láskou. Naše malá je v něm moc spokojená a to je nejdůležitější. 🙂

zelenaesmolda
19. kvě 2018

@dadamatysek presne tak 🙂 ale moc se mi lbi ty srdicka na te vetvicce

rosalline
19. kvě 2018

@dadamatysek souhlasím, útulnost nade vše. Taky nyní budu zařizovat pokojík ... ráda bych, aby se mi povedl útulný 😍

konidana
19. kvě 2018

Pro miminko žádný, jen postylku a prebalovak-komodu. Pokojicek jsme vyčlenili az v půl roce mladšího a zarizovali az pro predskolaky.

loylii
Autor odpověď smazal
Zobraz
loylii
19. kvě 2018
dadamatysek
19. kvě 2018

@rosalline Určitě se Ti povede! 🙂 Není toho třeba moc. Pěkný barvy, příjemný materiály a hromada lásky. :D

tulina_8
25. kvě 2018

My na našeho prcka teprve čekáme, ale zatím to máme takto 🙂

zelenaesmolda
25. kvě 2018

@tulina_8 to je luxusne velky pokojicek 🙂

tulina_8
25. kvě 2018

@zelenaesmolda luxusní místo na luxusně velký čurbes 😀 ale na to si snad ještě počkám, nechci tam cpát něco jen pro ten pocit zaplnění...O🙂

nikolaamiminko
29. kvě 2018

@tulina_8 To mate fakt super velky pokojicek 🙂 az bude vetsi tak si tam paradne vyhraje ;))👍